Barbie

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Barbie Cake

29.4.2012
88%
Hra - Barbie Cake
Video se načítá
Dort panenky Barbie je výborná hra ve které si přijdou na své milovnice zdobení, vaření i této krásky. Vyberte panence oblečení a hlavně tvar sukně, která se stane dortem. Ten pak můžete podle libosti zdobit z opravdu velké nabídky polev, krémů, svíček i jednotlivých cukrových pochoutek. Vše co na…

Barbie Prom Disaster

24.1.2016
87%
Hra - Barbie Prom Disaster
Video se načítá
Barbie a Ellie šli do módního salonu, aby se zkrášlili na taneční večírek. Výsledek je však příšerný, pomozte každé z nich s výběrem krásnějšího a modernějšího make-upu, aby zábavu stihli.
Hra - Princess at Barbie's Wedding
Video se načítá
Připravte Barbie a jejího budoucího manžela na svatbu a vyberte jim vhodné oblečení. Nezapomeňte ani na její dvě družičky.

Baby Barbie Minion Craze

28.9.2015
87%
Hra - Baby Barbie Minion Craze
Video se načítá
Malá Barbie miluje Miniony a proto se rozhodla, že si v tomto stylu ozdobí pokoj a vybere krásné šaty. Pomozte jí s jednotlivými úkoly, aby bylo vše perfektní!

Barbie Beach Prep

12.8.2015
87%
Hra - Barbie Beach Prep
Video se načítá
Barbie by chtěla jít na pláž mezi kamarády, ale v takovém stavu tam jít nemůže. Pomozte jí s očištěním pleti a výběrem nádherného make-upu.
Hra - Barbie Gardening Expert
Video se načítá
Barbie se rozhodla, že si vypěstuje vlastní jahody a udělá si z nich chutný koktejl. Navíc jí můžete vybrat hezké šaty a nový make-up.

Unicorns Star Race

20.6.2014
87%
Hra - Unicorns Star Race
Video se načítá
Vyberte si jednoho poníka, jeho jezdce a vyhrajte závod. Jediné co budete potřebovat jsou šipky a mezerník na skok.
Hra - Barbie Moving To Manhattan
Video se načítá
Barbie se rozhodla přestěhovat do Manhattnu a proto musí změnit i svůj šatník, výběr účesu a doplňků. Vyberte její nový outfit.

Baby Barbie Laundry Day

12.7.2014
87%
Hra - Baby Barbie Laundry Day
Video se načítá
Baby Barbie se ušpinila při hraní se svým psem. Pomozte jí tyto věci vyprat, vyvěsit a nakonec vyžehlit. Nakonec jí můžete poradit is výběrem jiného oblečení.

Barbie Bride

23.2.2014
87%
Hra - Barbie Bride
Video se načítá
Barbie se dočkala svého vysněného dne a má pár dní před svatbou. Pomoz jí vybrat pěkné šaty na její svatbu, aby vypadala, co nejlépe. Na výběr máte různorodé kombinace, které můžete využít jako uznáte za vhodné.

Barbie Honeymoon Love

17.1.2014
87%
Hra - Barbie Honeymoon Love
Video se načítá
Barbie s Kenem se rozhodli jít na líbánky a navštívit několik kontinentů. Vaším úkolem je jich vhodně obléci, ať už se jedná o chladné nebo teplé počasí. Příjemnou zábavu.
Hra - Barbie Bachelorette Challenge 2
Video se načítá
Proměňte Barbie na Rockerku a zajezděte si na motorce, najděte její vhodné oblečení a make-up, naučte se hrát na kytaru a proměňte ji i vizáží.
Hra - Barbie And Ellie Vet School Prep
Video se načítá
Barbie a Ellie jsou zvěrolékařky, ale aby mohli jít do ordinace. Potřebují na to vhodné oblečení. Pomůžeš jim s kosmetikou, výběrem účesu, make-upu a oblečení, aby tak skutečně vypadaly?

Barbie in Diet

3.4.2016
86%
Hra - Barbie in Diet
Video se načítá
Barbie chce zhubnout a proto se rozhodla, že se bude lépe stravovat. Pomozte jí s přípravou chutného a zdravého salátu. A nezapomeňte jí vybrat pěkný úbor a make-up.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)