Budování

Seřadit od nejlepších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Diner City

21.11.2015
80%
Hra - Diner City
Video se načítá
Zvládnete zničit konkurenci v této hře? Na začátku si budete muset vybrat restauraci, za kterou budete hrát. Vydělávejte peníze a vylepšujte jí tak, abyste měli co největší možný výdělek.

Build a Planet

26.9.2015
78%
Hra - Build a Planet
Video se načítá
V této pěkně zpracované hře bude vaším úkolem vybudovat vlastní planetu. S hlavním hrdinou musíte postupně dotvářet nové a nové prvky a vaši původně malou planetku neustále rozšiřovat. Ve hře je důležité i logické myšlení, protože jednotlivé herní prvky je potřeba vhodně kombinovat.
Hra - Goodgame Shadow Kings - Dark Ages
Video se načítá
Další skvělá hra od společnosti Goodgame. Můžete znát již Empire nebo Big Farm. Tentokrát se vydáme do fantasy doby, kde proti sobě bojují lidé, elfové, trpaslíci a zlý skřeti a orkové. Vytvořte si vlastní pevnost a dobývejte rozsáhlá území.

Castle Lite

2.12.2014
68%
Hra - Castle Lite
Video se načítá
Cílem této hry je vybudovat v každém kole zámek či jinou pevnost. K dispozici budete mít jednotlivé části, které musíte správně naskládat na hrací plochu, abyste pevnost postavili. Přitom si musíte dávat pozor na různé nebezpečné vlivy okolí, jako je například dešťový mrak.

WorldCraft

13.10.2014
82%
Hra - WorldCraft
Video se načítá
Vyberte si kostku a začněte stavět! Vybrat si můžete jeden ze tří světů, ve kterém budete stavět. Nemusíte se bát, ve hře vás neohrožují nepřátelé ani nic jiného. Nemusíte si ani nic vyrábět, stačí si vybrat kostku a rovnou budovat.

Jack Of All Tribes

14.5.2014
88%
Hra - Jack Of All Tribes
Video se načítá
Jack of all tribes Vás určitě potěší svými rozšířenými možnostmi. V této strategii máte hodně možností, můžete stavět vesnici, pěstovat a sklízet úrodu, vylepšovat budovy, obchodovat. Každým levelem si ji zaručeně oblíbíte. Dokážete se starat o vesnici a o její obyvatele?

Stormy Castle

11.5.2014
90%
Hra - Stormy Castle
Video se načítá
Stormy Castle je vynikající strategie, u které budete sedět určitě dlouho. Nejen, že má krásnou grafiku, ale výborně propracovaný systém vytváření budov a jednotek, všechno je naprosto jednoduché. Můžete cvičit pěchotu, lučištníky, mágy, balisty a jízdu. Hra přináší veliký výběr vylepšení kouzel,…

Leap Day

10.3.2014
80%
Hra - Leap Day
Video se načítá
Skvěle propracovaná strategie ve hře Leap Day uspokojí i náročné hráče tohoto žánru. Musíte postavit vše, od základní infrastruktury, až po budovy, které Vám zajistí jídlo, obranu a také přísun nových pracovních sil. Dokážete obchodovat se svými sousedy a v případě nutnosti ubránit svoji zem?

Block Story

3.2.2014
85%
Hra - Block Story
Video se načítá
Zahrajte si zábavnou hru, která je velmi podobná hře minecraft. V Block Story můžete stavět a vyrábět co se vám zamane, pokud na to tedy máte suroviny. Ty nacházíte po celém světě, ať už v podobě dřeva, kamen či drahokamů.

Sky Park

18.12.2013
72%
Hra - Sky Park
Video se načítá
Vybudujte si vlastní zábavní park ve skvělé strategické hře Sky Park. Stavět budete na planetě vysoko v oblacích, přičemž postupem času si můžete dokupovat i další planetky a svůj park tak rozšiřovat. Na výběr budete mít zpočátku jen několik základních budov, další vám však postupem času přibudou.

Mine Blocks

13.10.2013
75%
Hra - Mine Blocks
Video se načítá
Mine Blocks je hra velmi podobná Minecraftu, pouze je celý svět ve 2D. Objevuj svět, těž suroviny a z nich vytvářej věci a další materiály, které se ti budou hodit ke stavbě. Tvým úkolem je postavit hrad a ubránit se před příšerkami. Zalíbí se ti čtverečkovaný svět?

Santa Ville

7.9.2013
75%
Hra - Santa Ville
Video se načítá
Vzpomeň si na zimní čas Vánoc a zahraj si hru se Santou, který buduje vesnici plnou elfů, aby měl jaké dárky rozdávat. Ale aby je elfové mohli vyrábět, musí mít kde bydlet, co jíst a hlavně - musí být šťastní. Kromě továren na různé hračky tak potřebujete stavět i například nemocnici nebo vánoční…

Roads Of Rome 2

9.8.2013
80%
Hra - Roads Of Rome 2
Video se načítá
Staňte se budovatelem cest! Jak se říká, „Všechny cesty vedou do Říma“. Vaším úkolem bude vystavět cesty, budovy a mosty a vytěžit krystaly, rostliny do západu slunce. Hra má i pár vylepšení, můžete mít více dělníků a můžete vyrábět více surovin. Zvládnete vystavět vše včas?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)