Fantasy

Seřadit od nejlepších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Centaur Scene Maker

25.3.2017
84%
Hra - Centaur Scene Maker
Video se načítá
Máme tu další parádní hru, ve které budete tentokrát upravovat kentaury. K dispozici budete mít malého kentaura nebo kentauří pár. Můžete měnit vzhled jejich těl, barvu nebo přidat různé doplňky.

Undead Clicker

7.12.2015
74%
Hra - Undead Clicker
Video se načítá
V této hře budete bojovat se silnými monstry a získávat za to mince. Za mince pak můžete nakoupit nové postavy do vaší družiny nebo vylepšovat ty stávající.

Anime elf creator

13.10.2015
84%
Hra - Anime elf creator
Video se načítá
Vytvořte si krásnou elfku za pomoci doplňků a oblečení, které máte k dispozici. Bude se váš výtvor líbit všem?

Wood Elf Dress Up

31.5.2015
82%
Hra - Wood Elf Dress Up
Video se načítá
Vymyslete, jak by měla vypadat elfka z lesa a dejte jí šarm, který postrádá. Podaří se vám vybrat to pravé pro ni?

Alyssa's Quest

28.5.2015
78%
Hra - Alyssa's Quest
Video se načítá
Vaším úkolem v této logické adventuře bude rozmrazit krále vaší říše. Aby se vám to podařilo, musíte navštívit různá místa a najít způsob, jak to udělat. Kromě toho si musíte poradit s logickými hádankami a úkoly. Pomáhat vám přitom budou předměty, které najdete ve svém okolí.

Keeper of the Grove 2

6.2.2015
79%
Hra - Keeper of the Grove 2
Video se načítá
Zahrajte si parádní tower defense hru, ve které budete bránit studnu s diamanty. Tyto diamanty se snaží ukrást bytosti fantasy světa. Vy budete na daných místech kolem cesty stavět bojové jednotky. Nové jednotky můžete vylepšovat a nakupovat v knize, která je přímo v každém kole.

Sherwood Dungeon

13.12.2014
78%
Hra - Sherwood Dungeon
Video se načítá
Máme tu parádní RPG pařbu, ve které budete bojovat proti příšerám. Se svojí postavou můžete plnit úkoly a získávat za to zkušenosti. Díky tom získává vaše postava úrovně a můžete ji dále vylepšovat.

Manamancers

11.6.2014
83%
Hra - Manamancers
Video se načítá
Porazte všechny vyzyvatele v této fantasy logické hře. Spojujte meče, štíty a hlavně barevné orby, které vám umožní čarovat a získat převahu v boji. Zvládnete porazit všechny?

Super Cute Fantasy

6.5.2014
89%
Hra - Super Cute Fantasy
Video se načítá
Vyzkoušej si všechny prvky v této hře a udělej z dívky nejen krasavici, ale klidně i čertici nebo třeba mumii, je to na tobě.
Hra - Anika's Odyssey Land of the Taniwha
Video se načítá
Zahraj si povedenou adventuru v hlavní roli s Anikou, odvážnou holčičkou. Té jednoho dne ukradl orel jejího králíčka a ona jej chce získat zpět. Proto se vydá na cestu do lesa, kde žije mnoho zvláštních bytostí. Některé jí škodí, některé pomáhají, ale ona se přesto chce dostat až k orlovi. Pomůžeš…

Fantasy Girl

18.4.2014
88%
Hra - Fantasy Girl
Video se načítá
Zahraj si jednu netradiční oblíkačku. Tentokrát můžeš z krásné slečny udělat rovnou tři fantazijní postavy - mořskou pannu, vílu nebo princeznu. Výběr je na tobě. Veškeré kousky krásného oblečení se navíc dají kombinovat navzájem.

Water Element

14.4.2014
93%
Hra - Water Element
Video se načítá
Vytvořte si krásnou vodní vílu, která žije v moři a je královnou všech vod. Vybrat její můžete účes, šaty a doplňky.

Carrot Fantasy

13.4.2014
85%
Hra - Carrot Fantasy
Video se načítá
Ve hře Carrot Fantasy musíte bránit mrkev, která je ukryta na konci chodníku. K dispozici máte několik druhů věží. Každá z nich disponuje jiným typem útoku. Pokud je dobře zkombinujete, pak jistě vytvoříte neprostupnou cestu.

Unicorn Fantasy

12.4.2014
77%
Hra - Unicorn Fantasy
Video se načítá
Vytvořte si krásného jednorožce za pár minut. Změnit mu můžete téměř vše, bude právě ten váš nejkrásnější?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)