Hamburger

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Burger Restaurant 3

19.3.2013
92%
Hra - Burger Restaurant 3
Video se načítá
Vítejte v novém rychlém občerstvení, které je vyhlášeno svými burgery i kuřecími křidélky. Vy se s tanete obsluhou tohoto vyhlášeného podniku, kde běžně stávají řady netrpělivých zákazníků na Vaše skvělé jídlo. Dokážete je včas obsloužit a připravit jim vše podle jejich představ?

Barbie Burgers

26.4.2013
92%
Hra - Barbie Burgers
Video se načítá
Zkuste si pod vedením panenky Barbie vyrobit ty nejlepší pravé hamburgery. Každou fázi přípravy si pořádně užijte a dejte si záležet, abyste dostaly i maximum bodů. Dokážete přesně a rychle nakrájet zeleninu, připravit a opéct maso i dát všechno dohromady tak, aby to vypadalo co nejlákavěji?

Fast Food Bar

19.11.2012
91%
Hra - Fast Food Bar
Video se načítá
Je tady další super postřehová hra ze série "BAR". Tentokrát se stanete obsluhou v rychlém občerstvení a co nejrychleji budete uspokojovat chutě Vašich zákazníků po nejrůznějších burgerech a párcích v rohlíku. Spolu s nápoji budete vyrábět vždy určitá menu, kterých bude v každém kole více a více.…

Papa's Burgeria

10.7.2012
90%
Hra - Papa's Burgeria
Video se načítá
Papas Burgeria je jedna z nejpovedenějších her s obsluhováním. V této hře budete se budete starat o celý provoz rychlé občerstvení. Budete mít tedy na starost jak přijímaní a vyřizování objednávek, tak práci v kuchyni.

Hamburger King Contest

5.10.2012
88%
Hra - Hamburger King Contest
Video se načítá
V této hře plné chutných hamburgerů tentokrát nepůjde o Vaši fantazii, ale o to, abyste burger udělali naopak co nejpřesněji podle předlohy. Tu budete mít společnou spolu se svým soupeřem (kterým je počítač) a kdo zvládne vyrobit svůj hamburger první, ten vyhraje.

Winx Burger Shop

16.6.2012
88%
Hra - Winx Burger Shop
Video se načítá
V této obsluhovací hře, kde budete mít za úkol vyrábět chutné hamburgery, za Vámi budou chodit opravdu zajímaví hosté. Vařit totiž budete pro samotné víly z klubu Winx. Dokážete je dostatečně rychle a přesně obsloužit a vydělat dost peněz na postup do dalšího levelu?

MadBurger 3 Wild West

7.12.2014
86%
Hra - MadBurger 3 Wild West
Video se načítá
Zahrajte si další pokračování skvělé hry, ve které se snažíte hodit co nejdále hamburgerem. Hamburger nejprve sestavíte podle surovin. Čím přesněji a více surovin do něj dáte, tím bude mít lepší vlastnosti. Můžete nakupovat i mnoho jiných vylepšení.

Dora Fun Cafe

18.10.2013
85%
Hra - Dora Fun Cafe
Video se načítá
Dora si otevřela svůj podnik s kávou a různorodým občerstvením. Pomůžete jí s vedením podniku a obsluhou. V Bublince najdete, jakou objednávku si zákazník přeje. Vaším úkolem, je ji připravit, co nejrychleji. Zvládnete to?

Spongebob patty dash

2.4.2012
85%
Hra - Spongebob patty dash
Video se načítá
Obslužte všechny kamarády seriálového hrdiny Spongeboba. Ti budou hladoví chodit do Vašeho bistra a vy je musíte rychle nakrmit hamburgery a hranolkami. Když budete rychlí a Vaše jídlo bude dobré, dostanete zaplaceno a postoupíte do dalšího levelu. V každém levelu pak budete mít více ingrediencí a…
Hra - Grilled Bacon Meatloaf Burger
Video se načítá
Pomozte slečně připravit lahodný burger! Nejdříve si musíte namlít maso. Jakmile budete mít mleté maso hotové, je potřeba jej dochutit. Následně vytvoříte bochánky a dáte je na gril. Pak jen přidáte bulku, zeleninu a grilovanou slaninku.
Hra - Mia Cooking Spicy Beef Burger
Video se načítá
Dokážete uvařit ten nejlepší hamburger na světě? Není to nic jednoduchého. S přípravou Vám však pomůže naše hra, která poradí se správným postupem. Jaké dostanete hodnocení za jednotlivé kroky přípravy?

SpongeBob burger

15.3.2012
81%
Hra - SpongeBob burger
Video se načítá
Seriálový hrdina SpongeBob musí poskládat dohromady hamburgery. Jenže jednotlivé části jsou v různých patrech hracího pole a pronásledují ho nebezpečné příšerky. Dokážete přežít a splnit se SpongeBobem úkol?

Burger Restaurant

12.8.2011
81%
Hra - Burger Restaurant
Video se načítá
Další povedená hra s obsluhováním restaurace. Máte na starost obsluhu i přípravu jídel pro vaše zákazníci. Příprava jídla není obtížná, ale nesmíte zapomenout na všechny ingredience. Pokud se vám bude dařit, můžete se dostat do dalších levelů.

Burger Bar

29.3.2015
80%
Hra - Burger Bar
Video se načítá
V této hře se stanete kuchařem v burgr baru, který má za úkol připravovat pro zákazníky hamburgery přesně podle jejich představ. K dispozici budete mít několik surovin, které je potřeba podle kuchařky vhodně kombinovat a vytvořit tak ten správný burgr.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)