Kadeřnictví

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Barber Shop Styler

13.8.2013
86%
Hra - Barber Shop Styler
Video se načítá
Zahraj si na kadeřnici. Nejdříve zákaznici umyj hlavu, poté ji vysuš fénem a nakonec ostříhej, aby měla nějaký zajímavý účes. Podle tvé úspěšnosti dostáváš body, za které si můžeš koupit barvy na vlasy nebo různé oblečení pro tvé zákaznice.

Frankie Stein Hairstyles

28.3.2013
86%
Hra - Frankie Stein Hairstyles
Video se načítá
Frankie Stein z Monster High potřebuje Vaši pomoc s úpravou vlasů. Nejdřív jí je pořádně umyjte, dejte jí vyživující balzám i masku. Potom co jí vlasy vysušíte a učešete můžete začít s kreativním výběrem toho nejzajímavějšího střihu a barvy. Před koncem jí nezapomeňte udělat ani make up a zvolit…

Rapunzel Hairstyle

7.4.2013
86%
Hra - Rapunzel Hairstyle
Video se načítá
Užijte si tuto super kadeřnickou hru inspirovanou pohádkou Na vlásku. Právě dlouhé krásné vlasy princezny budete mýt, sušit a česat, abyste pak mohli popustit uzdu své fantazii při stříhání, barvení a vytváření nejrůznějších účesů. Je jen na Vás, jestli princezně necháte vlasy dlouhé, nebo ji…

Draculaura Hairstyles

1.5.2013
86%
Hra - Draculaura Hairstyles
Video se načítá
Další ze studentek Monster High, tentokrát Draculaura, je tady, aby si od Vás nechala upravit účes. Před tím, než popustíte uzdu své fantazii a vkusu při výběru účesu, barvy vlasů a oblečení jí musíte vlasy pořádně umýt, dát masku, vyfoukat i rozčesat. Pojďte na to a dobře se bavte :)
Hra - Princess Half Up Hairstyle
Video se načítá
Zahrajte se na kadeřnici a vytvořte této slečně jeden ze tří účesů, které najdete v její nabídce. bude od vás odcházet se šťastným úsměvem.

Descendants Hair Salon

28.4.2016
85%
Hra - Descendants Hair Salon
Video se načítá
Pomozte kadeřníkovi s úpravou vlasů mladých následníků. Vytvořte jim účes, který si představují. nakonec jim můžete vybrat i nový outfit.
Hra - Makeover Studio Geeky to Goddess
Video se načítá
Proměňte šprtku na krásnou mladou slečnu, za kterou za ohlédne každý muž. Nejdříve jí navrhnete šaty, upravíte vlasy a nakonec vyberete make-up. Podaří se vám přeměna allebo ne?
Hra - Baby Barbie Christmas Prep
Video se načítá
Čas Vánoc vyžaduje kompletní přípravy. Dokážete se postarat o malou dívku, která chce nový účes, nové věci do šatníku a mnoho dalšího. Ve všem budete samozřejmě postupovat krok po kroku. Vyberte ideální oblečení a všechno.

Beauty Hair Salon

29.8.2013
85%
Hra - Beauty Hair Salon
Video se načítá
V této hře vlastníte Beauty Hair Salon, do kterého vám přišla mladá zákaznice. Má však prosbu a to takovou, že musí vypadat, co nejlépe protože jde na své první rande. Pomůžete jí, aby vypadala, co nejlépe a okouzlila svého partnera?
Hra - Barbie Princess Hairstyles
Video se načítá
Barbie Princess Hairstyles je další zajímavá hra pro dívky, kde budete pomáhat Barbie nejen s účesem, ale i make-upem, oblečením doplňky. Pomůžeš Barbie, aby vypadala jako skutečná princezna?

Divine Hair Salon

18.10.2013
85%
Hra - Divine Hair Salon
Video se načítá
Ve hře Divine Hair Salon, se zahrajete na kadeřnici, kde můžete své zákaznici vytvořit účes podle svého stylu. Vlasy je možné žehlit, stříhat, natáčet a dokonce i barvit. Zajímavostí je, že doplňky do vlasů je možné zmenšovat nebo zvětšovat a posouvat do různých úhlů. Jak bude vypadat, vaše…

Cindy kadeřnice

3.8.2012
85%
Hra - Cindy kadeřnice
Video se načítá
V této hře budete mít spolu se Cindy vlastní kadeřnický salon, ve kterém budete muset vyhovět svým zákaznicím. Dokážete je dost rychle stříhat, barvit a česat, aby byly spokojené a dobře Vám zaplatily?

Sue kadeřnice 2

15.8.2011
85%
Hra - Sue kadeřnice 2
Video se načítá
V této další oblíbené hře se Sue se stanete kadeřnicemi, které stříhají zákazníky podle předloh, které jim poradíte. Zvolte jim typ účesů a poté je ostříhejte co nejpřesněji dokážete.

Darth Vader Hair Salon

5.3.2016
84%
Hra - Darth Vader Hair Salon
Video se načítá
Darth Vader si otevřel nový kadeřnický salon a už má i první zákaznice. Pomozte mu, aby byly zákaznice s novým účesem spokojené a poraďte jim is výběrem nového oblečení a doplňků.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)