Make-up

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)
Hra - Barbie Ever after High Spa
Video se načítá
Barbie se rozhodla, že si odpočine ve vašich lázních. Potřebuje masáž zad, udělat ústní hygienu, upravit vlasy a nakonec vybrat hezké oblečení, které můžete doplnit krajkou nebo změnit jejich barvu. Nakonec nezapomeňte ani na doplňky.

Make Me a Model

25.11.2012
93%
Hra - Make Me a Model
Video se načítá
Každá mladá slečna dnes již jistě ví, jak se správně postarat o pleť. Své umění budete moct uplatnit v této hře, kde budete přetvářet zanedbanou dívku v krásnou modelku. Po vyčištění a ozdravení pleti na Vás čekají kreativní úkoly jako vybrat dívce nejlepší oblečení, účes a líčení.
Hra - Photoshoot Preparation Makeover
Video se načítá
Připravte obyčejnou dívku na dráhu modelky. Práce to nebude jednoduchá. Nejdříve je potřeba upravit její pleť, která je docela zanedbaná. K tomu bude potřebovat všechny dostupné kosmetické přípravky a své umění. Po odstranění pupínků a přebytečných chloupků přichází na řadu ten správný účes, make…

Fashion Model Makeover

12.3.2013
93%
Hra - Fashion Model Makeover
Video se načítá
Fashion Model Makeover je opravdu povedená a dobře propracovaná hra, ve které budete měnit image hlavní hrdince, co se chce ze zanedbané šmudly stát pravou modelkou. Nechybí nic z oblíbených zkrášlovacích procedur - čištění pleti, make up, ani oblékání. Tak se do toho rychle pusťte :)

Proměna tulačky

16.6.2012
93%
Hra - Proměna tulačky
Video se načítá
Udělejte opět krásku ze zanedbané dívky z ulice. Co všechno bude potřeba udělat? Nejdříve musíte vyčistit její obličej, vytrhat obočí, použít masku i nejrůznější krémy. Potom už budete moct vybírat účes, líčení a oblečení.

Ellie Wedding Prep

30.9.2014
92%
Hra - Ellie Wedding Prep
Video se načítá
Na Ellie čeká v tento den velká svatba. Je nevěstou a proto potřebuje musí vypadat nádherně. nejdříve jí vyčistíte pleť, vyberete make-up a nakonec svatební šaty a hezké doplňky.

Ice Princess Spa Salon

7.5.2014
92%
Hra - Ice Princess Spa Salon
Video se načítá
Oblékni si svou ledovou princeznu. Ale abys to mohlo udělat, musíš ji nejdří dopřát skvělý den v lázních.

Christmas Runaway Secrets

26.12.2013
92%
Hra - Christmas Runaway Secrets
Video se načítá
Christmas Runaway Secrets je další hra, ve které nebudete modelky oblékat do různých stylů oblečení, ale zahrajete si například pexeso a budete chytat vánoční ozdoby do tašek. Oblečte všechny modelky do daného stylu a vyberte jim vhodný make-up a doplňky.

Ariel Real Makeover

17.1.2014
92%
Hra - Ariel Real Makeover
Video se načítá
Udělejte Ariel celkový makeover a změňte ji k nepoznání. Potřebuje vyčistit pleť, vybrat make-up a krásnou ploutev, top a doplňky.

Barbie Princess Story

30.1.2014
92%
Hra - Barbie Princess Story
Video se načítá
Zahrajte se společně s Barbie na princeznu Ariel, Jasmínu a Rapunzel a oblečte se přesně na jejich styl. Kromě toho budete plnit, i další úkoly mezi které patří česání vlasů, nalezení klenotů a chytání vzácných drahokamů.

Bella´s Bikini

14.10.2012
92%
Hra - Bella´s Bikini
Video se načítá
Bella´s Bikini je propracovaná hra ve které najdete oblékání, líčení i spoustu doplňků a ti v pravém plážovém stylu. Navíc máte možnost vybrat si ze dvou herních módů. Hlavní hrdinku můžete upravit buď podle vlastní fantazie, nebo zkusit hodnocenou variantu a řídit se co nejpřesněji předlohou.

Nerdy to Emo Makeover

24.10.2012
92%
Hra - Nerdy to Emo Makeover
Video se načítá
Udělejte ze zanedbané knihomolky opravdovou krásku v atraktivním stylu Emo. První jí samozřejmě musíte vyčistit obličej, vytrhat neupravené obočí a rozjasnit pleť a pak už se můžete vrhnout na změnu jejího image od účesu až po poslední doplňky.

Japanese Spa Beauty

2.12.2012
92%
Hra - Japanese Spa Beauty
Video se načítá
Japanese Spa Beauty je další ze super her, ve kterých můžete od základu změnit a hlavně vylepšit zanedbanou slečnu. Tentokrát bude pocházet z Japonska a Váš odborný zásah do její pleti a celého stylu opravdu ocení. Nejdříve se zaměřte na její pleť plnou pupínků, nečistot a přerostlého obočí a pak se…
Hra - Modern Princess Cover Girl
Video se načítá
Vyberte si jednu z princezen a dostaňte ji na titulní stranu módního časopisu. K tomu ji samozřejmě musíte obléci, vybrat make-up a ozdobit titulní stranu. Zvládnete to?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)