Miminka

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Baby Hazel In PreschoolNÁŠ TIP

24.11.2013
91%
Hra - Baby Hazel In Preschool
Video se načítá
V tento den jde Hazel poprvé do školky, avšak předtím se potřebuje umýt a vybrat hezké šaty. Ve školce se zahrajete na paní učitelku, kde se o Hazel a její kamarády musíte postarat. Společně budete rozonávať ovoce od zeleniny, barvičky a jak si připravit jednoduchou svačinu. Nakonec se se všemi…

Baby Hazel Fishing Time

31.1.2014
91%
Hra - Baby Hazel Fishing Time
Video se načítá
O Hazel se stará její strýc, který je zaneprázdněn čtením novin, co se jí nelíbí. Proto se rozhodne, že chce jít na ryby. Pomozte Hazel s balením věcí na rybaření a naučte ji jak se chytají ryby.

Teribble Triplets

1.4.2012
91%
Hra - Teribble Triplets
Video se načítá
Pod názvem hry Teribble Triplets se krývají hodně zlobivá miminka - trojčátka, o které se bude potřeba dobře postarat, aby si jejich pečovatelé mohli alespoň na chvíli odpočinout. Dokážete to? Budete muset rychle plnit všechna jejich přání, krmit je, přebalovat, kolébat,... Jinak se rozpláčou, své…

Baby Hazel Beach Party

12.10.2014
90%
Hra - Baby Hazel Beach Party
Video se načítá
Sestřenice Hazel přichystali nádhernou beach party, které se prostě musíte zúčastnit. Během ní budete radit Hazel, co by si měla obléknout a jednoduše se s ní a jejími kamarádkami budete bavit. Tak směle do toho.

Baby Hazel Flower Girl

12.2.2014
90%
Hra - Baby Hazel Flower Girl
Video se načítá
Hazel byla pozvána na svatbu, kde bude takzvanou "flower girl", která bude házet před nevěstou květiny. Proto musí Hazel vypadat, co nejlépe a navštívit obchod s oblečením a jít ke kadeřnici. Pomozte Hazel s výběrem toho, co potřebuje.

Baby Hazel Playdate

11.10.2013
90%
Hra - Baby Hazel Playdate
Video se načítá
Baby Hazel je známá hra, kde se obvykle staráte o holčičku. Ve hře baby Hazel Playdate, budete mít na starosti nejen holčička, ale i kluka. Budete se nacházet například v autě, v domě nebo na zahrádce. Vaše práce je jim být pečovatelkou a poskytnout jim vše, co si v bublinách vyžádají. Musíte…
Hra - Baby Hazel Thanksgiving Day
Video se načítá
Zahrajte si další díl Baby Hazel, ve kterém budete chystat krocana na večeři. Prvně však musíte z vaší zahrádky sklidit nějakou tu zeleninu. Následně se můžete přesunout do kuchyně a začít s přípravou krocana.

Baby Hazel New Year PartyNÁŠ TIP

22.1.2014
90%
Hra - Baby Hazel New Year Party
Video se načítá
Zahrajte si novoroční Baby Hazel! Tentokrát budete mít za úkol pomoci Hazel s přípravou na novoroční oslavu. První, co musíte udělat, je vybrat Hazel pěkné šaty i s doplňky. Nakonec pak nachystáte stůl a pozvete přátele, po dobré večeři už jen odpočítáváte čas od půlnoci.

Mateřská školka

15.6.2012
90%
Hra - Mateřská školka
Video se načítá
Jak by měla vypadat dokonalá školka pro nejmenší děti? V této hře budete moct jednu takovou zařídit a vybrat si i paní učitelku s dětmi. Ve třech různých prostředích zvolíte vybavení, hračky a všechno co do takové školky patří. Možností je tu opravdu hodně a navíc můžete všechny věci různě otáčet a…

Bratz Babyz 25

12.8.2011
90%
Hra - Bratz Babyz 25
Video se načítá
Máte rádi panenky Bratz? V tom případě si jistě oblíbíte tuto hru. Vaším cílem je s pomocí vybrané panenky zachránit vaše přátele. Cestou můžete sbírat různé bonusy a využívat jezdící schody. Dávejte si ovšem pozor na zlého Duana, se kterým se nesmíte střetnout.
Hra - Barbie Welcome Baby Brother
Video se načítá
Barbie chce překvapit svou mamku, ale i bratříčka tím, že mu vylepší pokoj a vybere si nové oblečení. Pomozte jí s tímto skvělým nápadem.

Baby Hazel Pumpkin Party

19.12.2014
89%
Hra - Baby Hazel Pumpkin Party
Video se načítá
Prožijte další vzrušující den společně s Hazel. Tentokrát stráví den s její nejlepší kamarádkou ze školky. Pomůžete jim zpříjemnit den a poskytnout jim vše, co potřebují?
Hra - Barbie Family Winter Trip
Video se načítá
Barbie, Ken a jejich malá holčička jdou společně na první dovolenou do hor. Připravte všechny a oblečte je do tohoto chladného počasí. Příjemnou zábavu.

Baby Elsa Day CareNÁŠ TIP

9.12.2014
88%
Hra - Baby Elsa Day Care
Video se načítá
Postarej se o Elsu, která během procházky přišla k mnoha oděrkám. Bude potřeba ji očistit zranění, nalepit náplasti a také dát medicínu, aby nebyla nemocná. Jakmile jí vyléčíte všechny bolístky je na čase vybrat pěkné oblečení a také doplňky, které se hodí k ledové princezně.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)