Dekorační

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)
Hra - Fashion Studio Nurse Uniform
Video se načítá
V této části bude vaším úkolem navrhnout a ušít stejnokroj pro sestřičky. Bude se jim líbit? Vylepšit jej můžete doplňky.

Barbie Spring Fashion

28.3.2014
91%
Hra - Barbie Spring Fashion
Video se načítá
Barbie rozhodně ví, co je moderní a co se v toto jarní období bude nosit. Proto vám ve svém šatníku poskytla některé kousky, které můžete měnit barevně a také ho všemožně kombinovat. Tak směle do toho!
Hra - Fashion Studio Pyjama Design
Video se načítá
Vytvořte si své vlastní pyžamo na pyžamovou párty. Nejdříve si navrhnete střih a barvu a potom pyžamo vylepšíte doplňky.
Hra - My Little Pony Rainbow Rocks DJ Pon-3 Dress Up
Video se načítá
Pomozte Dj-ce z My Little Pony s výběrem oblečení, bot a doplňků, aby mohla jít na koncert.
Hra - Fashion Studio Summer Outfit
Video se načítá
Blíží se léto a s ním i moderní oblečení, které prostě musíte vytvořit a vylepšit doplňky na slečně. Tak směle do toho.

Baby Pony Bath

11.12.2013
91%
Hra - Baby Pony Bath
Video se načítá
Postarejte se o tohoto milého poníka, který potřebuje vykoupat, přebalit a nakonec vybrat hezké doplňky. Po úpravě se můžete s poníkem zahrát a podávat mu věci, které si vyžádá v bublinách. Udělejte tohoto poníka šťastným.

Cooking with Love

21.12.2013
91%
Hra - Cooking with Love
Video se načítá
Znáte to, žena nemá snadný život, musí zvládat více věcí najednou. Například vybrat si oblečení na domácí práce, upéct chutné koláčiky pro může a nakonec si vybrat hezké šaty a make-up, když přijde. Pomozte této sympatické slečně, aby vše stihla.
Hra - Fashion Studio Prom Dress Design
Video se načítá
Chtěla by si se stát módní návrhářkou? Vyzkoušej si tuto zajímavou práci s hrou Fashion studio, kde bude tvým úkolem navrhnout a ušít šaty. Po ušití stačí modelce vybrat doplňky a může se účastnit plesu.

Perfect Date

13.12.2012
91%
Hra - Perfect Date
Video se načítá
Dokázaly byste připravit opravdu dokonalé rande, abyste svého vyvolého úplně ohromily a nikdy na Vás nezapomněl? V této hře si to budete moct zkusit. Při výběru kluka na začátku hry je dobré přečíst si jeho charakteristiku a to co má rád, abyste mohly zvolit správné oblečení, dekorace a hlavně jídlo…

Dwarfs' Home

18.5.2013
91%
Hra - Dwarfs' Home
Video se načítá
Pro všechny milovnice zařizování domečků je tady opravu super hra, ve které můžete ve čtyřech různých pozadích úplně podle sebe udělat krásné bydlení pro skřítky. Na výběr na vás čeká velké množství nejrůznějšího stylového nábytku, užitečných drobností i doplňků, které můžete libovolně kombinovat.…

Decorate Hamster Hotel

22.5.2013
91%
Hra - Decorate Hamster Hotel
Video se načítá
Je tady další opravdu povedená dekorační hra, ve které tentokrát zařídíte celý zvířecí hotel, ve kterém se budou ubytovávat i pracovat roztomilí křečci. Jak bude vypadat z venku, hotelová hala, nebo jednotlivé pokoje je jen na Vás. Výběr věcí přitom máte opravdu velký ;)

Snaker Styler

21.7.2012
91%
Hra - Snaker Styler
Video se načítá
Zkuste si vyrobit vlastní tenisky. Na výběr budete mít opravdu z velkého množství barev a materiálů. Zvolit si budete moct i vzor boty a dokreslit si na ni cokoliv podle svých představ sprejem nebo fixem.

Moje nové město

25.7.2012
91%
Hra - Moje nové město
Video se načítá
Vytvořte si podle své fantazie úplně nové město se vším co k němu patří. S domy, ulicemi, auty i obyvateli. Vyberete si, jestli budete chtít venkov, moderní město nebo dokonce měsíční osadu pro mimozemšťany ;)

Mina´s Beach House

26.8.2012
91%
Hra - Mina´s Beach House
Video se načítá
V této opravdu skvěle propracované dekorační hře budete zařizovat plážový dům. Můžete mu zařídit ložnici, obývací pokoj i zahradu. Nabídka nábytku i doplňků je opravdu široká a všechno jde otáčet a zvětšovat nebo zmenšovat podle Vašeho záměru.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)