Hudební

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Beat Line

28.7.2020
95%
Hra - Beat Line
V této hře budete vytvářet hudbu, která dokresluje hudbu hrající na pozadí. Bez té to samozřejmě není ono, proto velmi doporučujeme mít u této hry zapnuté zvuky. Správně načasovaným klikáním myši se pohybujete po herní poli a sbíráte zelené emeraldy, za které si poté kupujete nového jezdce.

Notessimo

6.11.2012
90%
Hra - Notessimo
Video se načítá
V této opravdu super oddechové hře se stanete hudebními skladateli. Pomocí přehledných ikonek nástrojů zaneste do notového záznamu, kdy má který zaznít a pak si poslechněte, jakou melodii jste vytvořili.
Hra - Super Crazy Guitar Maniac 4
Video se načítá
Pokud milujete hudbu a máte každý tón v krvi, tak v tom případě je tato hra stvořená pro vás. Princip hry je jednoduchý, budete hrát na klávesnici av pravou chvíli mačkat správné klávesy (šipky nebo číslice). Na výběr máte až 17 písniček. Myslíte si že je zahrajete všechny?

Amusix Violin

3.11.2012
88%
Hra - Amusix Violin
Video se načítá
V této výborné postřehové hře se můžou stát houslovými virtuosy i ti, kdo nemají vůbec žádný hudební sluch nebo nadání. Půjde hlavně o to, ve správnou chvíli a na správně dlouhou dobu mačkat zadaná písmena a symboly na klávesnici. V každém levelu na Vás čeká krásnější ale náročnější melodie.
Hra - Mermaid Music #Inspo Hashtag Challenge
Oblékněte obě princezny do večerního klubu, kde se hrají různé hudební styly. Důležité je princezny obléknout podle daného stylu. Vybrat si můžete mezi čtyřmi styly hudby: Upbeat, lofi, techno a rock. Tak vzhůru do toho.

World tour dancing

12.4.2012
86%
Hra - World tour dancing
Video se načítá
Vypravte se na mezinárodní turné se samotným Michaelem Jacksonem. Abyste s ním udržely taneční krok opisujte správně kombinace šipek, které odešlete mezerníkem. Musíte být přesné a rychlé a jistě zvládnete všechny kroky a procestujete všechny světové metropole.

Super Friday Night Funki

10.7.2021
85%
Hra - Super Friday Night Funki
Povedená postřehová hra, ve které je vaším úkolem správně načasovat všechny údery do šipek takovým způsobem, abyste získali co největší možné skóre. Dokážete to?

Neon Guitar

30.6.2021
85%
Hra - Neon Guitar
V této hře budete muset pomocí kláves ASKL nebo dotyku prstů zahrát co nejvíce rockových písní, které tato hra obsahuje. Jaké bude vaše nejvyšší skóre?

Dino Rock

8.8.2020
85%
Hra - Dino Rock
V této hře budete muset správně časovat vaše hudební kroky a tomu tak uzpůsobovat celý styl hraní. Musíte se správně trefit do barevných kruhů zrovna ve chvíli, kdy přicházející barvy jsou právě ve stejném místě jako barevné kruhy vespod.

Tiles Hop: EDM Rush!

29.2.2020
85%
Hra - Tiles Hop: EDM Rush!
V této oddechové hře budete muset skákat se svým míčkem přes platformy do rytmu moderní taneční hudby. Platformy se postupem času hýbají a vše je rychlejší a těžší. Dokážeš přeskákat všechny platformy a dostat se až na konec písně?

Punkomatic 2

29.12.2012
85%
Hra - Punkomatic 2
Video se načítá
Staňte se hudebním skladatelem nebo skladatelkou ve druhém pokračování super hry Punkomatic. Dostanete k dipozici celou rockovou kapelu a za pomoci úpravy zvuku jednotlivých nástrojů budete moct složit vlastní song.

Kpop Adventure

25.6.2021
84%
Hra - Kpop Adventure
V této hře bude vaším úkolem pomoci krásným dívkám s výběrem vhodného oblečení na velmi oblíbený hudební styl kpop. Dokážete jim pomoci s výběrem?

Symphony

21.4.2014
83%
Hra - Symphony
Video se načítá
Zahrajte si hudební hru Symphony. V této hře se budete snažit poslat barevné tóny do jejich políček. Musíte různě posouvat šipky a díky šipkám se pak usměrní proud tónů. Jakmile se vám to povede, můžete si poslechnout krásnou hudbu.

Dream Symphony

1.11.2012
83%
Hra - Dream Symphony
Video se načítá
Pokuste se doskákat co nejvýš ve skvělé skákačce Dream Symphony. Po cestě můžete sbírat noty z hudebních nástrojů, které vám po každém tahu poslouží na nákup vylepšení a upgradů. Při skákání si dávejte pozor na červených smajlíků, který by vás mohly zabít.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.