Barbie

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Barbie Cake

29.4.2012
88%
Hra - Barbie Cake
Video se načítá
Dort panenky Barbie je výborná hra ve které si přijdou na své milovnice zdobení, vaření i této krásky. Vyberte panence oblečení a hlavně tvar sukně, která se stane dortem. Ten pak můžete podle libosti zdobit z opravdu velké nabídky polev, krémů, svíček i jednotlivých cukrových pochoutek. Vše co na…
Hra - Princess at Barbie's Wedding
Video se načítá
Připravte Barbie a jejího budoucího manžela na svatbu a vyberte jim vhodné oblečení. Nezapomeňte ani na její dvě družičky.

Barbie Prom Disaster

24.1.2016
87%
Hra - Barbie Prom Disaster
Video se načítá
Barbie a Ellie šli do módního salonu, aby se zkrášlili na taneční večírek. Výsledek je však příšerný, pomozte každé z nich s výběrem krásnějšího a modernějšího make-upu, aby zábavu stihli.

Baby Barbie Minion Craze

28.9.2015
87%
Hra - Baby Barbie Minion Craze
Video se načítá
Malá Barbie miluje Miniony a proto se rozhodla, že si v tomto stylu ozdobí pokoj a vybere krásné šaty. Pomozte jí s jednotlivými úkoly, aby bylo vše perfektní!

Barbie Beach Prep

12.8.2015
87%
Hra - Barbie Beach Prep
Video se načítá
Barbie by chtěla jít na pláž mezi kamarády, ale v takovém stavu tam jít nemůže. Pomozte jí s očištěním pleti a výběrem nádherného make-upu.

Baby Barbie Laundry Day

12.7.2014
87%
Hra - Baby Barbie Laundry Day
Video se načítá
Baby Barbie se ušpinila při hraní se svým psem. Pomozte jí tyto věci vyprat, vyvěsit a nakonec vyžehlit. Nakonec jí můžete poradit is výběrem jiného oblečení.
Hra - Barbie Gardening Expert
Video se načítá
Barbie se rozhodla, že si vypěstuje vlastní jahody a udělá si z nich chutný koktejl. Navíc jí můžete vybrat hezké šaty a nový make-up.

Unicorns Star Race

20.6.2014
87%
Hra - Unicorns Star Race
Video se načítá
Vyberte si jednoho poníka, jeho jezdce a vyhrajte závod. Jediné co budete potřebovat jsou šipky a mezerník na skok.
Hra - Barbie Moving To Manhattan
Video se načítá
Barbie se rozhodla přestěhovat do Manhattnu a proto musí změnit i svůj šatník, výběr účesu a doplňků. Vyberte její nový outfit.

Barbie Bride

23.2.2014
87%
Hra - Barbie Bride
Video se načítá
Barbie se dočkala svého vysněného dne a má pár dní před svatbou. Pomoz jí vybrat pěkné šaty na její svatbu, aby vypadala, co nejlépe. Na výběr máte různorodé kombinace, které můžete využít jako uznáte za vhodné.
Hra - Barbie And Ellie Vet School Prep
Video se načítá
Barbie a Ellie jsou zvěrolékařky, ale aby mohli jít do ordinace. Potřebují na to vhodné oblečení. Pomůžeš jim s kosmetikou, výběrem účesu, make-upu a oblečení, aby tak skutečně vypadaly?

Barbie Honeymoon Love

17.1.2014
87%
Hra - Barbie Honeymoon Love
Video se načítá
Barbie s Kenem se rozhodli jít na líbánky a navštívit několik kontinentů. Vaším úkolem je jich vhodně obléci, ať už se jedná o chladné nebo teplé počasí. Příjemnou zábavu.
Hra - Barbie Bachelorette Challenge 2
Video se načítá
Proměňte Barbie na Rockerku a zajezděte si na motorce, najděte její vhodné oblečení a make-up, naučte se hrát na kytaru a proměňte ji i vizáží.

Barbie in Diet

3.4.2016
86%
Hra - Barbie in Diet
Video se načítá
Barbie chce zhubnout a proto se rozhodla, že se bude lépe stravovat. Pomozte jí s přípravou chutného a zdravého salátu. A nezapomeňte jí vybrat pěkný úbor a make-up.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)