Strategie

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

1066

3.4.2012
84%
Hra - 1066
Video se načítá
Pokud máte chuť zahrát si super strategickou hru, máme tu něco pro vás. Tato hra vás zavede na bojiště, kde budete muset pomocí vhodně zvolené strategie a taktiky porazit nepřátelské Angličany. Chopte se velení a pusťte se do nich!

TakeoverNÁŠ TIP

14.11.2012
83%
Hra - Takeover
Video se načítá
Ve strategické hře Takeover se stanete velitelem armády, kterou musíte vést k vítězství v nesčetných bitvách. Kromě toho však musíte i spravovat vaši pevnost, kterou je možné postupně vylepšovat a tím zvyšovat její obrannou sílu a sílu vaší armády. V boji je také možné využít kouzla, které časem…

Tentacle Wars

23.1.2013
83%
Hra - Tentacle Wars
Video se načítá
V této netradiční taktické hře budete muset být opravdu rychlí a hlavně velice dobře plánovat a strategicky uvažovat jak rozdělit své omezené síly. Vašim cílem totiž bude vyslat energii ze svých budněk do těch nepřátelských a překonat jejich odpor. Problém je, že o totéž se budou snažit Vaši…

Xeno Tactic

8.4.2012
83%
Hra - Xeno Tactic
Video se načítá
Ve hře Xeno Tactic bude vaším úkolem zabránit všem strojům a nepřátelům dostat se k cíli. Aby vaše obrana byla účinná je potřeba strategicky rozestavět obranné zbraně a tím znemožnit nepřátelům projít mapou.

Adapt or Die

20.4.2012
83%
Hra - Adapt or Die
Video se načítá
Zahrajte si perfektní strategickou hru Adapt or Die a vychutnejte si skvělý zážitek z taktizování a plánování bojové strategie. V každém levelu budete mít k dispozici několik jednotek, které můžete postupně klonovat a dobýt s nimi všechny nepřátelská území.

Harvest Story

8.12.2015
82%
Hra - Harvest Story
Video se načítá
Cílem této farmářské hry je vyprodukovat co nejvíce ovoce a domácích výrobků. K dispozici budete mít pole, kde můžete nejen pěstovat ovoce, ale i chovat rozličné domácí zvířata. Až jich budete mít dostatek, můžete vystavět farmy na další zpracování surovin.

Bloons Tower Defense 5

15.12.2014
82%
Hra - Bloons Tower Defense 5
Video se načítá
Máme tu parádní TD hru, ve které budete ničit barevné balónky. Tyto balónky se snaží dostat až na konec vaší cesty. Vy musíte kolem cesty stavět obranné věže. Tyto věže lze dále vylepšovat.

Cradle Of Egypt

13.5.2014
82%
Hra - Cradle Of Egypt
Video se načítá
Parádní strategie, ve které si můžete postavit vlastní vesnici. Můžete stavět jednotlivé domy a budovy, které něco vyrábí. K tomu ovšem potřebujete nějaké suroviny. Ty seženete tak, že budete hrát mini hry, ve kterých spojujete stejné obrázky.

Cloud Wars - Sunny Day

30.3.2013
82%
Hra - Cloud Wars - Sunny Day
Video se načítá
V této hře budete mít za úkol obsazovat neutrální nebo nepřátelské mraky. Vaše barva je modrá a všechny ostatní jsou Váš cíl. Na svůj mrak vždy kliknete a přetáhnete čáru na jiný, tím vyšlete svoje mraky. Za nasbírané hvězdičky můžete navíc mraky vylepšovat.

Rock and War

12.4.2012
82%
Hra - Rock and War
Video se načítá
Ochraňte své území před hordami nepřátel ve strategické hře Rock and War. Vaším úkolem bude strategicky rozestavit obranu, tak aby nepřítel neměl šanci proniknout na vaše území. K dispozici budete mít několik jednotek, které můžete kupovat za vydělané peníze.

Phage Wars

14.5.2012
82%
Hra - Phage Wars
Video se načítá
Ponořte se do super návykové strategie, ve které se stanete buňkou a budete muset obsadit svou energií všechny ostatní buňky na herním poli. Když buňku obsadíte, začne produkovat Vaši energii a tu můžete vysílat zase dál. O stejnou věc se ale bude pokoušet i Váš soupeř, tak musíte být rychlí. Různě…

Age of War

19.9.2013
81%
Hra - Age of War
Video se načítá
Age of War je velmi vydařená hra, ve které si projdeš celou evolucí lidstva. Povolávej bojovníky, v každé době jiné, zabíjej nepřátele a pokus se mu zničit základnu. Za získané zkušenosti se posuneš do další doby. Začínáš v pravěku, končíš v budoucnosti. Pomoci ti také mohou zbraně, které umístíš na…

Little Pony Big War

9.12.2013
81%
Hra - Little Pony Big War
Video se načítá
V této hře budete pomáhat říši poníků se ubránit před nájezdy krvelačných psů. Základem je mít co nejvíce králíčků, kteří těží mrkve. Za ty mrkve můžete kupovat jednotky a hrdinu, který je nejdůležitější článek armády. Zvládnete vyhrát tuto válku?

Hordes and Lords

6.12.2012
81%
Hra - Hordes and Lords
Video se načítá
Přeneste se do středověku a doveďte vaši armádu k vítězství ve strategické hře Hordes and Lordes. Začínat budete lehkými bitvami, avšak vaši nepřátelé budou postupně silnější a silnější. Proto je nutné dokupovat nové jednotky a ty co už máte vylepšovat.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)