Omalovánky

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)
Hra - Paint Activity Coloring Book
Video se načítá
Zvířátka v této moc povedené sérii omalovánek zastihnete při nejrůznějších činnostech. Můžete si vymalat spícího medvídka, zvířátka na procházce v parku a mnoho dalších. Kromě obyčejného vymalovávání máte tentokrát možnost sami do obrázků něco dokreslit nebo do něj umístit nějakou věc z nabíkdy…

Frozen Coloring Book

2.8.2015
84%
Hra - Frozen Coloring Book
Video se načítá
Vymalujte si známé postavičky z Frozen. Najdete v nich Elsu, Annu, ale i jejich zbývajících kamarádů. Tak směle do toho.

Pick & Paint Fairytales

25.9.2012
84%
Hra - Pick & Paint Fairytales
Video se načítá
Vymalujte si moc pěkné obrázky z pohádek. Zkuste dát barvy podle své fantazie třeba krásným květinovým vílám nebo Pinokiovi. Obrázky nejsou příliš komplikované, takže se hra bude jistě líbit i těm nejmenším.

Dino Coloring Book

30.8.2012
83%
Hra - Dino Coloring Book
Video se načítá
Vymalujte si některý z pěkných obrázků dinosaurů. Fantazii se žádné meze nekladou a tak Váš prehistorický obr může být klidně třeba růžový nebo fialový. Navíc máte možnost doplnit do obrázku různé věci jako stromy, malé dinosaury nebo kosti. Můžete také měnit barvu papíru a super věc je fixa, kterou…

Easter Eggs Painting

21.4.2014
82%
Hra - Easter Eggs Painting
Video se načítá
Vytvořte si na velkou noc krásné vajíčko, které potřebuje vybarvit. Kromě toho bude vaším úkolem obléknout mladou slečnu.
Hra - Winx na kolech omalovánka
Video se načítá
Je tady další skvělá omalovánka, tentokrát s vílami Winx. Ty se rozhodly vyjet si na projížďku na kolech a je jen na Vás jak budou i s okolním světem vypadat. Dáte jim barvy podle toho, jak si je pamatujete ze seriálu, nebo popustíte uzdu své fantazii?

Color W.i.t.c.h.

27.8.2012
81%
Hra - Color W.i.t.c.h.
Video se načítá
Je tady další výborná omalovánka. Tentokrát budete dávat podle své fantazie barvu partě mladých čarodějek. Tak vemte do ruky štětec a s chutí do díla!
Hra - Valentýnská omalovánka
Video se načítá
Bílíží se svátek svatého Valentýna a tak je tu i tématická zamilovaná omalovánka. Vyberte si některý z docela široké nabídky obrázků a vymalujte ho podle vlastní fantazie. Své výtvory si můžete uložit nebo vytisknout a pozděj je třeba použít na valentýnské přání ;)

Zizi The Chef

12.8.2011
80%
Hra - Zizi The Chef
Video se načítá
Zizi The Chef je hezká hra, ve které si můžete vymalovat prostředí kuchyně podle svých představ. Na výběr máte ze spousty barev a odstínů, takže si se vzhledem kuchyně můžete pořádně vyhrát.

Ice Kingdom Coloring Book

30.10.2016
79%
Hra - Ice Kingdom Coloring Book
Video se načítá
Vyberte si obrázek, který chcete vymalovat a vesele do toho!
Hra - Barbie In Rock'n Royals Fashion Design Sketchbook
Video se načítá
Obleč si Barbie, vyber jí všechny doplňky a vybarvi její oblečení, podle vlastních představ, aby to na koncertě mohla pořádně roztočit.

Color Witch

18.4.2014
79%
Hra - Color Witch
Video se načítá
Upusťte uzdu své fantazie a vybarvěte si obrázek s postavičkami ze seriálu Witch.
Hra - Monster High Sweet 1600
Video se načítá
Všichni spolužáci z Monster High oslavují sladkých 1600 s Dracularou. Dodejte tomuto obrázku barvy.

Color Of Animal Park

26.3.2014
79%
Hra - Color Of Animal Park
Video se načítá
Color Of Animal Park je skvělá omalovánka, ve které budete mít za úkol vybarvit obrázek s různými zvířátky, jako je slon, žirafa či dokonce lev. Je jen na vás, zda se pokusíte vybrat realistické barvy nebo necháte zapracovat vaši představivost.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)