Pro samotáře

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Bakery House

20.9.2013
89%
Hra - Bakery House
Video se načítá
Sara si otevřela podnik s čerstvým pečivem. Protože je výborné, má mnoho návštěvníků, pomůžeš jí s obsluhou a uspokojíš její zákazníky? Zákazníci si můžou vyžádat například pečivo, pití, nebo jiné pochutiny, které ti přibudou v každém levelu.

Perfect fried chicken

9.2.2012
89%
Hra - Perfect fried chicken
Video se načítá
Vaříte rády? Nebo jste to ještě nezkoušely a chtěli byste se to naučit? Teď máte skvělou příležitost. Vaším úkolem bude připravit správně výborné kuřátko. Ale správný postup není všechno. Procvičíte si i zacházení s myší a obratnost, protože jednotlivé kroky přípravy, včetně krájení, budou na čas.

Kids Food Shop

23.8.2013
88%
Hra - Kids Food Shop
Video se načítá
Kids Food Shop je zábavná, ale i náročná hra při které se budete muset skutečně obracet, protože vlastníte bufet. Na začátek budete podávat jen hranolky, abyste pochopili princip hry. V další úrovni vám v bufetu přibydou nové pochutiny a nápoje. Během každého kola musíte získat určitý zisk, pokud se…

Sniper Year Two

26.3.2012
87%
Hra - Sniper Year Two
Video se načítá
Pokud máte rádi akční hry, z této budete určitě nadšení. Stanete se tajným agentem - sniperem, jehož úkolem je ničit nebezpečné cíle. V každé misi budete mít jiný úkol a je jen na vašich schopnostech, jak se vám ho podaří splnit.

Punkomatic 2

29.12.2012
85%
Hra - Punkomatic 2
Video se načítá
Staňte se hudebním skladatelem nebo skladatelkou ve druhém pokračování super hry Punkomatic. Dostanete k dipozici celou rockovou kapelu a za pomoci úpravy zvuku jednotlivých nástrojů budete moct složit vlastní song.

Saunavihta Yetis

12.3.2012
85%
Hra - Saunavihta Yetis
Video se načítá
V této logické hře budete mít trochu netradiční úkol a to dostat bílého panáčka do sauny. Samozřejmě Vám budou v cestě stát překážky, přičemž jen ty, které jsou bílé barvy můžete odstranit. Vyzkoušejte a sami uvidíte, jak se vám podaří tento úkol splnit.

Pig Dream

15.8.2013
81%
Hra - Pig Dream
Video se načítá
V této skákačce budete hrát za prasátko, které bloudí v obrovském, tajemném chrámu plném nástrah a nepřátel. Bojujte s nepřáteli a dostaňte se za prasečím mnichem Pigsym. Tomu prozradíte, že chrám je zatopený, on vám řekne, co máte dělat, abyste ho odplavili. Když bojujete s nepřáteli tak je můžete…

Cheer Captain

22.8.2012
81%
Hra - Cheer Captain
Video se načítá
Jak vysoko dokážete vyskočit s kapitánkou roztleskávaček? Její kolegyně je vždycky vyhodí do vzduchu a tam musí hledat hvězdičky a odrážet se od nich, aby letěla ještě výš. Směr letu kapitánky budete ovládat pohybem myškou.

Dekorace pokojíčku

12.8.2011
80%
Hra - Dekorace pokojíčku
Video se načítá
Chtěli byste si udělat svůj pokojíček podle sebe, ale ještě nemůžete? Pak si to můžete vyzkoušet alespoň v této hře. Vybrat můžete jak vybavení, nábytek tak i podlahu či barvy stěn. Váš výsledný pokojíček si pak můžete pro inspiraci vytisknout.

Punk-O-Matic

16.4.2012
80%
Hra - Punk-O-Matic
Video se načítá
Složte si vlastní písničku ve hře Punkomatic. K dispozici budete mít několik hudebních nástrojů jako jsou bicí a kytary, kterým jednotlivě udáte rychlost a místa, kdy mají zaznít. Všechno si sami vyzkoušejte a určitě Vás to nadchne :)

Mind The Blox

7.11.2013
79%
Hra - Mind The Blox
Video se načítá
V této logické hře bude vaším úkolem odstraňovat malinkaté příšerky z herní plochy. K tomu vám poslouží různé objekty a speciální předměty (lebka vytvoří lebky po celém řádku, houba náhodně mění barvy, šipka otočí požírače směrem dolů, bomba zničí vše v okolí a požírač odstraní vše, co mu stojí v…

Run Run Hamster

11.3.2012
78%
Hra - Run Run Hamster
Video se načítá
Vydejte se jako zamilovaný křeček na strastiplnou cestu za svou vyvolenou. Cestou budete sbírat semínka a skákat na různé živočichy, za které dostanete body. Pozor ale abyste se nezřítili do propasti, kterých je cestou opravdu hodně. Hra není zase tak jednoduchá, protože křeček se nezastavuje a vy…

Om Nom Nombers

16.3.2012
76%
Hra - Om Nom Nombers
Video se načítá
Potrapte své mozkové závity v bezvadné matematické hře, která Vás bude určitě bavit. Vaším úkolem bude nakrmit zelenou příšerku a to tak, že z nabízených čísel poskládáte vždy výsledek, který bude chtít. Aby se Vám to povedlo, budete muset mezi čísla dát správná znaménka. K výsledku nevede vždy jen…

Wasabi

15.7.2013
72%
Hra - Wasabi
Video se načítá
V této hře se vžijete do role majitele sushi baru. Starejte se o svůj podnik, lákejte zákazníky do vaší malé restaurace tak dlouho, dokud vám nedojdou zásoby. Je to úplně jednoduché, když se něco takového stane, tak vaší povinností bude nakoupit semínka a vysázet si svoji vlastní zeleninu. V obchodě…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.