Farmářské

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Virtuální Farma

21.12.2014
82%
Hra - Virtuální Farma
Video se načítá
Ujměte se hospodaření a postarejte se o vaši farmu. Vypěstujte si zeleninu nebo obilniny a následně je prodávat na trhu. Za peníze, které utržíte můžete pak nakupovat mnoho vylepšení pro vaši farmu.

New Farmer 2

15.11.2013
81%
Hra - New Farmer 2
Video se načítá
Zahrajte si parádní farmářskou hru! V této hře budete sklízet zeleninu a prodávat ji na trhu. Prvně musíte obdělat pole a zasadit požadovaná semínka. Následně zaléváte podle potřeby. V konečné fázi zeleninu ochráníte pesticidem a můžete sklízet.

My Horse Farm

1.7.2013
81%
Hra - My Horse Farm
Video se načítá
Tato hra se vám bude určitě líbit. Máte za úkol si postavit farmu a chovat koně. Čím rychleji plníte požadavky koní, tím lépe. Kupujte vylepšení (jsou to služby pro koně jako třeba čištění, doktor). Koně jsou celkem hladoví a vyžadují toho dost, takže tu rozhoduje i rychlost. Podaří se vám postarat…

Plantera

7.12.2016
80%
Hra - Plantera
Video se načítá
Zahrajte si super hru, ve které budete pěstovat ovoce a zeleninu. Čím víc peněz získáte, tím lepší a dražší suroviny budete moci pěstovat.

Cattle Tycoon 2

21.1.2016
80%
Hra - Cattle Tycoon 2
Video se načítá
V této hře se stanete farmářem, který se snaží neustále zvětšovat a rozšiřovat svou farmu. Abyste nasbírali dostatek peněz, musíte chovat a prodávat jednotlivá zvířata a také jejich produkty. Na postup do dalšího kola je potřeba vždy splnit předepsané úkoly.
Hra - Farm Frenzy 3: Ruská ruleta
Video se načítá
Máme tu další parádní díl farmářské hry, tentokrát z ruského venkova. Vaším úkolem bude se starat o husy a sbírat po nich vajíčka. Vajíčka můžete následně prodávat a za utržené peníze nakupovat vylepšení. Dávejte si pozor na medvědy.

Baby Alice Garden

22.9.2014
80%
Hra - Baby Alice Garden
Video se načítá
Pomůžete malé Alici najít všechny potřebné věci pro péči o její zahradu? Musíte najít potřebné nářadí a semínka. Následně musíte kytky vypěstovat a ochránit je před škůdci. Nakonec budete sklízet.
Hra - Farmer Frenzy 3 American Pie
Video se načítá
Mnoho starostí, ale také radosti najdete ve hře Farmer Frenzy 3 American Pie. Cílem je vybudovat farmu a starat se o zvířata. Můžete prodávat zvířecí produkty a díky tomu si vydělat na další vylepšení.

The Farmer

23.5.2011
79%
Hra - The Farmer
Video se načítá
Farmářské hry jsou velmi oblíbené a vyjímkou není ani hra The Farmer. V této hře dostanete k dispozici farmu a pole, na kterých můžete pěstovat co se vám zamane. Kromě pěstování ovoce a zeleniny můžete také na své farmě pěstovat zvířata. Úrodu můžete prodat a našetřit peníze na sadbu nebo na…

Sue Gardening

3.5.2012
79%
Hra - Sue Gardening
Video se načítá
Pěstujte krásné květiny v zahradě malé Sue. Vyberte si místo, zasaďte rostlinku, zalévejte ji, odstraňujte plevel, hnojte... Prostě všechno, aby byla zahrada co nejdokonalejší.

Farm Time

3.11.2013
78%
Hra - Farm Time
Video se načítá
Farm Time je zábavná hr , ve které si můžete alespoň virtuálně vyzkoušet práci farmáře. Aby vaše farma mohla prosperova , musíte vysazovat a starat se o různé plodiny, následně je posbírat a poslat v nákladním autě do města na prodej. Chovat budete i několik hospodářských zvířat.

Dwarf Village

23.4.2014
77%
Hra - Dwarf Village
Video se načítá
Farmářská hra v trpasličí vesnici. Zkus si udělat fungující farmu, prodávat tuříny, zalévat vše každý den, chodit včas spát... Myslíš si, že na to máš? Ponoř se do hry o trpasličí vesnici!

Idle Farmer

7.2.2014
77%
Hra - Idle Farmer
Video se načítá
V této hře se budete starat svá pole a rostliny, které vypěstujete, můžete prodávat ve vesnici. Ve vesnici můžete nakupovat semínka, vybavení, která vám pomohu při pěstování. Pravidelně zalívejte pole, abyste urychlili růst.

Cherry Farm

29.1.2016
76%
Hra - Cherry Farm
Video se načítá
Kdo má rád farmářské hry tak si jistě oblíbíte i tuto. Cílem je vypěstovat co nejvíce třešní, na kterých můžete slušně vydělat. Musíte si dávat pozor, protože budete omezeni časem.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)