Forum - Pro bývalé i součastné členy skupiny Psí detektivové

MardosMardos VIP

Ahoj, jsem jedna ze zástupců skupiny Psí detektivové. Jak asi víte, neznámý pachatel vyházel většinu členů, většině poškozených jsem napsala omluvu a pozvání zpět. Určitě nevyhazovala šéfka ani jiný zástupce! Ti co byli ze skupiny vyřazeni, prosím ozvěte se nebo jinému zástupci či šéfce.(Sice jsem se snažila, ale všem poškozeným jsem nenapsala.)


 


Určitě se nám ozvěte, pokud jste byli vyřazeni.


Ještě jednou se za celé vedení skupiny všem omlouvám, nemněli jsme o tomto činu ani tušení.


 


 


Zástupci a šéfka Psích detektivů.

Komentáře

Mardos
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

MardosVIP19:47 01.04.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

Já se omlouvám, ale šéfka sem už asi nechodí, já nehraju superhry a ve skupině už taky nejsem, nevím proč, asi jsem zapoměla že jsem odešla smajl , takže bohužel skupina asi zanikla. Omlouvám se vám.

Mardos
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

MardosVIP18:10 22.03.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

syslík: Tak to je celkem blbá situace, nehrajete někdo taky na superhrách že byste jí to vzkázali? Opravdu by se to hodilo, nebo by aspoň měla někomu ve skupině(asi mě, jsem tam teď jediná, mám sice svou skupinu ale tu bych v případě nutnosti zrušila) předat vlastnictví, aby ten někdo měl ke skupině plná práva. To byste jí měl někdo vyřídit

syslík
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

syslík16:07 22.03.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

já vím ona hrydne.zc.asi přestala hrát a začala superhry ty zaujalli dost dětí a hráčů

Mardos
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

MardosVIP11:24 22.03.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

I love 5angels: Šéfce jsem napsala do skupiny a chystám jí to poslat i zprávou ale zatím neodepsala, ve skupině je teď nějaký zmatek, skoro bych řekla "apokalypsa", až se věc vyřeší tak ti napíšu buďto sem nebo zprávou.

I love 5angels
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

I love 5angels9:41 22.03.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

Mardos: Ok já chci zpátky

Mardos
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

MardosVIP19:47 21.03.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

I love 5angels: Dnes jsem zjistila že krom mě a šéfky mají všichni ve skupině stav vyhozen, o tvém problému jsem šéfce řekla, až se ozve tak napíšu buď sem na fórum nebo ti napíšu zprávu, ale asi spíš tu zprávusmajl

I love 5angels
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

I love 5angels16:33 21.03.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

Já chci spátky a nejde mi poslat žádost

Komentáře uzavřeny

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.