Hledání

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Bewitched Dream

3.6.2016
78%
Hra - Bewitched Dream
Video se načítá
V této hře se vydáte s hlavní hrdinkou na místo, které navštívila před pár lety a od té doby ji děsí strašidelné sny. Pomozte jí najít všechny předměty, díky nimž postupně rozluštíte tajemství toho místa. Předměty jsou dobře ukryté, takže najít je nebude jednoduché.

A Place of Strangers

2.6.2016
78%
Hra - A Place of Strangers
Video se načítá
V této hře se stanete vyšetřovatelkou, na kterou čeká skutečně netradiční případ. Ve městě skupina zlodějů vyloupila banku a zároveň záhadně zmizela skupinka cizinců. Je mezi těmito případy spojitost? Najděte všechny důkazy a pokuste se tak případ vyřešit.

The Legend of Mariova

2.6.2016
78%
Hra - The Legend of Mariova
Video se načítá
Vydejte se s mladým hrdinou této hry prozkoumat nové končiny a pokuste se přitom najít co navíc zajímavých předmětů. Ty jsou často dobře ukryté, takže je potřeba být při hledání velmi pozorný. K dispozici budete mít i tři nápovědy, které můžete v případě potřeby využít.

The River Cabin

1.6.2016
78%
Hra - The River Cabin
Video se načítá
Vaším úkolem v této hře bude pomoci paní Collinsové zjistit, co se stalo s jejím manželem, který se ráno vydal na ryby. Abyste tuto záhadu objasnili, musíte posbírat dostatek důkazů ukrytých v domě. Pokud nebudete moci nějaký předmět najít, můžete využít nápovědu.

Summer of Love

1.6.2016
78%
Hra - Summer of Love
Video se načítá
S hlavní hrdinkou této hry se vydáte na místo, kde před deseti lety potkala svého manžela. Pomozte jí zde najít všechny ztracené předměty. Většina věcí je dobře ukryta, takže musíte být při hledání dostatečně pozorný. Pokud si nebudete vědět rady, využijte nápovědu.

The Witching Hour

31.5.2016
78%
Hra - The Witching Hour
Video se načítá
V této hře budete pomáhat detektivovi, který se specializuje na paranormální jevy vyřešit další záhadu. K odhalení záhady je potřeba nasbírat dostatek důkazů na místě činu. Předměty, které hledáte jsou dobře ukryté, takže buďte pozorný. V případě potřeby, využijte nápovědu.

Déjà Vu

31.5.2016
78%
Hra - Déjà Vu
Video se načítá
Vydejte se s hlavní hrdinkou této hry do malého města, kde hledá námět ke své nové knize. Pokuste se ve městě najít všechny zajímavé předměty, které jsou zde různé poschovávané. Pokud nebudete moci nějaký předmět najít, využijte jednu ze tří dostupných nápověd.

Find and Clean

30.5.2016
78%
Hra - Find and Clean
Video se načítá
Pomozte hlavní hrdince uklidit její dům a najít všechny drobnosti, které jsou po jednotlivých místnostech rozházené. V každé scéně budete muset najít přesně 10 předmětů. Pokud si nebudete vědět rady, využijte dostupnou nápovědu.

The Mysterious Raiders

30.5.2016
78%
Hra - The Mysterious Raiders
Video se načítá
Vaše vesnička byla napadena nepřátelským gangem. Pokuste se najít všechny vodítka, které vás k němu dovedou. Většina věcí je dobře schovaná, takže musíte být při hledání skutečně pozorný. V případě potřeby, můžete využít jednu ze tří nápověd.

Treasure Falls

6.6.2016
78%
Hra - Treasure Falls
Video se načítá
Vydejte se spolu s hlavní hrdinkou této hry k překrásným vodopádům a pokuste se zde najít vzácné poklady. Předměty, které hledáte, jsou dobře ukryté, takže se snažte být při hledání pozorný. V případě, že si nebudete vědět rady, můžete využít jednu z dostupných nápověd.

Blackheart Village

7.6.2016
78%
Hra - Blackheart Village
Video se načítá
Vaším cílem v této hře bude získat tři klíče, které vám odemknou bonusovou hru. S hlavní hrdinkou se vrátíte po dlouhé době do její rodné vesnice, na kterou byla uvržena zlá kletba. Pomozte jí najít po okolí všechny ztracené předměty a s jejich pomocí kletbu zrušit.

Breeze of Love

7.6.2016
78%
Hra - Breeze of Love
Video se načítá
Pomozte hlavní hrdince s přípravou svatby pro jejího bratra v této pěkně zpracované hře. Vaším úkolem bude najít zejména všechny potřebné věci, které jsou rozházené po okolí. Čím rychleji se vám podaří předměty najít, tím více bodů získáte. K dispozici budete mít i nápovědu.

Case of Revenge

8.6.2016
78%
Hra - Case of Revenge
Video se načítá
V této hře budete mít za úkol pomoci dvojici detektivů polapit zloděje, který před pár dny vykradl dům a zranil jejich kolegu a přítele. Aby se vám to podařilo, musíte nasbírat dostatek důkazů. Mnoho z nich je dobře ukrytých, takže musíte být při hledání skutečně pozorný.

Behind The Reality

24.5.2016
78%
Hra - Behind The Reality
Video se načítá
S hlavním hrdinou této hry se ocitnete v podivném světě plném záhad a tajemství. Pokuste se zde najít všechny předměty, které vám umožní dostat se zpět domů. Předměty jsou dobře schované, takže najít jejich nebude jednoduché. Naštěstí však můžete využít dostupnou nápovědu.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)