Sushi

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Youda Sushi Chef

7.3.2012
93%
Hra - Youda Sushi Chef
Video se načítá
Další ze skvělých her, ve které budete vařit a co nejrychleji plnit přání svých zákazníků. Tentokrát máte za úkol vyrábět exotické sushi. Začnete s jednoduchými třemi druhy a postupem času bude výroba čím dál náročnější. Důležité je neplést si ingredience a včas doplňovat zásoby.

Sushi Cat 2 TGP

9.1.2013
90%
Hra - Sushi Cat 2 TGP
Video se načítá
Pusťte roztomilou kulatou kočičku na překážkovou dárhu, kde na ní čekají nejrůznější dobroty. Vašim cílem je odhadnout dobrý okamžik a nejlepší místo pádu tak, aby cestou sebrala co nejvíce jídla a spadla do pelíšku odznačeného co nejvíce body. Když se v kadém kole dostatečně nají, postoupíte dál.

Sushi Catapult

19.4.2015
88%
Hra - Sushi Catapult
Video se načítá
Pomozte tomuto hladovému kocourovi se dostat do Tokia. Jenže po cestě se musíte vyhýbat překážkám a sbírat sushi, abyste měli dost síly. Když už nebudete zrychlovat tak můžete tlačítkem myši zrychlit. Také budete moct vylepšovat jeho schopnosti. Podaří se vám ho v pořádku dopravit?

Sushi Battle

14.2.2017
82%
Hra - Sushi Battle
Video se načítá
Máme tu super hru, ve které budete připravovat sushi a obsluhovat zákazníky. Nebude to tak jednoduché, protože budete bojovat s jinými online hráči. Za každou objednávku, kterou vyhrajte, získáte peníze. Vyhrává ten hráč, který bude mít nejvíce peněz.

Sushi Sue

6.12.2013
82%
Hra - Sushi Sue
Video se načítá
Ve hře Sushi Sue se stanete majitelem nově otevřené restaurace. Vaším úkolem tak bude přijímat objednávky od zákazníků a zároveň jídlo pro ně připravovat. Na začátku hry budete mít v nabídce pouze jeden druh sushi, pokud se vám však bude dařit, přibudou vám další.

Busy Sushi Bar

23.11.2013
81%
Hra - Busy Sushi Bar
Video se načítá
Zahrajte si skvělou hru, ve které budete obsluhovat hosty lahodným sushi. Každý host má jiné chutě a tak musíte být velice šikovní ve výrobě. Menší chyba vás může připravit o čas. Jídla vytváříte pomocí kombinace různých druhů ryb, rýže a listů.

Pregnant Rapunzel Sushi

21.5.2015
79%
Hra - Pregnant Rapunzel Sushi
Video se načítá
Těhotná Rapunzel dostala chuť na sushi a je potřeba jí trochu pomoci. Pokud neznáte recept, tak se ničeho nebojte, protože hra Vás celou dobu povede. Navíc se přiučíte něčemu novému a můžete to pak vyzkoušet v praxi.

Sushi School

5.12.2013
79%
Hra - Sushi School
Video se načítá
Máte rádi Japonskou kuchyni? Ano? Tak to si zkuste tento báječný recept na skvělé sushi. Hra vám dá vždy vědět co máte udělat, takže se nebojte, že nebudete vědět co máte dělat.

Sushiboy

29.7.2015
74%
Hra - Sushiboy
Video se načítá
Naváděj panáčka, který se musí proplétat mezi nastraženými minami a bombami. Cílem je nasbírat potřebný počet kousků sushi. Poté je začnete střílet a ničit tím okolní překážky.

SukumoHra na skóreHra o medaile

25.7.2014
74%
Hra - Sukumo
Video se načítá
Sukumo je zábavná hra, ve které budete kličkovat mezi sushi, abyste se dostali k rybce nebo chobotnici. V každém kole dostanete 50 tisíc bodů, které se po startu začnou odečítat. Hra má 3 kola.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)