Forum - Modrá velryba

anet343anet343 VIP

Ahoj, už určitě všichni víte o této sebevražedné hře.


Prosím, řekněte o tom svým spolůžákům, kamarádům co tahle hra může


vše způsobit. Je to opravdu hodně nebezpečné!


V žádném případě si hru neinstalujte, ANI ZE ZVĚDAVOSTI!


Když se dostanete do spojitosti s kurátorem a hru začnete hrát, tak z


vašeho počítače nebo mobilu může zjistit: Kde se právě


nacházíte, jaké stránky jste kdy navštívíli, co jste na nich dělali,


jaké obrázky jste si prohlíželi, čísla vašich platebních karet, vaše


hesla...


Za hrou stojí velice zkušení hackeři kteří se umí dobře orientovat na


darkwebu ( pokud nevíte,co darkweb je podívejte se na videa o něm 


od Rotha Welldena, je to stránka kde se dostanete velice těžče. Musíte si


nainstalovat speciální prohlížeče, nebo různé soubory, kódy aby jste se 


tam dostali. Na darkwebu si můžete kupovat velmi nebezpečné drogy,


jsou tam hrozné videa, můžete si tam také najmout vraha. Je to opravdu


hrozné, a nezahrávejte si s modrou velrybou... 


POKUD JSTE S HROU ZAČALI A CHCETE PŘESTAT:


Kurátor vám začne vyhrožovat že vás a vaši rodinu zabije, že zná vaši


adresu. A teď vám opravdu pošle vaši adresu, a teď se podivíte protože


jste mu ji neříkali. Mohl ji zjistit z vašeho facebooku (Davejte si pozor


co za informace na facebook přidáváte!), nebo z počítače/ mobilu z 


kterého hru hrajete. Budete vyděšení a budete muset ve hře pokračovat.


ALE NEMUSÍTE! Zavolejte na policii, nebo to řekněte svým rodičům


kteří to začnou ihned řešit. Nebojte se, jedině takhle se můžete


zachránit.




POKUD S HROU ZAČAL/A HRÁT VÁŠ/VAŠE KAMARÁD/KA:


Ihned volejte policii!


A NAKONEC:


Myslete na to, že vždy je cesty zpět a opravdu si dávejte pozor,


co všechno píšete a zadáváte na sociální sítě. Když si třeba


na facebooku zadáte kde bydlíte, kolik je vám let a při-


dáte spousty vašich fotek, tak jste strašně lehká kořist pro


pedofily, vrahy a hodně nebezpěčně zlé lidi.

Komentáře

miriadoyl
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

miriadoylVIP11:45 16.04.2017 | Reagovat | Poslat zprávu

Moc perfektně jsi to napsala a je to velmi zajímavý a vůbec nevadí, že je to dlouhý, protože je to věc, která se nedá nedočíst do konce.
Hlavně ať se to dozví co nejvíce lidí, už je toho plná i televize, ale šiřte to takhle dál.Máš velké plus.A tohle si určitě každý přečte.

anet343
To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

anet343VIP11:21 16.04.2017 | Reagovat | Poslat zprávu

Terka-11: Ale jo, přečte. Nemůžu uvěřit že jsem tak blbá a napsala 'hru neinstalujte'. Neuvědomila jsem si to, chtěla jsem napsat nezapojujte. Každopádně nemůžu ti nic vytknout, vše co jsi napsala je pravdivé. O modré
velrybě mám už nasledováno docela dost videí. To co říká kurátor, že zabije tvoje blízké, tebe i rodinu tak je to lež, nejsou zaznamenány případy, že by se něco takového stalo. Každopádně pokud se nějaké dítě nebo teenager
zapojí do hry ze srandy, a dostane se do spojitosti s oficiálním kurátorem, (který umí dobře ovládat dětskou mysl, i dospělou ) který jim začne vyhrožovat smrtí, tak je možné že dítě nic neudělá a ze strachu o sebe
a svoje blízké bude ve hře pokračovat. I falešný kurátor který se vydává
za opravdového může být velice zkušený, a také může dokázat ovládat dětskou mysl. A ještě není prokázané jak to doopravdy s modrou velrybou je,
může za tím stát skupinka lidí z darkwebu, může to být jinak. Pravý tvůrce
už je za mříží.... Každopádně doufám že se hra zruší.

Terka-11
To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Terka-11VIP10:49 16.04.2017 | Reagovat | Poslat zprávu

Em... Hra se nainstalovat nedá, máš tam dost nepravdivé informace. Do hry se připojí tak, že se na nějakou sociální síť napíše #curatorfindme #f57 #f58 #bluewhale atd. Zhruba do pěti dnů se kurátor ozve a teď... Kurátor může být falešný, což může být dítě, které si na kurátora hraje, pozná se to například tak, že se ze začátku chová ne moc profesionálně a když mu pošlete fotku falešnou, která se stáhla třeba z Instagramu, nepozná to a v pohodě jí uzná. Pravý kurátor se již od začátku chová profesionálněji než už zmíněný falešný kurátor, nepíše do chatu smajlíky a když se mu pošle falešná fotka, okamžitě přeruší veškerý kontakt s hráčem. Dále zadává úkoly například "vyřež si do ruky f58 a pošli fotku kurátorovi" "vzbuď se ve 4:20 a sleduj hororová videa, která ti kurátor pošle." Těch úkolů je 50, jeden na každý den, úkoly se ani moc neliší obtížností, jen postupně díky této hře se získává odvaha a kurátor nutí člověka to udělat, mezitím mu namluví jak zbytečný je, uráží ho a podobně, až do padesátého úkolu, kdy už je jedinec, který tuto hru hraje s tím tak smířený, že se zabije obvykle bez jakéhokoliv nucení. A o tom je celá hra, je spíše určena pro psychicky labilní jedince, protože právě ti se nechají takhle ovlivnit a pokud nechce jedinec splnit daný úkol, kurátor mu říká, že ví kde bydlí, zná jejich přátelé, rodinu a školu, pokud by úkol nesplnil, tak by se blízkému něco stalo, nemusí to být tedy pouze rodiče, ale i osoba celkem dost blízká například nejlepší kamarádka. Ale tohle jsou všechno jen kecy, on nic neudělá i když si zjistí telefonní číslo, město, jméno, bydliště, to má přeci skoro každý druhý na Facebooku a pokud ne, pravý kurátor si to najde podle IP adresy. Tak to je asi celá hra a stejně si tenhle komentář nikdo nepřečte, protože je tak dlouhý... Sakra...

Komentáře uzavřeny

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.