Zvířata

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

My Dolphin Show 7NÁŠ TIP

30.10.2015
89%
Hra - My Dolphin Show 7
Video se načítá
Máme tu pro vás už 7. díl této super hry, kde se budete předvádět s delfínem. Proveďte všechny triky na výbornou a získejte co nejvíce bodů!
Hra - Zoo Animals Grooming and Caring
Video se načítá
Zoo Animal Groomin and Care je hra pro milovníky zvířat , kteří mají v oblibě zejména divoká zvířata . Na výběr budete mít pět možností, kde si můžete vybrat slona, ​​lva, zebru , opici nebo koně . Po výběru zvířete se pustíte do úklidu jeho výběhu , pak ho umyjete , vykartáčujete a dáte chutný oběd…

In Couples

14.1.2014
89%
Hra - In Couples
Video se načítá
Zahrajte si tuto logickou hru, ve které budete pomáhat pejskům a kočičkám ke šťastnému shledání. Budete používat pouze myš. Dávejte pozor, abyste se kočka, nepotkala se psem. Určitě víte, že tyto spory vždy dopadají špatně. Zdolávejte různé překážky, strážce a pomozte jim se šťastně shledat.

Pretty Pet Care

22.10.2013
89%
Hra - Pretty Pet Care
Video se načítá
Postarej se o čtyři zvířátka, která sis pořídila! Křeček, králík, kočička a pejsek čekají na tvou péči. Každý chce něco jiného, takže se budeš muset pěkně ohánět. Když se o zvířátko nestihneš postarat včas, ztratíš jeden život ze tří. Jak dlouho budeš všechno stíhat?

Pet Shop

27.8.2013
89%
Hra - Pet Shop
Video se načítá
Teena si otevřela obchod se zvířaty, protože má ráda zvířátka, ale s prodejem nemá mnoho zkušeností. Pomůžete jí s obsluhou zákazníků a samotným prodejem zvířat a doplňků k nim? Kromě toho budete mít na starosti i koupi zvířátek pokud se vyprodají.

Animal artist

29.5.2013
89%
Hra - Animal artist
Video se načítá
Animal artist je super kreativní hra, ve které Vám s vytvářením obrázu budou pomáhat roztomilá zvířátka. Vybírejte barvy i různá zvířátka, která Vám svými tlapičkami udělají nejrůznější vzory. Popusťte uzdu fantazii a pořádně si hru užijte :)

Panda Care

19.5.2013
89%
Hra - Panda Care
Video se načítá
V této krásné hře na Vás čeká opravdu roztomilá panda, o kterou bude třeba se dobře postarat. Nebojte se, že byste si nevěděly rady. Každým krokem Vás hra podrobně provede. Začnete s jejím mytím a česáním, pak jí musíte nakrmit a dát ji všechnu lásku a péči, kterou bude potřebovat. Nakonec pro ni…

Forest Hedgehog

16.7.2013
89%
Hra - Forest Hedgehog
Video se načítá
Hra Forest Hedgehog je hra pro holky, které se rády starají o zvířátka. V této hře se budete starat o ježka. Nejprve budete pro ježka hledat potravu, pak ho musíte ochránit před sovou a to tak, že při jejím útoku musíte dát ježka do klubíčka. V další fázi musíte ježka očistit a v poslední mu můžete…

Farm Doggie

31.8.2013
89%
Hra - Farm Doggie
Video se načítá
Zahrajte si za zlého vlka, kterému se zachtělo oveček. V každém kole musíte všechny ovečky odnést, přičemž vše musíte stihnout do časového limitu. Počáteční kola jsou možná jednoduchá, ale postupně přituhuje a vy se musíte vyhýbat zraku farmářů, aby vám pytel plný oveček nerozstřelili. Za nasbíraná…
Hra - Madagascar 3 Race Across Europe
Video se načítá
V závodní hře Madagascar 3 Race Across Europe jde pouze o vítězství. Všechna zvířátka zde závodí proti lovkyni zvířat, kterou známe i z filmu. Během jízdy můžete sbírat dárkové balíčky, které Vám dají nějakou schopnost. Poté můžete vypustit raketu, bombu, stát se neviditelným a mnoho dalšího.

Dolphin Olympics 2

7.7.2012
89%
Hra - Dolphin Olympics 2
Video se načítá
V této hře budete ovládat krásného delfína, který má v časovém limitu ukázat, co všechno umí. Vyzkoušejte si s ním všechny možné i nemožné přemety, vyskakujte z vody a zkuste stále vypadat co nejkrásněji, abyste dostali co nejvíce bodů.

Holubova pomsta

16.9.2012
89%
Hra - Holubova pomsta
Video se načítá
Staňte se na chvíli pomstychtivým holubem v této vtipné oddechovce a zasáhněte svou nepříjemnou municí co nejvíce lidí chodících po Vámi. Musíte dobře mířit a vystřelit vždy v pravou chvíli. Úkol Vám bude ale znepříjemňovat protivný kluk s prakem, který po Vás bude střílet kameny.

Pet Daycare Decoration

21.9.2012
89%
Hra - Pet Daycare Decoration
Video se načítá
V této moc pěkné dekorační hře budete zařizovat pokoj pro domácí mazlíčky. Můžete si vybrat, jestli bude pro pejsky, kočičky, papoušky nebo dokonce všechny najednou. Podle své fantazie a uvážení jim dejte do pokoje pelíšky, domečky, hračky a určitě i krmení.

Awesome Hedgehog

20.11.2012
89%
Hra - Awesome Hedgehog
Video se načítá
Staráte se rády o zvířátka? Pak se Vám jistě bude líbit tato hra, ve které na Vás čeká roztomilý ježek. V několika minihrách mu budete sbírat broučky k jídlu, schovávat se s ním před sovou i volit tu správnou potravu. Tak nezapomeňte že ježek je masožravec a hezky si hru užijte.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)