Fantasy

Seřadit od nejlepších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Centaur Scene Maker

25.3.2017
84%
Hra - Centaur Scene Maker
Video se načítá
Máme tu další parádní hru, ve které budete tentokrát upravovat kentaury. K dispozici budete mít malého kentaura nebo kentauří pár. Můžete měnit vzhled jejich těl, barvu nebo přidat různé doplňky.

Undead Clicker

7.12.2015
74%
Hra - Undead Clicker
Video se načítá
V této hře budete bojovat se silnými monstry a získávat za to mince. Za mince pak můžete nakoupit nové postavy do vaší družiny nebo vylepšovat ty stávající.

Anime elf creator

13.10.2015
84%
Hra - Anime elf creator
Video se načítá
Vytvořte si krásnou elfku za pomoci doplňků a oblečení, které máte k dispozici. Bude se váš výtvor líbit všem?

Wood Elf Dress Up

31.5.2015
82%
Hra - Wood Elf Dress Up
Video se načítá
Vymyslete, jak by měla vypadat elfka z lesa a dejte jí šarm, který postrádá. Podaří se vám vybrat to pravé pro ni?

Alyssa's Quest

28.5.2015
78%
Hra - Alyssa's Quest
Video se načítá
Vaším úkolem v této logické adventuře bude rozmrazit krále vaší říše. Aby se vám to podařilo, musíte navštívit různá místa a najít způsob, jak to udělat. Kromě toho si musíte poradit s logickými hádankami a úkoly. Pomáhat vám přitom budou předměty, které najdete ve svém okolí.

Keeper of the Grove 2

6.2.2015
79%
Hra - Keeper of the Grove 2
Video se načítá
Zahrajte si parádní tower defense hru, ve které budete bránit studnu s diamanty. Tyto diamanty se snaží ukrást bytosti fantasy světa. Vy budete na daných místech kolem cesty stavět bojové jednotky. Nové jednotky můžete vylepšovat a nakupovat v knize, která je přímo v každém kole.

Sherwood Dungeon

13.12.2014
78%
Hra - Sherwood Dungeon
Video se načítá
Máme tu parádní RPG pařbu, ve které budete bojovat proti příšerám. Se svojí postavou můžete plnit úkoly a získávat za to zkušenosti. Díky tom získává vaše postava úrovně a můžete ji dále vylepšovat.

Manamancers

11.6.2014
83%
Hra - Manamancers
Video se načítá
Porazte všechny vyzyvatele v této fantasy logické hře. Spojujte meče, štíty a hlavně barevné orby, které vám umožní čarovat a získat převahu v boji. Zvládnete porazit všechny?

Super Cute Fantasy

6.5.2014
89%
Hra - Super Cute Fantasy
Video se načítá
Vyzkoušej si všechny prvky v této hře a udělej z dívky nejen krasavici, ale klidně i čertici nebo třeba mumii, je to na tobě.
Hra - Anika's Odyssey Land of the Taniwha
Video se načítá
Zahraj si povedenou adventuru v hlavní roli s Anikou, odvážnou holčičkou. Té jednoho dne ukradl orel jejího králíčka a ona jej chce získat zpět. Proto se vydá na cestu do lesa, kde žije mnoho zvláštních bytostí. Některé jí škodí, některé pomáhají, ale ona se přesto chce dostat až k orlovi. Pomůžeš…

Fantasy Girl

18.4.2014
88%
Hra - Fantasy Girl
Video se načítá
Zahraj si jednu netradiční oblíkačku. Tentokrát můžeš z krásné slečny udělat rovnou tři fantazijní postavy - mořskou pannu, vílu nebo princeznu. Výběr je na tobě. Veškeré kousky krásného oblečení se navíc dají kombinovat navzájem.

Water Element

14.4.2014
93%
Hra - Water Element
Video se načítá
Vytvořte si krásnou vodní vílu, která žije v moři a je královnou všech vod. Vybrat její můžete účes, šaty a doplňky.

Carrot Fantasy

13.4.2014
85%
Hra - Carrot Fantasy
Video se načítá
Ve hře Carrot Fantasy musíte bránit mrkev, která je ukryta na konci chodníku. K dispozici máte několik druhů věží. Každá z nich disponuje jiným typem útoku. Pokud je dobře zkombinujete, pak jistě vytvoříte neprostupnou cestu.

Unicorn Fantasy

12.4.2014
77%
Hra - Unicorn Fantasy
Video se načítá
Vytvořte si krásného jednorožce za pár minut. Změnit mu můžete téměř vše, bude právě ten váš nejkrásnější?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)