Naruto

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Naruto Bike Delivery

22.9.2015
74%
Hra - Naruto Bike Delivery
Video se načítá
Dokážete pomoci Narutovi s jeho rozvážkou? Bude potřeba mu pomoci s doručením zásilek. Dobře sledujte, kdo si co přeje a vždy se u něj zastavte a předejte mu to.

Naruto Blast Battle

30.4.2012
73%
Hra - Naruto Blast Battle
Video se načítá
V této hře inspirované oblíbeným seriálem Naruto se postavíte do hracího pole proti počítači nebo přímo proti svému kamarádovi. Výbušninou si budete probojovávat cestu, sbírat cenné artefakty a snažit se k nepříteli dostat dříve, než vyprší časový limit.

Naruto Match

31.1.2013
73%
Hra - Naruto Match
Video se načítá
Spojte všechny potřebné obrázky pro postup do dalšího kola! V této hře z Naruto série budete muset spojovat minimálně 3 stejné obrázky hrdinů. K dispozici budete mít určitý počet nápověd a list s požadavky na dokončení kola.

Naruto Ultimate Battle

3.2.2013
70%
Hra - Naruto Ultimate Battle
Video se načítá
Skvělá bojová hra v podání komiksové série Naruto. Hra Vám nabídne vlastní nastavení a i hru pro více hráčů. Pak si jen vyberete jednoho z několika bojovníků, nastavíte obtížnost a hurá do boje.

Naruto NG

10.2.2013
70%
Hra - Naruto NG
Video se načítá
Bojová hra, ve které se ujmete hrdiny ze seriálu Naruto. S ním se pak budete muset probojovat přes ostatní postavičky a získat největší moc!

Naruto dress up

28.1.2013
68%
Hra - Naruto dress up
Video se načítá
Zábavná oblékací hra, ve které si do šatů navlečete známé postavičky ze seriálu Naruto. Postavičky, které si budete moci obléknout, jsou Sakura, Temari a Hinata. K dispozici budete mít velkou spoustu šatů a doplňků.

Naruto Monster Car 2

6.5.2012
66%
Hra - Naruto Monster Car 2
Video se načítá
V této hře s hrdinou Narutem usednete za volant pořádného trucku a vydáte se zdolávat nesnadný terén. Abyste postoupili do dalšího levelu nesmíte udělat žádnou chybu a projet trasu bez havárie.

Sakura Dress Up

19.1.2014
65%
Hra - Sakura Dress Up
Video se načítá
Znáte postavičky z Naruta? Sasuke, Sakura a Naruto by potřebovali od tebe pomoci s výběrem šatů. Pomůžeš jim?
Hra - Naruto Create a Character
Video se načítá
Vytvořte nový vzhled oblíbenému hrdinovi akčního seriálu Narutovi. Změňte ho od vlasů, až po boty. Vyberte mu podle sebe obličej, doplňky, zbraň a samozřejmě i oblečení. Jak bude ve Vašem podání vypadat?
Hra - Anime Fighting Jam Wing
Video se načítá
Vrhněte se do ringu v akční hře Anime Fighting Jam Wing a pokuste se zdolat protivníka, kteří stojí proti vám. Hrát můžete proti počítači, ale můžete si zahrát i s kamarádem a vyzkoušet si tak některé ze speciálních útoků či úderů.

Který je to Naruto?

21.3.2012
60%
Hra - Který je to Naruto?
Video se načítá
Jistě znáte hry se skořápkami. Pod jednou je vždy ukrytá výhra, jsou rychle zamíchány a vy musíte potom uhodnout, pod kterou byla. Stejně tak je to s hrdiny Naruto v této hře. Všichni jsou stejní, začnou se vzájemně přeskakovat a vy musíte moc dobře sledovat, na kterém místě skončil ten původní.…

Snowy Battle Field

19.1.2014
55%
Hra - Snowy Battle Field
Video se načítá
Poražte s Narutem v koulovačce jeho malí kamarádi z vesnice. Váš největší nepřítel je Konohamaru, který vás bude ve hře nejvíce ohrožovat. Proto ho musíte trefit koulí, dřív než on.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.