Střílení z děla

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Rocket Cap

18.8.2013
89%
Hra - Rocket Cap
Video se načítá
V této hře si střihnete roli kaskadéra, který se nechává vystřelovat z děla. Váš úkol je jasný, doleťte co nejdále a nasbírejte co nejvíce peněz. Za utržené peníze potom můžete vylepšovat dělo, rychlost, dolet a další různé věci. Tak kam až doletíte?

Bloopers 2

15.10.2013
88%
Hra - Bloopers 2
Video se načítá
Otestujte si svou přesnost na této logické hře. Vaším úkolem bude střílet z děla pomeranče přímo do portálu. Zní to jednoduše, ale později se i zapotíte. Využívejte i ostatních střel, kterými můžete ničit překážky. Podaří se vám vyřešit všechny levely?

Cannon Basketball

10.1.2013
88%
Hra - Cannon Basketball
Video se načítá
Trefte koš na co nejméně pokusů. Hra je trochu postřehová a trochu logická, protože musíte správně namířit a trefit koš, který však může být blokovaný překážkami. V ten moment je potřeba řešit i logické úkoly.

Desert Defence 2

22.4.2013
88%
Hra - Desert Defence 2
Video se načítá
Super hra, ve které se budete muset bránit před nájezdy nepřátel. Za získané zkušenosti budete povýšeni a za peníze pak budete moci nakoupit mnoho vylepšení pro Vaše dělo.

Food Shoot

5.8.2013
87%
Hra - Food Shoot
Video se načítá
Máme tu pro vás logickou hru, která se vám bude určitě líbit. Cílem hry je nakrmit malou holčičku nebo zvířata, pomocí děla. Zmáčkněte levé tlačítko myši, pohybem myši nastavte sílu a trajektorii letu a vystřelte. Musíte se vždy trefit do pusy, ale dávejte si pozor, abyste je nepřecpali. Zvládnete…

Avalon Siege

3.4.2012
87%
Hra - Avalon Siege
Video se načítá
Zastřílejte si z děla a zničte všechny nepřátelské pevnosti ve vydařené hře Avalon Siege. K dispozici máte několik typů dělových koulí, přičemž každý typ se hodí do jiné situace. Nejdůležitější však je porazit nepřítele, dřív než on zničí vás.

Angry Birds

5.4.2012
87%
Hra - Angry Birds
Video se načítá
Užijte si super logickou hru s naštvanými ptáky v hlavních rolích. Ty budete vystřelovat katapultem na improvizovaná obydlí malých prasátek. Podaří se Vám v každém levelu jen za 4 pokusy dostat naštvané ptáky až k prasátkům?

Color World Origins

20.1.2015
85%
Hra - Color World Origins
Video se načítá
Tvým úkolem bude obarvení všech krabic podle barvy smajlíka, který je na ní nakreslený. Budeš moct využít nejen všebarevné dělové koule, ale také další herní prvky s vhodnou barvou.

Ant Launcher

17.3.2014
85%
Hra - Ant Launcher
Video se načítá
Cílem hry Ant Launcher je vystřelovat mravence tak, aby se vždy přilepili na konstrukci stolu. Po ní si totiž k jídlu dokáží vylézt. Pokusů máte mnoho, takže se spíše soustřeďte na dobré míření. Přece byste nenechali malé mravenečky o hladu.

Laser Cannon

30.8.2013
85%
Hra - Laser Cannon
Video se načítá
V logické hře Laser Cannon tě čeká likvidování nebezpečných monster pomocí laserového děla. V každém kole je monster hned několik. Protože je ale tvé dělo připevněné ke stěně, je třeba velmi dobře promyslet, jakým způsobem budeš střílet, abys zastřelila všechny zlé příšery.

Hell on DutyHra na skóreHra o medaile

6.10.2013
85%
Hra - Hell on Duty
Video se načítá
Máme tu pro vás super hru, ve které budete v pekle pomocí děla sestřelovat příšerky do kotle s vařící vodou. Ovládání je jednoduché stačí pouze kliknutím myši vystřelit a pohybem myši nastavujte sílu a úhel. Máte dokonce i několik typů munice a každá dělá něco jiného. Tato hra je velice návyková!…

Bloopers

29.7.2014
84%
Hra - Bloopers
Video se načítá
Zahrajte si Bloopers, tato logická hra, ve které budete střílet z děla a ničit věci. Cílem je na co nejmenší počet střel, zničit co nejvíce toho jen půjde. Pokud si myslíte, že to zvládnete tak neváhejte a vyzkoušejte si ji rovnou.

Airborne Kangaroo

4.9.2013
84%
Hra - Airborne Kangaroo
Video se načítá
Airborne Kangaroo je super postřehovka, ve které hrajete klokana s raketou na zádech. Nechte se vystřelit z děla a dostaňte se až nahoru. Nebude to tak jednoduché, protože vám v tom budou bránit orli a bouřkové mraky. Sbírejte po cestě mince a za našetřené peníze si kupte vylepšení děla, rakety a…

Chick Cannon 2

6.11.2013
84%
Hra - Chick Cannon 2
Video se načítá
Máme tu pro vás logickou hru, ve které bude vaším úkolem dostat kuřátko do klece. Nebude to nic jednoduchého. K tomu vám pomůže dělo, za pomocí kterého budete kuřátko sestřelovat do klece. Pohybem myši nastavte rychlost a trajektorii letu. Zvládnete vyřešit všechny levely?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)