Princezna

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Rapunzel

21.9.2014
88%
Hra - Rapunzel
Video se načítá
Obléct si ve hře dneska můžeš snad každou princeznu. Tentokrát je tu Locika a její růžové šaty. Nebo ji oblečeš do něčeho jiného?

Ariel Real Haircuts

13.2.2014
88%
Hra - Ariel Real Haircuts
Video se načítá
Navrhněte princezny Ariel nový účes, kterým by uchvátila celou podmořskou říši. Vlasy jí můžete barvit, natáčet žehlit a všemožně stříhat. Nakonec jí můžete vybrat hezké oblečení a doplňky.

Fairytale Scene Maker

17.2.2014
88%
Hra - Fairytale Scene Maker
Video se načítá
Pomozte sladké princezně a princi s oblékáním. Jaký styl jim vyberete je jen na vás, jedno je jisté máte nekonečné velké množství všemožných kombinací a širokou paletu barev. Tak jaké oblečení jim vybereš?

Fantasy Girl

18.4.2014
88%
Hra - Fantasy Girl
Video se načítá
Zahraj si jednu netradiční oblíkačku. Tentokrát můžeš z krásné slečny udělat rovnou tři fantazijní postavy - mořskou pannu, vílu nebo princeznu. Výběr je na tobě. Veškeré kousky krásného oblečení se navíc dají kombinovat navzájem.

Queenly Portrait Maker

28.6.2014
88%
Hra - Queenly Portrait Maker
Video se načítá
Obleč si svou královnu! Máš jedinečnou příležitost vytvořit honosné nádherné šaty pro královnu - a že máš možností opravdu hodně.
Hra - Ever After High Briar Beauty
Video se načítá
Další klasická makeover oblíkačka. Nejdříve slečně v koupelně ošetříš pleť, abys jí pak vzápětí mohla nalíčit a obléct do jedněch ze sexy šatů. Vybrat si můžeš třeba i fialové vlasy, rty a stíny.

Princess Slacking

16.8.2013
88%
Hra - Princess Slacking
Video se načítá
Jestliže tě baví Slacking hry, můžeš si zahrát další. Pro tentokrát se šíleně nudí princezna a snaží se dělat věci, které by princezna dělat neměla, aniž by jim při tom někdo viděl. Kolik se ti podaří získat bodů?
Hra - Disney Princess Online Coloring Page
Video se načítá
Vybarvěte si i vy známé princezny z Disney produkce. Ve hře najdete například Ariel, Jasmínu, Šípkovou Růženku a jiné. Pokuste se je vybarvit podle originálu nebo můžete využít svou kreativitu. Příjemnou zábavu.

Disney Pinup Princesses

30.4.2016
87%
Hra - Disney Pinup Princesses
Video se načítá
Oblečte každou princeznu do Pin-up stylu. Vyberte pro každou princeznu moderní účes a k němu i moderní šaty.
Hra - Frozen Couples Selfie Battle
Video se načítá
Kdo udělá lepší šelf? Elsa s Jackem nebo její mladší sestra Anna s Kristoff? oblečte každý pár a rozhodněte se komu jde focení lépe.

Ariel's Spring Fashion

16.5.2016
87%
Hra - Ariel's Spring Fashion
Video se načítá
Ariel miluje jaro protože si může obléknout krásné šaty a sukni s topem. Pomozte jí s výběrem oblečení a zkombinujte ho tak, aby vypadala moderně.

Coachella Princesses

17.5.2016
87%
Hra - Coachella Princesses
Video se načítá
Připravte Elsa, její sestru Annu a nejlepší kamarádku Rapunzel na jejich společnou dovolenou. Vyberte jim pěkné oblečení a nezapomeňte ani na krásné doplňky.
Hra - Frozen Sisters Easter Fun
Video se načítá
Připravte sestry na Velikonoce, aby se přítelům při návštěvě líbily. Nejdříve jim vyberete make-up a pak krásné oblečení. Dejte si záležet.
Hra - Pretty Princess Makeover
Video se načítá
Vytvořte si svou nejoblíbenější princeznu za pomocí make-upu a nového oblečení. Výběr je jen na vás. Příjemnou zábavu.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)