Zvířata

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

My Dolphin Show 7NÁŠ TIP

30.10.2015
89%
Hra - My Dolphin Show 7
Video se načítá
Máme tu pro vás už 7. díl této super hry, kde se budete předvádět s delfínem. Proveďte všechny triky na výbornou a získejte co nejvíce bodů!

In Couples

14.1.2014
89%
Hra - In Couples
Video se načítá
Zahrajte si tuto logickou hru, ve které budete pomáhat pejskům a kočičkám ke šťastnému shledání. Budete používat pouze myš. Dávejte pozor, abyste se kočka, nepotkala se psem. Určitě víte, že tyto spory vždy dopadají špatně. Zdolávejte různé překážky, strážce a pomozte jim se šťastně shledat.
Hra - Zoo Animals Grooming and Caring
Video se načítá
Zoo Animal Groomin and Care je hra pro milovníky zvířat , kteří mají v oblibě zejména divoká zvířata . Na výběr budete mít pět možností, kde si můžete vybrat slona, ​​lva, zebru , opici nebo koně . Po výběru zvířete se pustíte do úklidu jeho výběhu , pak ho umyjete , vykartáčujete a dáte chutný oběd…

Pet Shop

27.8.2013
89%
Hra - Pet Shop
Video se načítá
Teena si otevřela obchod se zvířaty, protože má ráda zvířátka, ale s prodejem nemá mnoho zkušeností. Pomůžete jí s obsluhou zákazníků a samotným prodejem zvířat a doplňků k nim? Kromě toho budete mít na starosti i koupi zvířátek pokud se vyprodají.

Forest Hedgehog

16.7.2013
89%
Hra - Forest Hedgehog
Video se načítá
Hra Forest Hedgehog je hra pro holky, které se rády starají o zvířátka. V této hře se budete starat o ježka. Nejprve budete pro ježka hledat potravu, pak ho musíte ochránit před sovou a to tak, že při jejím útoku musíte dát ježka do klubíčka. V další fázi musíte ježka očistit a v poslední mu můžete…

Farm Doggie

31.8.2013
89%
Hra - Farm Doggie
Video se načítá
Zahrajte si za zlého vlka, kterému se zachtělo oveček. V každém kole musíte všechny ovečky odnést, přičemž vše musíte stihnout do časového limitu. Počáteční kola jsou možná jednoduchá, ale postupně přituhuje a vy se musíte vyhýbat zraku farmářů, aby vám pytel plný oveček nerozstřelili. Za nasbíraná…
Hra - Madagascar 3 Race Across Europe
Video se načítá
V závodní hře Madagascar 3 Race Across Europe jde pouze o vítězství. Všechna zvířátka zde závodí proti lovkyni zvířat, kterou známe i z filmu. Během jízdy můžete sbírat dárkové balíčky, které Vám dají nějakou schopnost. Poté můžete vypustit raketu, bombu, stát se neviditelným a mnoho dalšího.

Pretty Pet Care

22.10.2013
89%
Hra - Pretty Pet Care
Video se načítá
Postarej se o čtyři zvířátka, která sis pořídila! Křeček, králík, kočička a pejsek čekají na tvou péči. Každý chce něco jiného, takže se budeš muset pěkně ohánět. Když se o zvířátko nestihneš postarat včas, ztratíš jeden život ze tří. Jak dlouho budeš všechno stíhat?

Youda Farmer

19.1.2013
89%
Hra - Youda Farmer
Video se načítá
Staňte se úspěšným pěstitelem a chovatelem ve velice povedené farmářské strategii, ve které budete muset plánovat i hodně dopředu přemýšlet, aby Vaše hospodářství bylo úspěšné. Hrou Vás budou provázet jednotlivé úkoly ale i velká míra svobodného rozhodování, co podniknout s vydělanými penězy, co…

My Tiny Hamster

2.2.2013
89%
Hra - My Tiny Hamster
Video se načítá
V této povedené hře na Vás čeká moc roztomilý křeček, o kterkého se budete muset co nejlépe postarat. V každé fázi hry dostanete úkol, který přímo souvisí s jeho chovem v domácnosti a bude na Vás ho co nejlépe zvládnout. Budete třeba připravovat a mýt terárium, křečka krmit nebo s ním běhat. Jak…

Animal artist

29.5.2013
89%
Hra - Animal artist
Video se načítá
Animal artist je super kreativní hra, ve které Vám s vytvářením obrázu budou pomáhat roztomilá zvířátka. Vybírejte barvy i různá zvířátka, která Vám svými tlapičkami udělají nejrůznější vzory. Popusťte uzdu fantazii a pořádně si hru užijte :)

Panda Care

19.5.2013
89%
Hra - Panda Care
Video se načítá
V této krásné hře na Vás čeká opravdu roztomilá panda, o kterou bude třeba se dobře postarat. Nebojte se, že byste si nevěděly rady. Každým krokem Vás hra podrobně provede. Začnete s jejím mytím a česáním, pak jí musíte nakrmit a dát ji všechnu lásku a péči, kterou bude potřebovat. Nakonec pro ni…

Pony Club Decoration

31.3.2012
89%
Hra - Pony Club Decoration
Video se načítá
V této výborné dekorační hře plné těch nejroztomilejších zvířátek a hlavně poníků budete mít opravdu obrovské množství možností, jak a kam všechna zvířátka postavit, co je nechat dělat a jak jim jejich farmu vyzdobit. Tak na co čekat?

Dolphin Olympics 2

7.7.2012
89%
Hra - Dolphin Olympics 2
Video se načítá
V této hře budete ovládat krásného delfína, který má v časovém limitu ukázat, co všechno umí. Vyzkoušejte si s ním všechny možné i nemožné přemety, vyskakujte z vody a zkuste stále vypadat co nejkrásněji, abyste dostali co nejvíce bodů.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)