Budoucnost

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Mars MinerHra na skóreHra o medaile

2.5.2014
86%
Hra - Mars Miner
Video se načítá
Máme tu skvělou hru, ve které budete dolovat suroviny z hloubi země. K dispozici máte velké rypadlo, kterým můžete suroviny dolovat. Rypadlo můžete navíc za získané peníze ze surovin, dále vylepšovat.

Little Wheel

17.12.2014
85%
Hra - Little Wheel
Video se načítá
Opravte generátor, který udržuje v chodu celé město. Jenže se záhadně a zničil a po několika tisích let se probudil jeden robot, který může vše změnit. Přijdete na to, v čem je problém a dokážete ho vyřešit?

WonderPutt

24.8.2013
76%
Hra - WonderPutt
Video se načítá
Stejně jako v každém jiném minigolfu i tady musíš trefit míček do jamky, nejlépe na co nejméně úderů. Jenže to není jen tak! Celá hra se totiž odehrává v budoucnosti ve velmi zajímavém městě. Nech se potěšit netradičním zpracováním i nezvyklým prostředím a vyzkoušej si minigolf trochu jinak!

Robot Butler

24.5.2014
75%
Hra - Robot Butler
Video se načítá
Roboti budou v budoucnu lidem pomocní prakticky ve všech činnostech. Budou se například starat o všechny práce v domácnosti, během toho, kdy je rodina v práci. Zkuste co všechno bude muset robot vykonávat.

Hobo 5 Space Brawls

13.3.2012
70%
Hra - Hobo 5 Space Brawls
Video se načítá
Hra Hobo 5 Space Brawl vás přenese na vesmírnou loď, kde budete muset pomoci hlavnímu hrdinovi jménem Hobo porazit všechny mimozemšťany a velmi nebezpečné klony, které jsou připraveny vás zastavit. K útoku můžete použít všechno od pěstí, přes zbraně až po speciální kombá.

Project Flame

19.6.2012
70%
Hra - Project Flame
Video se načítá
Project Flame je skákačka s perfektní grafikou, ve které se ocitnete s hlavním hrdinou v podzemí plném různých nástrah a překážek. Za pomoci svého plamenometu si musíte prorazit cestu skrz překážky a nepřátele. Podaří se vám dostat se až do konce a úspěšně splnit misi?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)