Triky

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Stickman Freestyle BMX

25.2.2014
80%
Hra - Stickman Freestyle BMX
Video se načítá
Zahrajte si tuto sportovní hru, ve které budete řídit BMX kolo. Vaším úkolem bude ohromit porotu tak, abyste dostali co nejvíce bodů a mohli rovnou vylepšovat vaše schopnosti!

Free Rider 3

19.7.2013
80%
Hra - Free Rider 3
Video se načítá
Velmi zábavná závodní hra, ve které se budete muset hlavně udržet na trati a nespadnout. Pro jízdu na kole po nerovném terénu budete potřebovat trochu cviku. Ve hře jsou již tratě přednastavené nebo si můžete vlastní dokonce nakreslit.

All Star Skate ParkHra na skóreHra o medaile

22.7.2014
78%
Hra - All Star Skate Park
Video se načítá
Zahrajte si parádní hru, kde se budete na skateboardu prohánět po U rampě. Vyberete si jednu ze dvou postaviček a následně se budete snažit získat nejvyšší počet bodů. Hra má 3 kola, která jsou časově omezena.

Motocross NitroNÁŠ TIP

4.2.2013
78%
Hra - Motocross Nitro
Video se načítá
Skvělá závodní hra, ve které se budete prohánět po výborně zpracovaných tratích, které nabídnou mnoho druhů povrchů. Můžete tak závodit na sněhu, písku nebo blátě. K dispozici jsou i akrobatické arény, kde si můžete vyzkoušet mnoho triků. Za vydělané peníze pak můžete upravovat jezdce a motorku.

Avalanche Stunts

9.1.2013
77%
Hra - Avalanche Stunts
Video se načítá
Prkno na nohy a hurá na svah! Teda spíše na horu než na svah, protože v této hře budete sjíždět jen ty největší kopce. Na nich se dají totiž dělat triky, za které máte spousty bodů, a to nemluvě o sbírání hvězdiček po cestě.

BigJump ChallengeHra na skóreHra o medaile

22.7.2014
76%
Hra - BigJump Challenge
Video se načítá
Máme tu další skvělou sportovní hru! Tentokrát se budete snažit předvést co nejlepší skok na lyžích. Zapojit musíte i triky! Máte 5 pokusů a celkový výsledek se vám uloží.

Moto Trial Fest

17.2.2013
75%
Hra - Moto Trial Fest
Video se načítá
Zahrajte si perfektní pařbu s trialovou motorkou v hlavní roli. Budete překonávat mnoho překážek ve více než 10 tratích. Získané skóre si můžete navíc uložit a porovnat s ostatními hráči.

BMX BackflipsHra na skóreHra o medaile

21.7.2014
74%
Hra - BMX Backflips
Video se načítá
BMX Backflips je závodní hra, ve které musíte plnit úkoly v každé úrovni. Musíte například udělat "backflip" a sebrat přitom hvězdu.

Scooby Doo Beach BMX

12.11.2014
73%
Hra - Scooby Doo Beach BMX
Video se načítá
Skvělá zábava a také adrenalin jsou věci, které budou Scoobyho potkávat v této hře. Pouze potřebuje trochu pomoci s ovládáním kola a také s velkými skoky. Dokážete mu pomoci udržet rovnováhu a dojet do cíle?

Bmx stuntsHra na skóreHra o medaile

20.10.2014
72%
Hra - Bmx stunts
Video se načítá
Udělejte nejlepší triky na BMX kole a získejte plno bodů! Ovládání je jednoduché, hlavní je v pořádku dopadnout na zem. Pokud budete jezdit po budovách, tak můžete získat bonusové body.

Uphill Rush

17.3.2013
72%
Hra - Uphill Rush
Video se načítá
Uphill Rush je skvělá závodní hra, ve které máte možnost zasoutěžit si na skateboardu, čtyřkolce nebo na obyčejné motorce. Důležité je zejména naučit se rychle a bezpečně zdolávat překážky, abyste si v následujícím kole mohli změřit své síly s dalším závodníkem.

Uphill Rush 3

24.3.2013
72%
Hra - Uphill Rush 3
Video se načítá
Uphill Rush 3 je již třetím dílem perfektní závodní hry, ve které se tentokrát na motorce převezete přes město. Na každé trase vás bude čekat mnoho překážek, které vám však dávají příležitost vyzkoušet všemožné triky a vydělat tak body a peníze navíc.

Cycle Scramble

11.3.2012
71%
Hra - Cycle Scramble
Video se načítá
Zkuste si zábavné závody na horských kolech. Na začátku si budete moct vybrat, za jakou vtipnou postavičku a v jakém terénu pojedete a pak už půjde jen o to, všechny ostatní nechat daleko za sebou. Když budete dobří, můžete zkusit i nějaký ten trik jako salto nebo skok :)
Hra - Extreme Taz Skateboard Halfpipe
Video se načítá
Zajezděte si s Tazem na skejtu a získejte body do tabulky! Triky děláte pomocí šipek a mezerníku. Za získané body se vám odemykají lepší skejty.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)