Forum - Jen tak...

kutulukutulu

Ahojky, jak jistě víte, dnes v 18:00 skončil v kočičím útulku v Bohumíně den otevřených dveří. Hodně lidí přineslo spoustu kočičích konzerv, granulí a hraček. A hodně kočiček našlo nový domov. Bohužel například miláček želvovinová Kessie, která mě tak mněla ráda. Také rezavý kocourek Viky Pytlíček našel nový domov, i zrzek Lišák a spousta dalších kočiček. Momentálně máme v útulku 82 koček.


 


Před dvěma měsíci jsme do útulku přijali nádhernou trojbarevnou (bílo-černo-hnědou) kočičku Rozmarýnku, kterou někdo našel u továrny. Bohužel se jí na zadní nohu vylila vařící odpadní voda z továrny, což jí popálilo nohu až na kost a proto se jí musela nožička amputovat. Je jediná kočička v útulku, která má tři nohy. Čekali jsme, jestli si jí někdo vybere přes dny otevřených dveří, ale zmrzačené kočičky mají velice malou šanci, že by si je někdo vzal. A proto jsme se rozhodli. Zamluvili jsme si Rozmarýnku, protože ještě není úplně v pořádku a vezmeme si ji, až bude zcela zdravá. Rozmarýnka je statečná a naučila se i chodit po schodech, což je dobře vzhledem k tomu, že máme dvoupatrový byt v pátém patře. Takže naše rodina se rozroste o šestého kočičího člena.


 


Tak nazdar a mrkněte na stránky: http://www.kockybohumin.cz/

Komentáře

kutulu
To se mi líbí +2 To se mi nelíbí

kutulu14:15 30.12.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

Právě mám na profilovce Rozmarýnku focenou hned po operaci.

kutulu
To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

kutulu14:02 30.12.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

andule123456: My jsme našli jednu černou kočičku pod autem (Má rok a půl), dvě mourovaté máme z útulku Srdcem pro kočky ve Vrbičanech u Slaného(Jedna má dva roky a půl, a druhá má ocásek dlouhý jenom 3,5 cm, protože jí ho museli kus amputovat a je jí rok a dva měsíce), a z útulku z Bohumína, kam chodím pomáhat máme bílomourinku(Teď už má půl roku neboli 6 měsíců)a černobílou kočku (Teď už má 5 měsíců) a před dvěma měsíci jsme přijali do útulku Rozmarýnku(viz nahoru)(Má 6 měsíců), ale bez nožičky má malou šanci najít nový domov a proto jsme se rozhodli si ji vzít.

kutulu
To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

kutulu13:52 30.12.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

anled

Klaudysek
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

KlaudysekVIP13:26 30.12.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

andule123456: pšt....na nanuke už ani slovo nebo zase začnesmajl

andule123456
To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

andule12345613:21 30.12.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

Ja si z utulku vzala dvě kočky. Bílou, která je ještě kotě, a starší černou, která přišla o kus ocaskuz když ji napadl pes.smajlsmajl

andule123456
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

andule12345613:19 30.12.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

Nanuke: jsi snad dítě? Nauč se diakritiku a gramatiku, a pak piš.

Nanuke
To se mi líbí -5 To se mi nelíbí

Nanuke12:13 30.12.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

Ya ysem kostka prymeteme do kotycyho uduku,

Komentáře uzavřeny

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.