Malování

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)
Hra - Betsy´s Crafts: Sand Painting
Video se načítá
Je tady opravdu super kreativní hra ve stylu omalovánek. Na začátku si vyberete některý z mnoha krásných obrázků a budete mu vdechovat barvy, ale ne klasicky pastelka, jak jste je tomu obvykle, ale pomocí barevného prášku. Proto musíte prní potřít zvolenou plochu lepidlem a teprve potom si můžete…

Art Pad

28.4.2014
86%
Hra - Art Pad
Video se načítá
Chceš si něco nakreslit? V této hře můžeš bez problémů. Vyber si barvu, velikost štětce i množství barvy. Vyzkoušet můžeš také moderní cákance nebo psaní. Vše je jen na tobě!

Inked Up Tattoo Shop 2

23.12.2013
85%
Hra - Inked Up Tattoo Shop 2
Video se načítá
Ve hře Inked Up Tattoo Shop 2 se stanete majitelkou tetovacího salonu. Chodit k vám budou různé zákaznice, které vám o sobě řeknou několik důležitých informací. Ty si musíte zapamatovat a následně podle nich zvolit to nejvhodnější tetování.

Inked Up Tattoo Shop

27.10.2012
85%
Hra - Inked Up Tattoo Shop
Video se načítá
Zkuste se stát na chvíli pravou tatérkou a vyrobit své zákaznici reálné tetování. Vyberte si jednu ze slečen, které přišly do Vašeho salónu a splňte její přání. Na ruku, lýtko nebo záda jí vytetujte obrázek přesně podle jejích představ. Přesným postupem Vás hra krok po kroku provede, takže se…
Hra - Baby Barbie Frozen Face Painting
Video se načítá
Udělejte radost malé dívce, která potřebuje novou masku na zimní maškarní ples. Můžete z ní udělat doslova ledovou princeznu. Stačí když přemalujete vybraný vzor na obličej a poté všechno doladíte barvami.

Meme Generator

1.11.2013
80%
Hra - Meme Generator
Video se načítá
MEME komiks letí světem a vy máte možnost si jeden vytvořit s tímto MEME generátorem. Vybrat si budete velké množství meme obličejů a postaviček. Vytvořte si tedy vlastní komix, s bublinami a vtipnými obrázky.

Sketch

15.2.2016
78%
Hra - Sketch
Video se načítá
V této hře budete mít za úkol kreslit různé objekty podle zadané předlohy. Předloha se vám nejprve zobrazí, přičemž za pomoci špendlíků si můžete označit důležité body. V dalším kroku předloha zmizí a vy se budete muset snažit zakreslit objekt, co nejpřesněji dokážete.

Jane Face Painting

2.4.2015
78%
Hra - Jane Face Painting
Video se načítá
Pokuste se vybrat nějaké zvířátko, které namalujete malé Jane na obličej. Poté již stačí spojit všechny linky a vybarvit jednotlivé plošky. Dokážete si s tímto úkolem poradit?

Draw My Cute Cat

5.3.2013
78%
Hra - Draw My Cute Cat
Video se načítá
Spojovačky, které mají tolik rádi právě ti nejmenší, nenajdete už jen v papírové podobně, ale i virtuálně. Klikejte myší na jednotlivé body a hezky postupně spojujte čísla od jedničky až do úplného konce. Uvidíte, jak pěkný obrázek se Vám po spojení všech bodů ukáže :)

Paint My Face

9.8.2014
77%
Hra - Paint My Face
Video se načítá
Do tvého salonu chodí slečny nechat si namalovat něco pěkného na obličej, například motýla nebo tygra. Za získané peníze pak můžeš nakupovat další barvy, šablony a podobně.

Jolly Pigs Coloring

23.10.2014
72%
Hra - Jolly Pigs Coloring
Video se načítá
Cílem této hry je vymalování všech obrázků s prasátky. záleží pouze na Vaší fantazii, jak si s tím poradíte.

Touch Me Once

15.9.2015
68%
Hra - Touch Me Once
Video se načítá
Vaším úkolem je obkreslit obrazce tak, aby vám to vyšlo na jeden pokus. Každé úrovni dostanete nový obraz. Podaří se vám nakreslit všechny?

Sym a Pix Light

11.7.2013
66%
Hra - Sym a Pix Light
Video se načítá
Sym a Pix Light je logická hra, jejímž cílem je za pomoci správného vybarvování hrací plochy odhalit ukrytý obrázek. Na ploše se nacházejí různobarevné tečky, kolem kterých musíte budovat ohraničení tak, aby se tečka nacházela přesně ve středu nakresleného objektu.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)