Pro samotáře

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Bakery House

20.9.2013
89%
Hra - Bakery House
Video se načítá
Sara si otevřela podnik s čerstvým pečivem. Protože je výborné, má mnoho návštěvníků, pomůžeš jí s obsluhou a uspokojíš její zákazníky? Zákazníci si můžou vyžádat například pečivo, pití, nebo jiné pochutiny, které ti přibudou v každém levelu.

Perfect fried chicken

9.2.2012
89%
Hra - Perfect fried chicken
Video se načítá
Vaříte rády? Nebo jste to ještě nezkoušely a chtěli byste se to naučit? Teď máte skvělou příležitost. Vaším úkolem bude připravit správně výborné kuřátko. Ale správný postup není všechno. Procvičíte si i zacházení s myší a obratnost, protože jednotlivé kroky přípravy, včetně krájení, budou na čas.

Kids Food Shop

23.8.2013
88%
Hra - Kids Food Shop
Video se načítá
Kids Food Shop je zábavná, ale i náročná hra při které se budete muset skutečně obracet, protože vlastníte bufet. Na začátek budete podávat jen hranolky, abyste pochopili princip hry. V další úrovni vám v bufetu přibydou nové pochutiny a nápoje. Během každého kola musíte získat určitý zisk, pokud se…

Sniper Year Two

26.3.2012
87%
Hra - Sniper Year Two
Video se načítá
Pokud máte rádi akční hry, z této budete určitě nadšení. Stanete se tajným agentem - sniperem, jehož úkolem je ničit nebezpečné cíle. V každé misi budete mít jiný úkol a je jen na vašich schopnostech, jak se vám ho podaří splnit.

Saunavihta Yetis

12.3.2012
85%
Hra - Saunavihta Yetis
Video se načítá
V této logické hře budete mít trochu netradiční úkol a to dostat bílého panáčka do sauny. Samozřejmě Vám budou v cestě stát překážky, přičemž jen ty, které jsou bílé barvy můžete odstranit. Vyzkoušejte a sami uvidíte, jak se vám podaří tento úkol splnit.

Punkomatic 2

29.12.2012
85%
Hra - Punkomatic 2
Video se načítá
Staňte se hudebním skladatelem nebo skladatelkou ve druhém pokračování super hry Punkomatic. Dostanete k dipozici celou rockovou kapelu a za pomoci úpravy zvuku jednotlivých nástrojů budete moct složit vlastní song.

Pig Dream

15.8.2013
81%
Hra - Pig Dream
Video se načítá
V této skákačce budete hrát za prasátko, které bloudí v obrovském, tajemném chrámu plném nástrah a nepřátel. Bojujte s nepřáteli a dostaňte se za prasečím mnichem Pigsym. Tomu prozradíte, že chrám je zatopený, on vám řekne, co máte dělat, abyste ho odplavili. Když bojujete s nepřáteli tak je můžete…

Cheer Captain

22.8.2012
81%
Hra - Cheer Captain
Video se načítá
Jak vysoko dokážete vyskočit s kapitánkou roztleskávaček? Její kolegyně je vždycky vyhodí do vzduchu a tam musí hledat hvězdičky a odrážet se od nich, aby letěla ještě výš. Směr letu kapitánky budete ovládat pohybem myškou.

Dekorace pokojíčku

12.8.2011
80%
Hra - Dekorace pokojíčku
Video se načítá
Chtěli byste si udělat svůj pokojíček podle sebe, ale ještě nemůžete? Pak si to můžete vyzkoušet alespoň v této hře. Vybrat můžete jak vybavení, nábytek tak i podlahu či barvy stěn. Váš výsledný pokojíček si pak můžete pro inspiraci vytisknout.

Punk-O-Matic

16.4.2012
80%
Hra - Punk-O-Matic
Video se načítá
Složte si vlastní písničku ve hře Punkomatic. K dispozici budete mít několik hudebních nástrojů jako jsou bicí a kytary, kterým jednotlivě udáte rychlost a místa, kdy mají zaznít. Všechno si sami vyzkoušejte a určitě Vás to nadchne :)

Mind The Blox

7.11.2013
79%
Hra - Mind The Blox
Video se načítá
V této logické hře bude vaším úkolem odstraňovat malinkaté příšerky z herní plochy. K tomu vám poslouží různé objekty a speciální předměty (lebka vytvoří lebky po celém řádku, houba náhodně mění barvy, šipka otočí požírače směrem dolů, bomba zničí vše v okolí a požírač odstraní vše, co mu stojí v…

Run Run Hamster

11.3.2012
78%
Hra - Run Run Hamster
Video se načítá
Vydejte se jako zamilovaný křeček na strastiplnou cestu za svou vyvolenou. Cestou budete sbírat semínka a skákat na různé živočichy, za které dostanete body. Pozor ale abyste se nezřítili do propasti, kterých je cestou opravdu hodně. Hra není zase tak jednoduchá, protože křeček se nezastavuje a vy…

Om Nom Nombers

16.3.2012
76%
Hra - Om Nom Nombers
Video se načítá
Potrapte své mozkové závity v bezvadné matematické hře, která Vás bude určitě bavit. Vaším úkolem bude nakrmit zelenou příšerku a to tak, že z nabízených čísel poskládáte vždy výsledek, který bude chtít. Aby se Vám to povedlo, budete muset mezi čísla dát správná znaménka. K výsledku nevede vždy jen…

Wasabi

15.7.2013
72%
Hra - Wasabi
Video se načítá
V této hře se vžijete do role majitele sushi baru. Starejte se o svůj podnik, lákejte zákazníky do vaší malé restaurace tak dlouho, dokud vám nedojdou zásoby. Je to úplně jednoduché, když se něco takového stane, tak vaší povinností bude nakoupit semínka a vysázet si svoji vlastní zeleninu. V obchodě…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.