Slon

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…
Hra - Snoring 2: Winter Edition
Video se načítá
Zahrajte si skvělé zimní pokračování skvělé hry Snoring. Vaším úkolem v této hře je probudit spícího slona. K dispozici budete mít několik zvířátek, které Vám v tomto úkolu jistě pomohou.

Khan Kluay Kids

22.4.2012
85%
Hra - Khan Kluay Kids
Video se načítá
Pod exotickým názvem Khan Kluay Kids najdeme opravdu pěknou hru, kterou si můžete zahrát klasicky proti počítači, ale i s kamarádem. Hlavními hrdiny jsou sloni různých velikostí, které vysíláte na soupeřovo území. Komu se podaří dostat k soupeři více slonů vyhraje. Když se dva sloni potkají, začnou…
Hra - Snoring 3: Treasure Island
Video se načítá
Snoring 3: Treasure Island je logická hra, ve které bude vaším úkolem probudit slona z tvrdého spánku. Snažte se přitom v každém kole posbírat všechny tři mince, protože jen tak se vám otevřou nové bonusové levely.

Elephant Care

28.7.2013
82%
Hra - Elephant Care
Video se načítá
Chtěli byste mít doma slona? S hrou Elephant Care skutečně můžete. Je to hra, kde se musíte postarat o své slůně. Je nutné ho umýt, vysušit, dát jídlo a dokonce i první pomoc. Nakonec mu můžete vybrat i zajímavé doplňky.

Snoring

19.9.2012
80%
Hra - Snoring
Video se načítá
Tato výborná logická hra je vhodná i pro nejmenší hráče. Má krásnou animovanou grafiku milých zvířátek a Vašim úkolem bude v každém kole shodit z útesu sympatického slona. Aby se Vám to podařilo, budete do něj muset strčit některým menším zvířátkem, jehož kutálení, skok nebo pád si budete muset…
Hra - Searching for the Elephant
Video se načítá
Zábavná adventura, ve které musíte najít svého kamaráda slona. Hra je na klasickém „point and click“ principu, žádný text, jen logické hádanky a klikání. Není nijak těžká a hrát ji může každý uživatel. Pomozte tedy našemu hrdinovy v bizarním světě přírody najít svého kamaráda slona.

Hladové slůně

16.4.2012
78%
Hra - Hladové slůně
Video se načítá
Hladové slůně je super postřehová hra vhodná i pro ty nejmenší hráče. Vašim úkolem bude nakrmit roztomilé malé slůně. Aby se Vám to podařilo a sloník snědl banán, musíte správně zvolit podle předlohy sérii šipek na své klávesnici. Dokážete to?

Baby Elephant Care

18.10.2015
76%
Hra - Baby Elephant Care
Video se načítá
Mládě slona potřebuje kompletní péči a je pouze na Tobě, aby ses o něj postarala, Budeš jej koupat a také mu musíš pomoci vyřešit všechny další problémy.

Baby Elephant Dressup

28.7.2014
76%
Hra - Baby Elephant Dressup
Video se načítá
Toto malé a krásné slůňátko můžete obléct v této hře! Můžete mu vybrat oblečení, čepici nebo i něco jiného, záleží pouze na vás.

Jumbo Day Care

3.9.2014
75%
Hra - Jumbo Day Care
Video se načítá
Jumbo je malý slon, který je špinavý a zanedbaný a hladový. Vaším úkolem je, abyste ho umyli, nakrmili a nakonec se s ním zahráli.

Lost Heroes

22.9.2013
75%
Hra - Lost Heroes
Video se načítá
Ztracená zvířátka ve hře Lost Heroes potřebují pomoci. Jde o slona, pejska a také zajíce. Po cestě navíc dostanou hlad a je potřeba, abyste je provedli přes jejich jídlo. Pes má rád kostičky, zajíc mrkev a slonovi chutná meloun. V některých místech si musíte se zvířaty pomoci, protože jinak se…

Baby Jumbo Face Injury

28.7.2015
70%
Hra - Baby Jumbo Face Injury
Video se načítá
Malé slůňátko se poranilo a na vás bude ho vyléčit. Dělejte vše podle intrukcí a nic nemůžete zkazit.

Prumpa Goes Skiing

22.6.2014
70%
Hra - Prumpa Goes Skiing
Video se načítá
Přestože jsou sloni ryze tvorové žijící ryze v teplých zemích, ve hře Prumpa Goes Skiing se ukazuje, že mají rádi i zimu. Dokážete pomoci našemu slonovi, aby bez chyb projel celou slalomovou dráhu? Nebude to jednoduché, ale jistě to dokážete.

Cute Elephant Dressup

26.8.2015
67%
Hra - Cute Elephant Dressup
Video se načítá
Kdo má rád slony tak si určitě oblíbí i tuto hru. Na vás bude obléknout a upravit tohoto roztomilého slona.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)