Budoucnost

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Mars MinerHra na skóreHra o medaile

2.5.2014
86%
Hra - Mars Miner
Video se načítá
Máme tu skvělou hru, ve které budete dolovat suroviny z hloubi země. K dispozici máte velké rypadlo, kterým můžete suroviny dolovat. Rypadlo můžete navíc za získané peníze ze surovin, dále vylepšovat.

Little Wheel

17.12.2014
85%
Hra - Little Wheel
Video se načítá
Opravte generátor, který udržuje v chodu celé město. Jenže se záhadně a zničil a po několika tisích let se probudil jeden robot, který může vše změnit. Přijdete na to, v čem je problém a dokážete ho vyřešit?

WonderPutt

24.8.2013
76%
Hra - WonderPutt
Video se načítá
Stejně jako v každém jiném minigolfu i tady musíš trefit míček do jamky, nejlépe na co nejméně úderů. Jenže to není jen tak! Celá hra se totiž odehrává v budoucnosti ve velmi zajímavém městě. Nech se potěšit netradičním zpracováním i nezvyklým prostředím a vyzkoušej si minigolf trochu jinak!

Robot Butler

24.5.2014
75%
Hra - Robot Butler
Video se načítá
Roboti budou v budoucnu lidem pomocní prakticky ve všech činnostech. Budou se například starat o všechny práce v domácnosti, během toho, kdy je rodina v práci. Zkuste co všechno bude muset robot vykonávat.

Project Flame

19.6.2012
70%
Hra - Project Flame
Video se načítá
Project Flame je skákačka s perfektní grafikou, ve které se ocitnete s hlavním hrdinou v podzemí plném různých nástrah a překážek. Za pomoci svého plamenometu si musíte prorazit cestu skrz překážky a nepřátele. Podaří se vám dostat se až do konce a úspěšně splnit misi?

Hobo 5 Space Brawls

13.3.2012
70%
Hra - Hobo 5 Space Brawls
Video se načítá
Hra Hobo 5 Space Brawl vás přenese na vesmírnou loď, kde budete muset pomoci hlavnímu hrdinovi jménem Hobo porazit všechny mimozemšťany a velmi nebezpečné klony, které jsou připraveny vás zastavit. K útoku můžete použít všechno od pěstí, přes zbraně až po speciální kombá.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)