Princezna

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Rapunzel

21.9.2014
88%
Hra - Rapunzel
Video se načítá
Obléct si ve hře dneska můžeš snad každou princeznu. Tentokrát je tu Locika a její růžové šaty. Nebo ji oblečeš do něčeho jiného?

Fantasy Girl

18.4.2014
88%
Hra - Fantasy Girl
Video se načítá
Zahraj si jednu netradiční oblíkačku. Tentokrát můžeš z krásné slečny udělat rovnou tři fantazijní postavy - mořskou pannu, vílu nebo princeznu. Výběr je na tobě. Veškeré kousky krásného oblečení se navíc dají kombinovat navzájem.

Queenly Portrait Maker

28.6.2014
88%
Hra - Queenly Portrait Maker
Video se načítá
Obleč si svou královnu! Máš jedinečnou příležitost vytvořit honosné nádherné šaty pro královnu - a že máš možností opravdu hodně.

Ariel Real Haircuts

13.2.2014
88%
Hra - Ariel Real Haircuts
Video se načítá
Navrhněte princezny Ariel nový účes, kterým by uchvátila celou podmořskou říši. Vlasy jí můžete barvit, natáčet žehlit a všemožně stříhat. Nakonec jí můžete vybrat hezké oblečení a doplňky.

Fairytale Scene Maker

17.2.2014
88%
Hra - Fairytale Scene Maker
Video se načítá
Pomozte sladké princezně a princi s oblékáním. Jaký styl jim vyberete je jen na vás, jedno je jisté máte nekonečné velké množství všemožných kombinací a širokou paletu barev. Tak jaké oblečení jim vybereš?
Hra - Ever After High Briar Beauty
Video se načítá
Další klasická makeover oblíkačka. Nejdříve slečně v koupelně ošetříš pleť, abys jí pak vzápětí mohla nalíčit a obléct do jedněch ze sexy šatů. Vybrat si můžeš třeba i fialové vlasy, rty a stíny.

Princess Slacking

16.8.2013
88%
Hra - Princess Slacking
Video se načítá
Jestliže tě baví Slacking hry, můžeš si zahrát další. Pro tentokrát se šíleně nudí princezna a snaží se dělat věci, které by princezna dělat neměla, aniž by jim při tom někdo viděl. Kolik se ti podaří získat bodů?
Hra - Disney Princess Online Coloring Page
Video se načítá
Vybarvěte si i vy známé princezny z Disney produkce. Ve hře najdete například Ariel, Jasmínu, Šípkovou Růženku a jiné. Pokuste se je vybarvit podle originálu nebo můžete využít svou kreativitu. Příjemnou zábavu.

Ariel's Spring Fashion

16.5.2016
87%
Hra - Ariel's Spring Fashion
Video se načítá
Ariel miluje jaro protože si může obléknout krásné šaty a sukni s topem. Pomozte jí s výběrem oblečení a zkombinujte ho tak, aby vypadala moderně.

Coachella Princesses

17.5.2016
87%
Hra - Coachella Princesses
Video se načítá
Připravte Elsa, její sestru Annu a nejlepší kamarádku Rapunzel na jejich společnou dovolenou. Vyberte jim pěkné oblečení a nezapomeňte ani na krásné doplňky.
Hra - Frozen Couples Selfie Battle
Video se načítá
Kdo udělá lepší šelf? Elsa s Jackem nebo její mladší sestra Anna s Kristoff? oblečte každý pár a rozhodněte se komu jde focení lépe.

Disney Pinup Princesses

30.4.2016
87%
Hra - Disney Pinup Princesses
Video se načítá
Oblečte každou princeznu do Pin-up stylu. Vyberte pro každou princeznu moderní účes a k němu i moderní šaty.
Hra - Frozen Sisters Easter Fun
Video se načítá
Připravte sestry na Velikonoce, aby se přítelům při návštěvě líbily. Nejdříve jim vyberete make-up a pak krásné oblečení. Dejte si záležet.

Disney's Got Talent

19.3.2016
87%
Hra - Disney's Got Talent
Video se načítá
Princezny se zúčastnili soutěže, ve které mohou prezentovat svůj talent. Pomozte každé jedné, aby přešli přes porotu. Podaří se vám to nebo ne?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)