Kim possible

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)
Hra - Kim Possible: Draken´s Lair
Video se načítá
Vžijte se alespoň na chvíli do role Kim Possible a vydejte se na nebezpečnou cestu plnou nástrah. Hra má několik kol, kde bude vaším úkolem překonat protivníka, vyhýbat se laserovým paprskům nebo přeskakovat z jedné plošiny na druhou.
Hra - A Sitch in Time - episode 1: Present
Video se načítá
Kim Possible se pustila do nového dobrodružství a proto potřebuje vás, abyste jí pomohli protivníků překonat. Pomůžete jí, aby zvítězila?
Hra - A Sitch in Time - episode 2: Past
Video se načítá
V druhém díle této skákačky se dostaneš do minulosti do doby, kdy byla Kim malé dítě. Nejdříve se musíš dostat nepozorovaně z dětského pokoje, ale nesmíš přitom vzbudit spinkající děti. Když se dostaneš ven, čekají tě velká dobrodružství!

Kim Possible 2

19.3.2012
55%
Hra - Kim Possible 2
Video se načítá
Ověřte si svůj postřeh a přesnou mušku v této graficky moc dobře ztvárněné hře. S každým levelem bude přibývat nepřátel, které bude potřeba zlikvidovat, takže si určitě pořádně zastřílíte :)

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.