Kadeřnictví

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Cute Fishtail Braids

25.1.2016
86%
Hra - Cute Fishtail Braids
Video se načítá
Mladá slečna přišla k vám do kadeřnictví s tím, že by chtěla moderní účes zvaný rybí ocas. Umyjte její vlasy a udělejte jí krásný účes a oživte ho dekoracemi a různými květinami.
Hra - Cinderella Hair Salon Disaster
Video se načítá
O princeznách se povídá, že už vypadají moderně a proto se Popelka rozhodla, že to změní a navštíví kadeřnictví. Nicméně účes nedopadl podle jejích představ a nyní je v koncích. Pomozte jí s úpravou účesu a vyberte její pěkný make-up a oblečení, aby vypadala modernější.

Princess Royal Haircuts

2.12.2015
86%
Hra - Princess Royal Haircuts
Video se načítá
Princezna z blízkého království by chtěla nový moderní účes a proto se svěřila do vašich rukou, proveďte její nejhezčí účes, po kterém by toužila každá žena.

50/50 Hairstyles

30.6.2015
86%
Hra - 50/50 Hairstyles
Video se načítá
Postarejte se, aby se z této mladé slečny stala mladá rebelka. Změňte její úúčes na dvě různé barvy a oživte ho líčením a pěkným výběrem šatů.
Hra - Makeover Studio Cleopatra Makeover
Video se načítá
Změňte Cleopatru na moderní mladou slečnu se stylem. Změnit jí můžete make-up, oblečení a samozřejmě i účes. Jakou volbu zvolíš ty?
Hra - Pixie Hollow Real Haircuts
Video se načítá
Staňte se opravdovou kadeřnicí! V této hře si to můžete vyzkoušet, ale nebude to tak snadné, jak si myslíte. Můžete jí změnit kompletně celý účes, ale musíte velmi opatrně, protože ovládání je velmi citlivé.

Clawdia Wolf Haircuts

21.7.2014
86%
Hra - Clawdia Wolf Haircuts
Video se načítá
Clawdia se rozhodla pro nový účes, který jí uděláte vy. Nejdříve její vlasy umyjete, vyberete střih a barvu a nakonec doladíte pěkným oblečením. Mezitím budete plnit různé úkoly.
Hra - Jane Boolittle Haircuts
Video se načítá
Vymyslete Jane nový účes, který by se jí mohl líbit. Kromě účesu jí můžete vybrat hezké šaty a make-up.
Hra - Elsa Frozen Real Haircuts
Video se načítá
Vytvoř Else z filmu Ledové království co nejpěknější účes. K dispozici máš spoustu nástrojů jako nůžky, barvy na vlasy, kulmu, žehličku na vlasy a podobně. Je jen na tobě, jak bude Elsa vypadat!
Hra - Little Princess Hair Salon
Video se načítá
Vytvořte princezně nový moderní účes, který by se jí líbil. Kromě něj jí můžete vybrat šaty a doplňky.

Frankie Stein Hairstyles

28.3.2013
86%
Hra - Frankie Stein Hairstyles
Video se načítá
Frankie Stein z Monster High potřebuje Vaši pomoc s úpravou vlasů. Nejdřív jí je pořádně umyjte, dejte jí vyživující balzám i masku. Potom co jí vlasy vysušíte a učešete můžete začít s kreativním výběrem toho nejzajímavějšího střihu a barvy. Před koncem jí nezapomeňte udělat ani make up a zvolit…

Rapunzel Hairstyle

7.4.2013
86%
Hra - Rapunzel Hairstyle
Video se načítá
Užijte si tuto super kadeřnickou hru inspirovanou pohádkou Na vlásku. Právě dlouhé krásné vlasy princezny budete mýt, sušit a česat, abyste pak mohli popustit uzdu své fantazii při stříhání, barvení a vytváření nejrůznějších účesů. Je jen na Vás, jestli princezně necháte vlasy dlouhé, nebo ji…

Draculaura Hairstyles

1.5.2013
86%
Hra - Draculaura Hairstyles
Video se načítá
Další ze studentek Monster High, tentokrát Draculaura, je tady, aby si od Vás nechala upravit účes. Před tím, než popustíte uzdu své fantazii a vkusu při výběru účesu, barvy vlasů a oblečení jí musíte vlasy pořádně umýt, dát masku, vyfoukat i rozčesat. Pojďte na to a dobře se bavte :)

Santa's Real Haircuts

30.7.2013
86%
Hra - Santa's Real Haircuts
Video se načítá
Máte rádi kadeřnické hry? Tak tahle se vám bude líbit! Vaším úkolem bude hýčkat samotného Santu a jeho plnovous. No, vousy mu můžete ostříhat nebo úplně oholit a následně mu je díky fialové lahvičce všechny vrátit. Dále můžete jeho vousy nabarvit na jednu z pestrých barev a na závěr přidat mašličku…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)