Forum - Eyes-the horror game 4

Anýsek09Anýsek09 VIP

 


Hraní:


 Hraní hry a samotné dohrání až do konce je pro začátečníky složité. A proto si teď povíme pár informací o dohrávání hry, nebo spíše věci, co vám pomohou k dohrání.


 Možná vás už napadlo, jak duch chodí po domě, kde startuje, kam chodí a kam ne. Pokaždé startuje na jednom ze dvou míst v domě, a to u svíčky nahoře, nebo ve sklepě u mříží. V části článku „vychytávky“ jsem se zmiňovala, že když skočíte do sklepa oknem, nevystartuje, pokud bude v tuto chvíli připravena ke startu zrovna ve sklepě, můžete jít k ní a ani nevystartuje, ale pokud jdete příliš blízko, tak vás chytí.


 Další, co potřebujete k dohrání vědět, je kdy vlastně duch vystartuje a začne vás hledat. Je několik způsobů jak nechat ducha vystartovat. Jako první způsob, je oko. Když zmáčknete oko, ne sebrat oko ze zdi, ale zmáčknout ikonu vidění. Druhý způsob je sebrat 3 pytlíky. Když seberete 2, ještě nevystartuje, ale jakmile seberete třetí, vyletí. Třetí a poslední způsob, je jít na schody.

Komentáře

Anýsek09
To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Anýsek09VIP20:48 17.02.2017 | Reagovat | Poslat zprávu

syslík: Jésmajl děkujusmajl

syslík
To se mi líbí +2 To se mi nelíbí

syslík17:08 17.02.2017 | Reagovat | Poslat zprávu

Je to moc pěkné,určitě napiš ještě něco smajl mám tě ve sledovaných vláknech smajl smajl smajl

miriadoyl
To se mi líbí +2 To se mi nelíbí

miriadoylVIP18:21 10.02.2017 | Reagovat | Poslat zprávu

Moc hezky jsi to napsala, škoda, že mi hra nejde spustit, může to být dost dobrá hra.

Komentáře uzavřeny

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.