100 her

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Charger Escape

30.5.2011
92%
Hra - Charger Escape
Video se načítá
Pomoc koníkovi s útěkem. Tvým prvním úkolem bude to, abys sesbíral všechny potřebné věci k útěku. To ale není všechno, nalezené věci potom musíš také správně použít. Nezapomínej, že nestačí prohledat pouze jednu místnost.
Hra - Monkey GO Happy Western 2
Video se načítá
Máme tu konečně další pokračování této skvělé adventury, kterou máte tak rádi. Dokážete opět rozluštit několik hádanek a úkolů, které vás posunou až na konec? Napřed si vyberte postavu, za kterou budete hrát a můžete se do toho z chutí pustit.

Pig Rescue

12.3.2014
87%
Hra - Pig Rescue
Video se načítá
Pomozte starému farmářovi najít jeho prasata, která mu byla přes noc ukradena. Vaším úkolem bude je bezpečně dostat na zem, kde si je farmář vyzvedne svým pickupem. Když bude čuně moc vysoko tak pod něj dejte zeminu, aby nepadal z veliké výšky. Někdy budete muset zablokovat cesty, aby vám neutekla.

Sisi pizza

12.8.2011
87%
Hra - Sisi pizza
Video se načítá
Toužili jste po tom, mít vlastní pizzérii? V této hře si svůj sen můžete splnit. Vaším úkolem je obsluhovat zákazníky, kteří si pro pizzu přijedou. Hra vás ze začátku provedete tutoriálem, který vás naučí, jak se o pizzérii starat abyste to zvládli i sami.

Ladies Spa Resort

24.9.2013
86%
Hra - Ladies Spa Resort
Video se načítá
Otevřely se nové lázně, o které se budete muset postarat. Vaším úkolem je obsluhovat zákaznice, které je navštíví. Po kliknutí na zákaznici se dozvíte, jakou proceduru by chtěla mít. Můžete to být například koupel nebo masáž. Na dané místo ji zavedete a po ní uklidíte. Každým kolem se úroveň zvyšuje…

Expert Goalkeeper

20.9.2022
85%
Hra - Expert Goalkeeper

Falling Lovers

1.4.2022
85%
Hra - Falling Lovers

Water Connect Puzzle

14.5.2021
85%
Hra - Water Connect Puzzle
Dokážete přivést vodu pro všechny květiny, které se v daném levelu nacházejí? Otáčením jednotlivých bloků spojujete cesty a snažíte se sestavit cestu, která dopraví vodu ke všem rostlinám.
Hra - Princess After Back Surgey
V této hře bude vaším úkolem postarat se o všechny princezny, které za vámi přišly s prosbou o vyléčení. Každá z nich má jiný problém a vaším úkolem je jim pomoci. Dokážete to?

Attack Of The Puppybots

31.1.2014
85%
Hra - Attack Of The Puppybots
Video se načítá
Zahrajte si tuto postřehovku, ve které budete hrát za slavné hrdinky z amerického seriálu Powerpuff Girls (Atominky). Townsville je pod útokem Mojo Jojo a jeho kumpánů. Když podržíte mezerník dostatečně dlouho tak budete mít speciální útok. Zvládnete ochránit město před jeho armádou?

Unfreeze Me! 3

26.2.2014
85%
Hra - Unfreeze Me! 3
Video se načítá
Máme tu pro vás třetí pokračování této senza logické hry, ve které bude vaším úkolem osvobozovat malé ptáčky uvězněné v ledu. Nasměrujte děla plná vody a ostatní prvky tak, abyste je vždy mohli osvobodit.

Baby Turtle Adventures

24.9.2014
80%
Hra - Baby Turtle Adventures
Video se načítá
Skvělá hra s příběhem o želvě! Vaším úkolem bude najít na několika obrázcích všechny rozdíly. Podaří se vám to, co nejrychleji?

Math Smash Animal Rescue

21.2.2015
80%
Hra - Math Smash Animal Rescue
Video se načítá
V této matematické hře si můžete ověřit své schopnosti v různých matematických okruzích. Stačí si jen vybrat příklady, které vás zajímají a můžete se pustit do toho. Odpovědi můžete zapisuje na hrací ploše. Hra končí, jakmile se vám podaří dostat zvířátka na zem.
Hra - Cover Orange Players Pack
Video se načítá
V této logické hře je vaším úkolem ochránit smajlíky před toxickým deštěm. Bohužel nemáte k dispozici příliš mnoho prostředků, kterými byste mohli smajlíky chránit. Proto musíte co nejlépe vymyslet, jak si poradit pouze s tím co máte.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.