Kadeřnictví

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…
Hra - Cinderella Hair Salon Disaster
Video se načítá
O princeznách se povídá, že už vypadají moderně a proto se Popelka rozhodla, že to změní a navštíví kadeřnictví. Nicméně účes nedopadl podle jejích představ a nyní je v koncích. Pomozte jí s úpravou účesu a vyberte její pěkný make-up a oblečení, aby vypadala modernější.

Cute Fishtail Braids

25.1.2016
86%
Hra - Cute Fishtail Braids
Video se načítá
Mladá slečna přišla k vám do kadeřnictví s tím, že by chtěla moderní účes zvaný rybí ocas. Umyjte její vlasy a udělejte jí krásný účes a oživte ho dekoracemi a různými květinami.

Princess Royal Haircuts

2.12.2015
86%
Hra - Princess Royal Haircuts
Video se načítá
Princezna z blízkého království by chtěla nový moderní účes a proto se svěřila do vašich rukou, proveďte její nejhezčí účes, po kterém by toužila každá žena.

50/50 Hairstyles

30.6.2015
86%
Hra - 50/50 Hairstyles
Video se načítá
Postarejte se, aby se z této mladé slečny stala mladá rebelka. Změňte její úúčes na dvě různé barvy a oživte ho líčením a pěkným výběrem šatů.
Hra - Makeover Studio Cleopatra Makeover
Video se načítá
Změňte Cleopatru na moderní mladou slečnu se stylem. Změnit jí můžete make-up, oblečení a samozřejmě i účes. Jakou volbu zvolíš ty?

Clawdia Wolf Haircuts

21.7.2014
86%
Hra - Clawdia Wolf Haircuts
Video se načítá
Clawdia se rozhodla pro nový účes, který jí uděláte vy. Nejdříve její vlasy umyjete, vyberete střih a barvu a nakonec doladíte pěkným oblečením. Mezitím budete plnit různé úkoly.
Hra - Jane Boolittle Haircuts
Video se načítá
Vymyslete Jane nový účes, který by se jí mohl líbit. Kromě účesu jí můžete vybrat hezké šaty a make-up.
Hra - Pixie Hollow Real Haircuts
Video se načítá
Staňte se opravdovou kadeřnicí! V této hře si to můžete vyzkoušet, ale nebude to tak snadné, jak si myslíte. Můžete jí změnit kompletně celý účes, ale musíte velmi opatrně, protože ovládání je velmi citlivé.
Hra - Elsa Frozen Real Haircuts
Video se načítá
Vytvoř Else z filmu Ledové království co nejpěknější účes. K dispozici máš spoustu nástrojů jako nůžky, barvy na vlasy, kulmu, žehličku na vlasy a podobně. Je jen na tobě, jak bude Elsa vypadat!
Hra - Little Princess Hair Salon
Video se načítá
Vytvořte princezně nový moderní účes, který by se jí líbil. Kromě něj jí můžete vybrat šaty a doplňky.

Santa's Real Haircuts

30.7.2013
86%
Hra - Santa's Real Haircuts
Video se načítá
Máte rádi kadeřnické hry? Tak tahle se vám bude líbit! Vaším úkolem bude hýčkat samotného Santu a jeho plnovous. No, vousy mu můžete ostříhat nebo úplně oholit a následně mu je díky fialové lahvičce všechny vrátit. Dále můžete jeho vousy nabarvit na jednu z pestrých barev a na závěr přidat mašličku…

Barbie Real Haircuts

31.7.2013
86%
Hra - Barbie Real Haircuts
Video se načítá
Zahrajte si na šikovnou kadeřnici a vytvořte slečně ten nejlepší účes! K dispozici budete mít ostré nůžky, fén, kulmu nebo žehličku na vlasy. Nechybí ani paleta pestrých barev, které můžete na výsledný účes použít. Jako bonus pak můžete přidat nějakou ozdobu.

Dora Real Haircuts

2.8.2013
86%
Hra - Dora Real Haircuts
Video se načítá
Další skvělá kadeřnická hra, ve které budete česat holčičku Doru. Její vlásky můžete ostříhat nebo prodloužit. Dále můžete použít kulmu na jejich zvlnění nebo žehličku na narovnání. Taktéž je můžete nabarvit jednou z mnoha pestrých barev.
Hra - Monster High Real Haircuts
Video se načítá
V této skvělé hře ze série Real Haircuts dostaneš ke zkrášlení Draculauru ze známého seriálu Monster High. Myslíš, že jí dokážeš vymyslet co nejšílenější účes? K dispozici máš spoustu nástrojů i barev na vlasy, které můžeš použít.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)