Šachy

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Totally Spies šachy

12.8.2012
87%
Hra - Totally Spies šachy
Video se načítá
Agentky Totally Spies se vrhly do další bitvy s padouchy. Aby je mohly zajmout musí skočit na jejich pole na hrací ploše. Musí se jim to ale podařit dříve, než skočí oni k nim. Každá z agentek může skákat jinak a v každém tahu vždy vyberete jednu z nich a její pohyb. Podaří se Vám zajmout všechny…

PlainChess

7.4.2017
79%
Hra - PlainChess
Video se načítá
Zahrajte si super šachy, které můžete hrát i se svým kámošem na jednom PC. Pokud však nemáte kámoše u sebe, můžete hrát online. Vyberete si bílé figurky, pojmenujete svoji hru a dáte play. Následně pošlete jméno příteli a ten se připojí za černé figurky.

Flash Chess III

19.1.2014
74%
Hra - Flash Chess III
Video se načítá
Ve hře Flash Chess III si všichni milovníci šachu mohou vyzkoušet své schopnosti. Hra obsahuje několik úrovní obtížnosti, takže si vybere každý. Také uvidíte přesný popis jednotlivých tahů s možností uložení pozice.

Chesssss

12.6.2014
71%
Hra - Chesssss
Video se načítá
Kdo se stane vítězem v neobvyklé verzi šachů pod názvem Chesssss. Na jedné hrací ploše hrají čtyři hráči najednou. Dokážete se v takové konkurenci prosadit?

Draughts

4.2.2016
70%
Hra - Draughts
Video se načítá
V této hře máte za úkol sebrat všechny protihráčovy pěšáky. Skákat můžete pouze šikmo do stran. Pokud se dostanete na druhý konec herní plochy, můžete si udělat dámu.

Crazy Chess

30.5.2011
60%
Hra - Crazy Chess
Video se načítá
Trochu jiné šachy, než na jaké jste asi zvyklý. V této hře máte pouze jednu figurku a to koně, se kterým odrážíte útok protivníkových pěšáků. Nezapomínejte na to, že kůň může jezdit pouze do L. Ve hře můžete sbírat také různé bonusy, které vám pomohou proti soupeřovu vojsku.

Easy Chess

23.5.2011
56%
Hra - Easy Chess
Video se načítá
Patří šachy mezi vaše oblíbené hry? V tom případě vyzkoušejte tuto onlinovku Easy Chess, ve které si můžete vyzkoušet vaše dovednosti. Podaří se vám podařit počítač a zvítězit? Hra umožňuje v případě špatného kroku vrátit poslední akci zpět, takže máte vítězství podstatně jednodušší.

Black Knight

30.5.2011
56%
Hra - Black Knight
Video se načítá
Logická hra Black Knight funguje na principu jízdy šachového koně. Vaším úkolem je dostat se k hvězdičce, která je umístěna na hracím poli. Vy se svým koněm ovšem můžete jezdit pouze ve tvaru L, takže dostat se k hvězdičce není tak snadné, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Smiley chess

30.5.2011
56%
Hra - Smiley chess
Video se načítá
Zahrajte si šachy, kde místo klasických figurek ovládáte smajlíky. Figurky zde zastávají stejnou pozici, rozdíl je pouze v tom, že vypadá jinak než obvykle. Podaří se vám porazit se svou armádou nepřátelské smajlíky a dát nepřátelskému králi šach-mat?

Robo Chess

30.5.2011
56%
Hra - Robo Chess
Video se načítá
Hezky zpracované šachy pro jednoho hráče. V této hře je vaším soupeřem robot, ovšem nemusíte se bát, že by byl neporazitelný. I on má své nedostatky, je tedy jen na vás, zda ho dokážete porazit.

Chess online

30.5.2011
55%
Hra - Chess online
Video se načítá
Tato hra funguje na podobném principu jako klasické šachy. Rozdíl je pouze v tom, že jsou figurky umístěny jinak a mají jiné funkce. Cíl je ale stejný, porazit protivníka. Tato verze je určena pro dva hráče. Ovládání je pouze myší.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.