Naruto

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Naruto Bike Delivery

22.9.2015
74%
Hra - Naruto Bike Delivery
Video se načítá
Dokážete pomoci Narutovi s jeho rozvážkou? Bude potřeba mu pomoci s doručením zásilek. Dobře sledujte, kdo si co přeje a vždy se u něj zastavte a předejte mu to.

Naruto Match

31.1.2013
73%
Hra - Naruto Match
Video se načítá
Spojte všechny potřebné obrázky pro postup do dalšího kola! V této hře z Naruto série budete muset spojovat minimálně 3 stejné obrázky hrdinů. K dispozici budete mít určitý počet nápověd a list s požadavky na dokončení kola.

Naruto Blast Battle

30.4.2012
73%
Hra - Naruto Blast Battle
Video se načítá
V této hře inspirované oblíbeným seriálem Naruto se postavíte do hracího pole proti počítači nebo přímo proti svému kamarádovi. Výbušninou si budete probojovávat cestu, sbírat cenné artefakty a snažit se k nepříteli dostat dříve, než vyprší časový limit.

Naruto Ultimate Battle

3.2.2013
70%
Hra - Naruto Ultimate Battle
Video se načítá
Skvělá bojová hra v podání komiksové série Naruto. Hra Vám nabídne vlastní nastavení a i hru pro více hráčů. Pak si jen vyberete jednoho z několika bojovníků, nastavíte obtížnost a hurá do boje.

Naruto NG

10.2.2013
70%
Hra - Naruto NG
Video se načítá
Bojová hra, ve které se ujmete hrdiny ze seriálu Naruto. S ním se pak budete muset probojovat přes ostatní postavičky a získat největší moc!

Naruto dress up

28.1.2013
68%
Hra - Naruto dress up
Video se načítá
Zábavná oblékací hra, ve které si do šatů navlečete známé postavičky ze seriálu Naruto. Postavičky, které si budete moci obléknout, jsou Sakura, Temari a Hinata. K dispozici budete mít velkou spoustu šatů a doplňků.

Naruto Monster Car 2

6.5.2012
66%
Hra - Naruto Monster Car 2
Video se načítá
V této hře s hrdinou Narutem usednete za volant pořádného trucku a vydáte se zdolávat nesnadný terén. Abyste postoupili do dalšího levelu nesmíte udělat žádnou chybu a projet trasu bez havárie.
Hra - Anime Fighting Jam Wing
Video se načítá
Vrhněte se do ringu v akční hře Anime Fighting Jam Wing a pokuste se zdolat protivníka, kteří stojí proti vám. Hrát můžete proti počítači, ale můžete si zahrát i s kamarádem a vyzkoušet si tak některé ze speciálních útoků či úderů.

Sakura Dress Up

19.1.2014
65%
Hra - Sakura Dress Up
Video se načítá
Znáte postavičky z Naruta? Sasuke, Sakura a Naruto by potřebovali od tebe pomoci s výběrem šatů. Pomůžeš jim?
Hra - Naruto Create a Character
Video se načítá
Vytvořte nový vzhled oblíbenému hrdinovi akčního seriálu Narutovi. Změňte ho od vlasů, až po boty. Vyberte mu podle sebe obličej, doplňky, zbraň a samozřejmě i oblečení. Jak bude ve Vašem podání vypadat?

Který je to Naruto?

21.3.2012
60%
Hra - Který je to Naruto?
Video se načítá
Jistě znáte hry se skořápkami. Pod jednou je vždy ukrytá výhra, jsou rychle zamíchány a vy musíte potom uhodnout, pod kterou byla. Stejně tak je to s hrdiny Naruto v této hře. Všichni jsou stejní, začnou se vzájemně přeskakovat a vy musíte moc dobře sledovat, na kterém místě skončil ten původní.…

Snowy Battle Field

19.1.2014
55%
Hra - Snowy Battle Field
Video se načítá
Poražte s Narutem v koulovačce jeho malí kamarádi z vesnice. Váš největší nepřítel je Konohamaru, který vás bude ve hře nejvíce ohrožovat. Proto ho musíte trefit koulí, dřív než on.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.