Kadeřnictví

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Barbie Real Haircuts

31.7.2013
86%
Hra - Barbie Real Haircuts
Video se načítá
Zahrajte si na šikovnou kadeřnici a vytvořte slečně ten nejlepší účes! K dispozici budete mít ostré nůžky, fén, kulmu nebo žehličku na vlasy. Nechybí ani paleta pestrých barev, které můžete na výsledný účes použít. Jako bonus pak můžete přidat nějakou ozdobu.

Dora Real Haircuts

2.8.2013
86%
Hra - Dora Real Haircuts
Video se načítá
Další skvělá kadeřnická hra, ve které budete česat holčičku Doru. Její vlásky můžete ostříhat nebo prodloužit. Dále můžete použít kulmu na jejich zvlnění nebo žehličku na narovnání. Taktéž je můžete nabarvit jednou z mnoha pestrých barev.
Hra - Monster High Real Haircuts
Video se načítá
V této skvělé hře ze série Real Haircuts dostaneš ke zkrášlení Draculauru ze známého seriálu Monster High. Myslíš, že jí dokážeš vymyslet co nejšílenější účes? K dispozici máš spoustu nástrojů i barev na vlasy, které můžeš použít.

Barber Shop Styler

13.8.2013
86%
Hra - Barber Shop Styler
Video se načítá
Zahraj si na kadeřnici. Nejdříve zákaznici umyj hlavu, poté ji vysuš fénem a nakonec ostříhej, aby měla nějaký zajímavý účes. Podle tvé úspěšnosti dostáváš body, za které si můžeš koupit barvy na vlasy nebo různé oblečení pro tvé zákaznice.

Descendants Hair Salon

28.4.2016
85%
Hra - Descendants Hair Salon
Video se načítá
Pomozte kadeřníkovi s úpravou vlasů mladých následníků. Vytvořte jim účes, který si představují. nakonec jim můžete vybrat i nový outfit.
Hra - Princess Half Up Hairstyle
Video se načítá
Zahrajte se na kadeřnici a vytvořte této slečně jeden ze tří účesů, které najdete v její nabídce. bude od vás odcházet se šťastným úsměvem.
Hra - Makeover Studio Geeky to Goddess
Video se načítá
Proměňte šprtku na krásnou mladou slečnu, za kterou za ohlédne každý muž. Nejdříve jí navrhnete šaty, upravíte vlasy a nakonec vyberete make-up. Podaří se vám přeměna allebo ne?
Hra - Baby Barbie Christmas Prep
Video se načítá
Čas Vánoc vyžaduje kompletní přípravy. Dokážete se postarat o malou dívku, která chce nový účes, nové věci do šatníku a mnoho dalšího. Ve všem budete samozřejmě postupovat krok po kroku. Vyberte ideální oblečení a všechno.

Divine Hair Salon

18.10.2013
85%
Hra - Divine Hair Salon
Video se načítá
Ve hře Divine Hair Salon, se zahrajete na kadeřnici, kde můžete své zákaznici vytvořit účes podle svého stylu. Vlasy je možné žehlit, stříhat, natáčet a dokonce i barvit. Zajímavostí je, že doplňky do vlasů je možné zmenšovat nebo zvětšovat a posouvat do různých úhlů. Jak bude vypadat, vaše…

Beauty Hair Salon

29.8.2013
85%
Hra - Beauty Hair Salon
Video se načítá
V této hře vlastníte Beauty Hair Salon, do kterého vám přišla mladá zákaznice. Má však prosbu a to takovou, že musí vypadat, co nejlépe protože jde na své první rande. Pomůžete jí, aby vypadala, co nejlépe a okouzlila svého partnera?
Hra - Barbie Princess Hairstyles
Video se načítá
Barbie Princess Hairstyles je další zajímavá hra pro dívky, kde budete pomáhat Barbie nejen s účesem, ale i make-upem, oblečením doplňky. Pomůžeš Barbie, aby vypadala jako skutečná princezna?

Cindy kadeřnice

3.8.2012
85%
Hra - Cindy kadeřnice
Video se načítá
V této hře budete mít spolu se Cindy vlastní kadeřnický salon, ve kterém budete muset vyhovět svým zákaznicím. Dokážete je dost rychle stříhat, barvit a česat, aby byly spokojené a dobře Vám zaplatily?

Sue kadeřnice 2

15.8.2011
85%
Hra - Sue kadeřnice 2
Video se načítá
V této další oblíbené hře se Sue se stanete kadeřnicemi, které stříhají zákazníky podle předloh, které jim poradíte. Zvolte jim typ účesů a poté je ostříhejte co nejpřesněji dokážete.

Darth Vader Hair Salon

5.3.2016
84%
Hra - Darth Vader Hair Salon
Video se načítá
Darth Vader si otevřel nový kadeřnický salon a už má i první zákaznice. Pomozte mu, aby byly zákaznice s novým účesem spokojené a poraďte jim is výběrem nového oblečení a doplňků.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)