Kadeřnictví

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Super Barbie Ombre Hair

28.3.2016
87%
Hra - Super Barbie Ombre Hair
Video se načítá
Vytvořte Barbie nový účes, který by se jí líbil. Na výběr máte mnoho barev, které můžete kombinovat. Nakonec jí můžete vybrat i krásné oblečení a doplňky, aby její účes pěkně vynikl.

Barbie From Drab To Fab

23.2.2016
87%
Hra - Barbie From Drab To Fab
Video se načítá
Barbie potřebuje celkovou proměnu svého vzhledu protože vypadá příšerně. Upravte její pleť, naneste make-up a oživte její vlasy novou barvou. Celkový outfit můžete uzavřít krásnými šaty.

Elissabat Haircuts

4.8.2014
87%
Hra - Elissabat Haircuts
Video se načítá
Elissa potřebuje pomoci s výběrem nového účesu. Vytvořte jí ho a doplňte ho pěknými šaty a doplňky.

Hair Expert 2

17.3.2014
87%
Hra - Hair Expert 2
Video se načítá
Hair Expert 2 je skvělá hra pro všechny dívky, ve které se stanete kadeřnicí v profesionálním salonu. Chodit k vám budou různé zákaznice, kterým musíte umýt a vyfénovat vlasy a následně jim vytvořit účes přesně podle jejich představ. Jako předloha vám poslouží jejich fotografie.
Hra - Draculaura Interview Haircuts
Video se načítá
Draculaura se rozhodla, že navštíví kadeřníka a nechá si změnit účes. Vaším úkolem ho bude vytvořit a vybrat jí k němu pěkný doplněk a šaty.
Hra - Prom Braided Hairstyles
Video se načítá
Samantha se chystá na ples, kde chce mít krásné vlasy. Pomozte jí s umytím vlasů a se s právním výběrem účesu, který jí uděláte.

Cute Dora Hair Cuts

6.7.2014
87%
Hra - Cute Dora Hair Cuts
Video se načítá
Dora se rozhodla jít ke kadeřnici. Vytvořte jí na hlavě nový pěkný úděsná a doplňte ho o pěkné oblečení a doplňky.

Hair Expert

3.9.2013
87%
Hra - Hair Expert
Video se načítá
Hra Hair Expert není pro žádné amatérky, v této hře musíte využít svou šikovnost a rychlost. V této hře budete muset zákaznici udělat účes, který uvidíte vedle ní na fotografii, hra má několik úrovní. Dokážeš splnit všechny požadavky?

Back To School Haircuts

21.10.2013
87%
Hra - Back To School Haircuts
Video se načítá
Back To School Haircuts je dívčí hra, ve které budete Sáře pomáhat nejen s výběrem účesu, ale také s oblečením. Vlasy můžete stříhat, natáčet, žehlit nebo dokonce barvit. Při oblečení můžete měnit i jeho barvu. Vyberte jí originální střih, šaty, ale i doplňky.
Hra - Dokonalý účes na rande
Video se načítá
Hlavní hrdinka Hairmione se chce líbit svému vysněnému klukovi a na Vás je, abyste jí vybraly a potom hlavně vytvořily ten nejlepší účes, který jejího vyvoleného určitě okouzlí. Zvolte některou z mnoha variant a pusťte se do stříhání česání a barvení.
Hra - Modern Rapunzel Rainbow Trends
Video se načítá
Přes léto by chtěla Rapunzel krásný barevný účes, který by jí záviděly všechny princezny. Pomozte jí s jeho vytvořením a vyberte jí i nový outfit.
Hra - Barbie and Daughter Fashionistas
Video se načítá
Připravte Barbie a její krásnou dceru na nakupování. Upravte jim vlasy a vyberte krásné oblečení.

Denim Hairstyles

1.5.2016
86%
Hra - Denim Hairstyles
Video se načítá
Vytvořte této slečně krásný účes a vyberte jí i nové šaty, které ba se k ní hodily. Bude s vaším výsledkem spokojená?
Hra - Princess Fairy Hair Salon
Video se načítá
Postarejte se o vílu, která by ocenila celkovou přeměnu vzhledu. nejprve se vrhnete na její nový účes a pak na oblečení a doplňky. Vyberte jí ty nejlepší kousky ze šatníku.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)