Farmářské

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Virtuální Farma

21.12.2014
82%
Hra - Virtuální Farma
Video se načítá
Ujměte se hospodaření a postarejte se o vaši farmu. Vypěstujte si zeleninu nebo obilniny a následně je prodávat na trhu. Za peníze, které utržíte můžete pak nakupovat mnoho vylepšení pro vaši farmu.

New Farmer 2

15.11.2013
81%
Hra - New Farmer 2
Video se načítá
Zahrajte si parádní farmářskou hru! V této hře budete sklízet zeleninu a prodávat ji na trhu. Prvně musíte obdělat pole a zasadit požadovaná semínka. Následně zaléváte podle potřeby. V konečné fázi zeleninu ochráníte pesticidem a můžete sklízet.

My Horse Farm

1.7.2013
81%
Hra - My Horse Farm
Video se načítá
Tato hra se vám bude určitě líbit. Máte za úkol si postavit farmu a chovat koně. Čím rychleji plníte požadavky koní, tím lépe. Kupujte vylepšení (jsou to služby pro koně jako třeba čištění, doktor). Koně jsou celkem hladoví a vyžadují toho dost, takže tu rozhoduje i rychlost. Podaří se vám postarat…

Plantera

7.12.2016
80%
Hra - Plantera
Video se načítá
Zahrajte si super hru, ve které budete pěstovat ovoce a zeleninu. Čím víc peněz získáte, tím lepší a dražší suroviny budete moci pěstovat.

Cattle Tycoon 2

21.1.2016
80%
Hra - Cattle Tycoon 2
Video se načítá
V této hře se stanete farmářem, který se snaží neustále zvětšovat a rozšiřovat svou farmu. Abyste nasbírali dostatek peněz, musíte chovat a prodávat jednotlivá zvířata a také jejich produkty. Na postup do dalšího kola je potřeba vždy splnit předepsané úkoly.
Hra - Farm Frenzy 3: Ruská ruleta
Video se načítá
Máme tu další parádní díl farmářské hry, tentokrát z ruského venkova. Vaším úkolem bude se starat o husy a sbírat po nich vajíčka. Vajíčka můžete následně prodávat a za utržené peníze nakupovat vylepšení. Dávejte si pozor na medvědy.

Baby Alice Garden

22.9.2014
80%
Hra - Baby Alice Garden
Video se načítá
Pomůžete malé Alici najít všechny potřebné věci pro péči o její zahradu? Musíte najít potřebné nářadí a semínka. Následně musíte kytky vypěstovat a ochránit je před škůdci. Nakonec budete sklízet.
Hra - Farmer Frenzy 3 American Pie
Video se načítá
Mnoho starostí, ale také radosti najdete ve hře Farmer Frenzy 3 American Pie. Cílem je vybudovat farmu a starat se o zvířata. Můžete prodávat zvířecí produkty a díky tomu si vydělat na další vylepšení.

Sue Gardening

3.5.2012
79%
Hra - Sue Gardening
Video se načítá
Pěstujte krásné květiny v zahradě malé Sue. Vyberte si místo, zasaďte rostlinku, zalévejte ji, odstraňujte plevel, hnojte... Prostě všechno, aby byla zahrada co nejdokonalejší.

The Farmer

23.5.2011
79%
Hra - The Farmer
Video se načítá
Farmářské hry jsou velmi oblíbené a vyjímkou není ani hra The Farmer. V této hře dostanete k dispozici farmu a pole, na kterých můžete pěstovat co se vám zamane. Kromě pěstování ovoce a zeleniny můžete také na své farmě pěstovat zvířata. Úrodu můžete prodat a našetřit peníze na sadbu nebo na…

Farm Time

3.11.2013
78%
Hra - Farm Time
Video se načítá
Farm Time je zábavná hr , ve které si můžete alespoň virtuálně vyzkoušet práci farmáře. Aby vaše farma mohla prosperova , musíte vysazovat a starat se o různé plodiny, následně je posbírat a poslat v nákladním autě do města na prodej. Chovat budete i několik hospodářských zvířat.

Idle Farmer

7.2.2014
77%
Hra - Idle Farmer
Video se načítá
V této hře se budete starat svá pole a rostliny, které vypěstujete, můžete prodávat ve vesnici. Ve vesnici můžete nakupovat semínka, vybavení, která vám pomohu při pěstování. Pravidelně zalívejte pole, abyste urychlili růst.

Dwarf Village

23.4.2014
77%
Hra - Dwarf Village
Video se načítá
Farmářská hra v trpasličí vesnici. Zkus si udělat fungující farmu, prodávat tuříny, zalévat vše každý den, chodit včas spát... Myslíš si, že na to máš? Ponoř se do hry o trpasličí vesnici!

Cherry Farm

29.1.2016
76%
Hra - Cherry Farm
Video se načítá
Kdo má rád farmářské hry tak si jistě oblíbíte i tuto. Cílem je vypěstovat co nejvíce třešní, na kterých můžete slušně vydělat. Musíte si dávat pozor, protože budete omezeni časem.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)