Zmrzlina

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Barbie Ice Cream Parlor

22.7.2013
92%
Hra - Barbie Ice Cream Parlor
Video se načítá
Máte rádi zmrzlinu? Barbie také a proto si otevřela svůj vlastní stánek se zmrzlinou. Ale potřebuje vaši pomoc při obsluze. Vaším úkolem je obsloužit zvířecí zákazníky, aby byli spokojeni a vy dostali peníze. Příjemnou zábavu.

Papa´s Freezeria

20.3.2013
90%
Hra - Papa´s Freezeria
Video se načítá
Je tady další super hra ze série Papa´s restaurací, ve kterké tentokrát budete svým netrpělým a často i náročným zákazníkům připravovat podle jejich přání zmrzlinu. Dokážete to dost dobře, aby byli spokojení a dostali jste za svou práci maximální možný počet bodů a tak i peněz?

Karamelová zmrzlina

30.5.2012
88%
Hra - Karamelová zmrzlina
Video se načítá
Vyrobte pravou domácí karamelovou zmrzlinu podle návodu v této výborné hře o vaření. Postup je tu vysvětlený opravdu podrobně a tak to zvládne opravdu každý ;)

Little Pony Ice Cream

21.8.2013
83%
Hra - Little Pony Ice Cream
Video se načítá
Skvělá hra, ve které si můžete vybrat poníka a s ním si vytvořit nejlepší zmrzlinu! Jakmile si vyberete poníka, můžete začít dělat zmrzlinu. Nejdříve si vyberete kornoutek, pak druh a tvar zmrzky. Následně můžete přidat nějakou sušenku, čokoládu nebo ovoce.

Ice Cream Shop game

21.9.2013
83%
Hra - Ice Cream Shop game
Video se načítá
Představte si, že pracujete v zmrzlinářství a vaší prací je připravovat a prodávat zmrzlinu zákazníkům. V této hře budete obsluhovat hlavně děti, které si od vás mohou v bublince vyžádat různý typ zmrzliny. Každým kolem se úroveň hry zvyšuje, dokážeš obsloužit všechny děti?
Hra - Sara's Cooking Class: Vanilla Ice Cream
Video se načítá
Naučte se společně se Sarah, jak si připravit chutnou vanilkovou a k tomu ještě domácí zmrzlinu. Nebojte se, že byste něco popletli, Sarah vám bude při každém kroku pomáhat.

Ice Cream Slacking

19.8.2014
82%
Hra - Ice Cream Slacking
Video se načítá
Sarah je zmrzlinářka a jejím úkolem je prodávat zmrzlinu. Ale znáte Sarah, ta musí neustále něco vymýšlet. Společně s ní budete psát smsku, jíst zmrzlinu nebo ji zdobit. Pomozte Sarah při těchto úkolech, ale tak, aby vás neviděl malý chlapec.

The ice cream Parlour

10.11.2012
82%
Hra - The ice cream Parlour
Video se načítá
V této obsluhovací hře se stanete na chvíli zmrzlinářkou a budete plnit přání svých hodně netrpělivých zákaznic a zákazníků. Dokážete dost rychle vyrábět a prodávat zmrzlinu do kornoutku, poháry i nejrůznější nápoje abyste vydělali dost peněz na postup do dalšího náročného dne?

Bad Ice-Cream 2

27.4.2013
80%
Hra - Bad Ice-Cream 2
Video se načítá
Bad Ice Cream 2 je zábavná hra podobná Bombermanovi, hrajete v ní za zmrzlinu, která sbírá ovoce. Hra je opravdu jednoduchá, ovládá se šipkami a mezerníkem stavíte nebo boříte ledové bloky. Cílem hry je vyhnout se všem nepřátelům a posbírat všechno ovoce. Je možné jí hrát ve dvou i více lidech.…

Mama's Ice Cream

10.3.2014
79%
Hra - Mama's Ice Cream
Video se načítá
Staňte se na pár minut prodejcem té nejlepší zmrzliny v okolí . Vaším úkolem bude přijmout od zákazníka objednávku a splnit mu ji , podle jeho představ . Každým kolem musíte nasbírat určitý počet peněz. Podaří se vám projít všechny kola?

Bunny Ice-Cream Maker

27.10.2012
79%
Hra - Bunny Ice-Cream Maker
Video se načítá
Kdo by neměl rád dobrou zmrzlinu. V této super hře, u které se Vám určitě budou sbíhat sliny, si vyberete hned tři kopečky a ty si ozdobíte podle vlastní chuti. Jakou příchuť každému kopečku dáte? Na výběr budete mít taky z mnoha různých polev a posypek. Nahoru pak můžete použít dobroty jako sladké…

Beach Ice Cream

9.4.2012
79%
Hra - Beach Ice Cream
Video se načítá
V této hře se ocitnete na krásné pláži, kde budete mít svůj zmrzlinářský stánek. Vašim úkolem bude zdobit poháry pro své zákazníky tak, aby co nejvíce odpovídaly jejich představám. Důležitá je i poloha ovoce a množství polevy.

Anis Ice Cream Shop

16.12.2013
78%
Hra - Anis Ice Cream Shop
Video se načítá
V dekorační hře Anis Ice Cream Shop se stanete designérem, který má za úkol zařídit nový obchod se zmrzlinou. K dispozici budete mít široký výběr sedaček, stolů, koberců, oken, ale i menších dekoraci, které vám pomohou váš obchod zútulnit.
Hra - London Pineapple Ice Cream
Video se načítá
Pro všechny slečny, co se rády naučí nějaký ten nový recept je tady super hra, která Vás krok po kroku provede přípravou pravé domácí zmrzliny. Nenechte se proto dlouho pobízet a pojďte to vyzkoušet! Když budete dávat pozor, určitě pak tuto dobrotu zvládnete i ve skutečnosti :)

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)