Vylepšení

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

BioGemsHra s oceněním

17.3.2013
88%
Hra - BioGems
Video se načítá
Pěkně zpracovaná hra, ve které musíte zničit nepřátelská monstra! S nepřáteli se vždy utkáte v logické spojovačce, ve které vybíráte, co uděláte. Když tedy spojíte 3 zelené kameny, tak Vám to doplní život nebo žluté zase energii.
Hra - Bieber Tower of Hair Defense
Video se načítá
Zábavná hra, ve které musíte bránit Justina Biebera před návalem fanoušků a reportérů. K dispozici budete mít různé druhy ochranky, kterou lze navíc vylepšovat. Dále můžete použít jiných celebrit nebo pastí, které odlákají nepřátele.

Desert Defence 2

22.4.2013
88%
Hra - Desert Defence 2
Video se načítá
Super hra, ve které se budete muset bránit před nájezdy nepřátel. Za získané zkušenosti budete povýšeni a za peníze pak budete moci nakoupit mnoho vylepšení pro Vaše dělo.

Claytus Hood

9.3.2012
88%
Hra - Claytus Hood
Video se načítá
Braňte svou pracně udržovanou zahradu před všemožnými škůdci jako jsou krtci, hraboši nebo i hmyz. Použijte všechny dostupné prostředky k jejich likvidaci dříve, než Vám všechno sežerou. Za zabité škůdce dostanete peníze na nákup dalších zbraní. Hra jistě potěší svou pěknou grafikou i skvělou…

Farm Frenzy 1

12.5.2014
87%
Hra - Farm Frenzy 1
Video se načítá
Zahraj si další skvělou farmářskou hru, která prověří tvé schopnosti. V každém kole musíš získat požadované množství peněz nebo nakoupit daný počet hospodářských zvířat. První kola jsou lehká, ale postupně bude vše těžší a těžší.
Hra - Farm Frenzy 3 Pizza Party
Video se načítá
Oblíbená série Farm Frenzy je opět tady. Starej se o svá zvířátka a v každém kole splň všechny požadavky, aby ses dostala dál. Získej různé produkty, zakup nová zvířata, vylepši stavby... Hra tě zabaví na dlouhou dobu.

Monkey Temple

4.6.2014
87%
Hra - Monkey Temple
Video se načítá
Staňte se opičím obráncem, který bude bránit opičí chrám plný pokladů. Házejte po nepřátelích banány a sbírejte po nich peníze, za které můžete vylepšovat munici a získat i různé podpory. Zvládnete ubránit tento krásný chrám?

Bee at work

15.9.2013
87%
Hra - Bee at work
Video se načítá
Bee at work je hra, kde bude vaším hlavním náplní obsluhování. V této hře budete vlastnit farmu s včelami. Za pomoci hlavní včely budete moci sázet semínka, opilovat a obsluhovat zákazníky. Med si vytváříte vy sami, který následně svým zákazníkům prodáte. Za peníze, které za něj získáte si můžete v…

Mafia Battle CZ

24.4.2015
87%
Hra - Mafia Battle CZ
Video se načítá
Zahrajte si parádní mafiánskou hru, ve které budete řídit vlastní rodinu. Ze začátku jste sice pouhým pěšákem, který se tak maximálně může stát vojákem v rodině. Postupem času však můžete založit vlastní rodinu. Také budete řídit obchody, které vám vydělávají peníze, jako je autosalon, tiskárna…

Coaster Racer 3

11.5.2014
87%
Hra - Coaster Racer 3
Video se načítá
Skvělá závodní hra, která se dočkala i 3. pokračování je tady! Tentokrát na Vás čeká mnohem více tratí, po kterých se budete se svým vozem či motocyklem prohánět. Vozidla se odemykají postupně, podle dosažené úrovně a všechny je možné upravovat za vydělané peníze. Tak hurá na horskou dráhu!!

Dump Escape

27.3.2012
87%
Hra - Dump Escape
Video se načítá
Cíl této hry je velmi jednoduchý a to překonat vzdálenost 250 km a dostat se až do cíle. V cestě vám však budou stát různý nepřátelé, které musíte sestřelit dříve, než oni sestřelí vás. Navíc nebudete hrát jen z jednou postavou, ale s třemi a to ve vodě, na souši a ve vzduchu.

Shop Empire 3

9.2.2015
86%
Hra - Shop Empire 3
Video se načítá
Kdo z vás hrál předchozí díly tak se může těšit na spoustu nových možností! Začněte s jedním skladištěm a malým obchůdkem a sledujte, jak vaše obchodní impérium vzkvétá. Nebude to vůbec jednoduché, protože musíte najmout i zaměstnance. Dokážete docílit maximální popularity a zisku?
Hra - Wonder Rocket 2 Halloween
Video se načítá
Připravte se na dlouhý let do vesmíru! Osedlejte tuto raketu a snažte se ze začátku vyhnout překážkám a sbírat palivo. Později, až budete mít lepší plátování rakety tak můžete bez problému proletět prvními překážkami. Za vydělané peníze můžete vylepšovat váš stroj. Podaří se vám doletět až nahoru?

Babka na útěku 6: Indie

11.11.2014
86%
Hra - Babka na útěku 6: Indie
Video se načítá
Dokážete navádět nazlobenou babču, která se prohání městem v Indii? Musíte se vyhnout všem nástrahám na trati. Dobře volte způsob jejich překonání. Máte na výběr z přeskočení, podlezení a nebo je jednoduše oběhnete.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)