Obrana pevnosti

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…
Hra - Cursed Treasure Level Pack
Video se načítá
Tato hra patří mezi jedny z nejpovedenější Tower Defense onlinovek. Cílem hry je ubránit drahokamy, které jsou ukryty ve vaší skrýši. Na obranu si můžete vystavět několik typů obranných věží nebo využívat kouzla. Za zabité nepřátele získáváte body a za ty se pak můžete vyzbrojit ještě víc.

Desert Rifle 2

25.4.2012
75%
Hra - Desert Rifle 2
Video se načítá
Desert Rifle 2 je druhý díl skvělé střílečky, ve které budete mít za úkol ze svého úkrytu likvidovat nepřátelské vojáky. Koupit si můžete množství zbraní a dalšího vybavení, které vám při likvidaci nepřátel pomůžou.

Greed Of Gold

28.5.2015
74%
Hra - Greed Of Gold
Video se načítá
V této hře bude vaším úkolem ubránit tohoto chlapíka, který se bude snažit naplnit vozík zlatem. Na vás bude postavit obranu a zabránit potvorám, aby mu ublížili.

Castle Hero

27.10.2012
74%
Hra - Castle Hero
Video se načítá
Castle Hero je strategická hra, ve které dostanete za úkol ubránit vaši pevnost před stále silnějšími nepřáteli. Na rozdíl od jiných her tohoto typu, budete mít k dispozici opravdu obrovský výběr různých vylepšení, které vám kromě nových zbraní přinesou i nové schopnosti a zvýší sílu vašeho útoku.

Garden TD

21.10.2012
74%
Hra - Garden TD
Video se načítá
Garden TD je skvělá tower defensovka, v níž se vydáte do světa, abyste ochránili všechny zahrady před hmyzem a dalšími škůdci. Využívat k tomu budete zahradní trpaslíky, kteří vám pomohou zbavit se každého protivníka a dokonale tak ochránit každou zahradu.

Kids Vs. Ice Cream

5.6.2012
74%
Hra - Kids Vs. Ice Cream
Video se načítá
Kids Vs. Ice Cream je netradičně zpracována střílečka, ve které budete mít za úkol ochránit své zmrzlinářské auto před útokem mlsný dětí. Jako munice vám poslouží zásoba zmrzliny, kterou máte k dispozici. K dispozici máte i mnoho upgradů, které udělají vaši obranu ještě účinnější.

Potion Panic 2

10.6.2012
72%
Hra - Potion Panic 2
Video se načítá
Ubráňte se před hordou protivníků za pomoci vlastnoručně vyrobených lektvarů. Zničte každého za pomoci kamenů, kyseliny nebo udušením za pomoci otrávených výparů. Vyrábět můžete i vlastní elixíry, které si můžete následně uložit pro pozdější použití.

Age of Defense 3

28.7.2012
72%
Hra - Age of Defense 3
Video se načítá
Age of Defense 3 je skvělá strategická hra, ve které se se svou armádou vydáte do boje proti znepřáteleným národům. Zajímavý ve hře je zejména upgrade jednotek, který se odehrává skrze evoluci. Na začátku tedy vaši armádu budou tvořit lidé s kyjem a prakem v ruce, postupně se dopracujete až k…

Starcraft

7.12.2012
72%
Hra - Starcraft
Video se načítá
Je tady obranná strategie, ve které budete chránit mimozemskou příšeru před vlnami ozbrojených vojáků. Rozestavte co nejvýhodněji bojové příšery obranáře a využívejte i svých speciálních schopností, díky kterým můžete útočníky zlikvidovat přímo myškou. Za zabité nepřátele máte klasicky body na nákup…

Kings Guard

3.5.2012
72%
Hra - Kings Guard
Video se načítá
V této strategické hře bude vašim cílem ubránit pevnost. Vaší obranou budou tři hrdinové, z nichž každý brání jinou část vaší pevnosti. Aby však obrana byla účinná musíte na hrací ploše skládat různé symboly vedle sebe tak, aby byly nejméně tři vedle sebe. Nechybí ani množství vylepšení a dalších…

Battle of Lemolad

7.7.2012
71%
Hra - Battle of Lemolad
Video se načítá
Obrañte sídlo před útokem nepřátelských vojsk a zničte každého, kdo se vám postaví do cesty ve strategii Battle of Lemolad. Stavěním alespoň tří stejných prvků na hrací ploše budete získávat suroviny a peníze, které vám poslouží na výcvik vašich vojáků a stavbu budov.

Marching Zombies

6.6.2012
71%
Hra - Marching Zombies
Video se načítá
Marching Zombies je logická hra, ve které budete bránit farmu před útokem zombie. Zbraně a peníze na nákup nových zbraní získáte přesouváním hracích kamenů a to tak, aby se v řadě nacházely alespoň tři stejné kameny. Navíc si můžete svou obranu i postupně vylepšovat.

Awesome Pirates

10.1.2016
70%
Hra - Awesome Pirates
Video se načítá
Zvládnete zneškodnit všechny piráty v této logické hře? Snažte se zamířit a zlikvidovat všechny cíle.

Whiteboard TD

7.4.2013
70%
Hra - Whiteboard TD
Video se načítá
Stavte obranné věže, budujte opevnění a zabraňte každému protivníkovi dostat se na druhou stranu hrací plochy ve skvělé tower defense hře Whiteboard TD. Za zabité nepřátele budete získávat peníze, bez kterých není možné stavět, proto se snažte zvolit optimální taktiku.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)