Omalovánky

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…
Hra - Paint Activity Coloring Book
Video se načítá
Zvířátka v této moc povedené sérii omalovánek zastihnete při nejrůznějších činnostech. Můžete si vymalat spícího medvídka, zvířátka na procházce v parku a mnoho dalších. Kromě obyčejného vymalovávání máte tentokrát možnost sami do obrázků něco dokreslit nebo do něj umístit nějakou věc z nabíkdy…

Frozen Coloring Book

2.8.2015
84%
Hra - Frozen Coloring Book
Video se načítá
Vymalujte si známé postavičky z Frozen. Najdete v nich Elsu, Annu, ale i jejich zbývajících kamarádů. Tak směle do toho.

Pick & Paint Fairytales

25.9.2012
84%
Hra - Pick & Paint Fairytales
Video se načítá
Vymalujte si moc pěkné obrázky z pohádek. Zkuste dát barvy podle své fantazie třeba krásným květinovým vílám nebo Pinokiovi. Obrázky nejsou příliš komplikované, takže se hra bude jistě líbit i těm nejmenším.

Dino Coloring Book

30.8.2012
83%
Hra - Dino Coloring Book
Video se načítá
Vymalujte si některý z pěkných obrázků dinosaurů. Fantazii se žádné meze nekladou a tak Váš prehistorický obr může být klidně třeba růžový nebo fialový. Navíc máte možnost doplnit do obrázku různé věci jako stromy, malé dinosaury nebo kosti. Můžete také měnit barvu papíru a super věc je fixa, kterou…

Easter Eggs Painting

21.4.2014
82%
Hra - Easter Eggs Painting
Video se načítá
Vytvořte si na velkou noc krásné vajíčko, které potřebuje vybarvit. Kromě toho bude vaším úkolem obléknout mladou slečnu.
Hra - Winx na kolech omalovánka
Video se načítá
Je tady další skvělá omalovánka, tentokrát s vílami Winx. Ty se rozhodly vyjet si na projížďku na kolech a je jen na Vás jak budou i s okolním světem vypadat. Dáte jim barvy podle toho, jak si je pamatujete ze seriálu, nebo popustíte uzdu své fantazii?

Color W.i.t.c.h.

27.8.2012
81%
Hra - Color W.i.t.c.h.
Video se načítá
Je tady další výborná omalovánka. Tentokrát budete dávat podle své fantazie barvu partě mladých čarodějek. Tak vemte do ruky štětec a s chutí do díla!
Hra - Valentýnská omalovánka
Video se načítá
Bílíží se svátek svatého Valentýna a tak je tu i tématická zamilovaná omalovánka. Vyberte si některý z docela široké nabídky obrázků a vymalujte ho podle vlastní fantazie. Své výtvory si můžete uložit nebo vytisknout a pozděj je třeba použít na valentýnské přání ;)

Zizi The Chef

12.8.2011
80%
Hra - Zizi The Chef
Video se načítá
Zizi The Chef je hezká hra, ve které si můžete vymalovat prostředí kuchyně podle svých představ. Na výběr máte ze spousty barev a odstínů, takže si se vzhledem kuchyně můžete pořádně vyhrát.

Ice Kingdom Coloring Book

30.10.2016
79%
Hra - Ice Kingdom Coloring Book
Video se načítá
Vyberte si obrázek, který chcete vymalovat a vesele do toho!
Hra - Barbie In Rock'n Royals Fashion Design Sketchbook
Video se načítá
Obleč si Barbie, vyber jí všechny doplňky a vybarvi její oblečení, podle vlastních představ, aby to na koncertě mohla pořádně roztočit.

Color Of Animal Park

26.3.2014
79%
Hra - Color Of Animal Park
Video se načítá
Color Of Animal Park je skvělá omalovánka, ve které budete mít za úkol vybarvit obrázek s různými zvířátky, jako je slon, žirafa či dokonce lev. Je jen na vás, zda se pokusíte vybrat realistické barvy nebo necháte zapracovat vaši představivost.

Color Witch

18.4.2014
79%
Hra - Color Witch
Video se načítá
Upusťte uzdu své fantazie a vybarvěte si obrázek s postavičkami ze seriálu Witch.
Hra - Monster High Sweet 1600
Video se načítá
Všichni spolužáci z Monster High oslavují sladkých 1600 s Dracularou. Dodejte tomuto obrázku barvy.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)