Vylepšení

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

BioGemsHra s oceněním

17.3.2013
88%
Hra - BioGems
Video se načítá
Pěkně zpracovaná hra, ve které musíte zničit nepřátelská monstra! S nepřáteli se vždy utkáte v logické spojovačce, ve které vybíráte, co uděláte. Když tedy spojíte 3 zelené kameny, tak Vám to doplní život nebo žluté zase energii.
Hra - Bieber Tower of Hair Defense
Video se načítá
Zábavná hra, ve které musíte bránit Justina Biebera před návalem fanoušků a reportérů. K dispozici budete mít různé druhy ochranky, kterou lze navíc vylepšovat. Dále můžete použít jiných celebrit nebo pastí, které odlákají nepřátele.

Desert Defence 2

22.4.2013
88%
Hra - Desert Defence 2
Video se načítá
Super hra, ve které se budete muset bránit před nájezdy nepřátel. Za získané zkušenosti budete povýšeni a za peníze pak budete moci nakoupit mnoho vylepšení pro Vaše dělo.

Claytus Hood

9.3.2012
88%
Hra - Claytus Hood
Video se načítá
Braňte svou pracně udržovanou zahradu před všemožnými škůdci jako jsou krtci, hraboši nebo i hmyz. Použijte všechny dostupné prostředky k jejich likvidaci dříve, než Vám všechno sežerou. Za zabité škůdce dostanete peníze na nákup dalších zbraní. Hra jistě potěší svou pěknou grafikou i skvělou…

Farm Frenzy 1

12.5.2014
87%
Hra - Farm Frenzy 1
Video se načítá
Zahraj si další skvělou farmářskou hru, která prověří tvé schopnosti. V každém kole musíš získat požadované množství peněz nebo nakoupit daný počet hospodářských zvířat. První kola jsou lehká, ale postupně bude vše těžší a těžší.
Hra - Farm Frenzy 3 Pizza Party
Video se načítá
Oblíbená série Farm Frenzy je opět tady. Starej se o svá zvířátka a v každém kole splň všechny požadavky, aby ses dostala dál. Získej různé produkty, zakup nová zvířata, vylepši stavby... Hra tě zabaví na dlouhou dobu.

Monkey Temple

4.6.2014
87%
Hra - Monkey Temple
Video se načítá
Staňte se opičím obráncem, který bude bránit opičí chrám plný pokladů. Házejte po nepřátelích banány a sbírejte po nich peníze, za které můžete vylepšovat munici a získat i různé podpory. Zvládnete ubránit tento krásný chrám?

Bee at work

15.9.2013
87%
Hra - Bee at work
Video se načítá
Bee at work je hra, kde bude vaším hlavním náplní obsluhování. V této hře budete vlastnit farmu s včelami. Za pomoci hlavní včely budete moci sázet semínka, opilovat a obsluhovat zákazníky. Med si vytváříte vy sami, který následně svým zákazníkům prodáte. Za peníze, které za něj získáte si můžete v…

Mafia Battle CZ

24.4.2015
87%
Hra - Mafia Battle CZ
Video se načítá
Zahrajte si parádní mafiánskou hru, ve které budete řídit vlastní rodinu. Ze začátku jste sice pouhým pěšákem, který se tak maximálně může stát vojákem v rodině. Postupem času však můžete založit vlastní rodinu. Také budete řídit obchody, které vám vydělávají peníze, jako je autosalon, tiskárna…

Coaster Racer 3

11.5.2014
87%
Hra - Coaster Racer 3
Video se načítá
Skvělá závodní hra, která se dočkala i 3. pokračování je tady! Tentokrát na Vás čeká mnohem více tratí, po kterých se budete se svým vozem či motocyklem prohánět. Vozidla se odemykají postupně, podle dosažené úrovně a všechny je možné upravovat za vydělané peníze. Tak hurá na horskou dráhu!!

Dump Escape

27.3.2012
87%
Hra - Dump Escape
Video se načítá
Cíl této hry je velmi jednoduchý a to překonat vzdálenost 250 km a dostat se až do cíle. V cestě vám však budou stát různý nepřátelé, které musíte sestřelit dříve, než oni sestřelí vás. Navíc nebudete hrát jen z jednou postavou, ale s třemi a to ve vodě, na souši a ve vzduchu.

Babka na útěku 6: Indie

11.11.2014
86%
Hra - Babka na útěku 6: Indie
Video se načítá
Dokážete navádět nazlobenou babču, která se prohání městem v Indii? Musíte se vyhnout všem nástrahám na trati. Dobře volte způsob jejich překonání. Máte na výběr z přeskočení, podlezení a nebo je jednoduše oběhnete.

MadBurger 3 Wild West

7.12.2014
86%
Hra - MadBurger 3 Wild West
Video se načítá
Zahrajte si další pokračování skvělé hry, ve které se snažíte hodit co nejdále hamburgerem. Hamburger nejprve sestavíte podle surovin. Čím přesněji a více surovin do něj dáte, tím bude mít lepší vlastnosti. Můžete nakupovat i mnoho jiných vylepšení.

Shop Empire 3

9.2.2015
86%
Hra - Shop Empire 3
Video se načítá
Kdo z vás hrál předchozí díly tak se může těšit na spoustu nových možností! Začněte s jedním skladištěm a malým obchůdkem a sledujte, jak vaše obchodní impérium vzkvétá. Nebude to vůbec jednoduché, protože musíte najmout i zaměstnance. Dokážete docílit maximální popularity a zisku?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)