Bojová mise

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

The Breach

2.4.2012
94%
Hra - The Breach
Video se načítá
The Breach je velmi dobře zpracována střílečka, ve které se spolu s hlavním hrdinou pokusíte objasnit nevysvětlitelnou záhadu. V cestě vám však bude stát mnoho nepřátel, které musíte zničit, dříve než oni vás.
Hra - Pekařské dobrodružství
Video se načítá
Taková bojová skákačka tu ještě nebyla :) V roli mladé pekařky se vrhnete do boje s příšerama, které chtějí sníst Vaše dortíky. Příšery zneškodníte válečkem (mezerníkem) a dortíky zachráníte "oceněním", když na ně kliknete šipkou dolů. Kolik dortů zvládnete uhájit?

Undercover Ops

31.3.2012
86%
Hra - Undercover Ops
Video se načítá
Být nenápadný, rychlý a nepozorovaný, to je váš úkol v této skvělé bojové hře. Jako tajný agent se musíte k protivníkům nepozorovaně přiblížit zezadu a zaútočit. Úloha je to skutečně náročná, avšak úspěšnost mise závisí na vás.

Cactus McCoy

17.2.2013
85%
Hra - Cactus McCoy
Video se načítá
Zábavná hra, ve které budete ovládat kaktus, který je kovboj na divokém západě. Hlavním cílem kaktusu je dostat se k cennému pokladu. Ovšem v cestě mu stojí mnoho silných banditů, které musí zneškodnit.

Kit and the Octopod

10.3.2012
85%
Hra - Kit and the Octopod
Video se načítá
Kit and the Octopod je super bojová hra, ve které se s těmito hrdiny vydáte na dobrodružnou cestu plnou nečekaných nástrah a záludných nepřátel. Hra vás jistě potěší svojí bezchybnou grafikou a dobrou hratelností.

Cactus McCoy 2

14.12.2014
80%
Hra - Cactus McCoy 2
Video se načítá
McCoy je zpátky a čeká ho nové dobrodružství! Budete bojovat proti zloduchům, kteří unesli malou holčičku. Sbírejte cenné kovy, různé předměty, bojujte s nepřáteli a dávejte pozor, ať vás nezabijí. Zvládnete najít správnou cestu a zachránit ji?

Cyborg

30.9.2013
80%
Hra - Cyborg
Video se načítá
Ačkoli se jedná o akční a bojovou hru, třeba chytne i právě tebe. V hlavní roli se nachází žena - robot, která byla stvořena jako dokonalá společnice pro muže. To se jí ale nelíbilo, vymanila se ze svého programu a teď se mstí. Zabij každého robota, kterého potkáš, a dostaň se až na konec!

Gunbot

8.4.2012
80%
Hra - Gunbot
Video se načítá
Gunbot je super střílečka, ve které bude vaším úkolem pomoci sympatickému robotovi zničit všechny nestvůry. Postupně budete získávat i nové znalosti, které vám přijdou vhod ve vašem nelehkém boji.

Tribot Fighter

22.11.2012
79%
Hra - Tribot Fighter
Video se načítá
V bojové hře Tripot Fighters bude vaším úkolem probojovat si cestu přes desítky nepřátelských robotů. Váš hrdina je přitom sám robot, dokáže však na sebe vzít podobu až tří různých robotů. Díky této transformaci, můžete snadno porazit každého soupeře.
Hra - A Sitch in Time - episode 1: Present
Video se načítá
Kim Possible se pustila do nového dobrodružství a proto potřebuje vás, abyste jí pomohli protivníků překonat. Pomůžete jí, aby zvítězila?

DeadswitchHra s oceněním

24.5.2012
72%
Hra - Deadswitch
Video se načítá
Deadswitch je výborná střílečka, ve které bude vaším úkolem plnit různé mise, ničit nepřátele a získat tak co největší skóre. I když má hra trochu slabší grafiku, velkou výhodou je široké množství různých zbraní a skvělá hratelnost.

Laser Dolphin

8.7.2013
78%
Hra - Laser Dolphin
Video se načítá
Americký ministr byl unesen mimozemšťany přímo uprostřed proslovu. Co s tím? Americký prezident má ale eso v rukávě. Tajného podmořského agenta, který je vycvičen, aby pomáhal a chránil. V této hře budete hrát za po zuby ozbrojeného delfína, který musí nejdříve lokalizovat havarovanou mimozemskou…

Arm of Revenge

29.2.2012
75%
Hra - Arm of Revenge
Video se načítá
Zahrajte si super bojovou hru, ve které najdete i prvky RPG a střílečky. K dispozici budete postupně mít spoustu předmětů a na konec i 20 různých schopností. Nejen díky její grafice a milému hlavnímu hrdinovi, ale hlavně kvůli propracovanému příběhu, by se tato hra mohla líbit i holkám.

Zombotron 2

18.9.2012
72%
Hra - Zombotron 2
Video se načítá
Zombotron 2 je druhý díl akční střílečky, ve které se s vaším hrdinou pustíte do boje proti zombie a dalším nepřátelům. Kromě likvidace protivníků je nutné najít i tu správnou cestu a nasbírat dostatek finančních prostředků na nákup nových a silnějších zbraní.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)