Dobrodružné

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Scooby Doo 1

13.3.2012
92%
Hra - Scooby Doo 1
Video se načítá
Vrazte spolu s populárním psím hrdinou Scooby Doo a jeho páníčkem za pořádným dobrodružstvím do nebezpečné džungle. Tato hra s moc pěknou grafikou a opravdu promyšleným příběhem Vás určitě nadchne a prověří všechen Váš důvtip. Abyste přežili budete totiž muset správně využívat věci které po cestě…
Hra - Pekařské dobrodružství
Video se načítá
Taková bojová skákačka tu ještě nebyla :) V roli mladé pekařky se vrhnete do boje s příšerama, které chtějí sníst Vaše dortíky. Příšery zneškodníte válečkem (mezerníkem) a dortíky zachráníte "oceněním", když na ně kliknete šipkou dolů. Kolik dortů zvládnete uhájit?
Hra - My Undead Neighbors - Sousedé ze záhrobí
Video se načítá
Zahrajte si tuto super skákačku, ve které budete hrát za pána, a vaším úkolem bude najít zlatý klíč. Nebude to tak snadné, protože vaše cesta bude poseta překážkami a zombie. Myslíte si, že se vám podaří najít cestu ven?

Tarzan Swing

20.9.2012
86%
Hra - Tarzan Swing
Video se načítá
Přeskakujte s Tarzanem z liány na liánu a najděte všech 15 banánů, které se v džungli ukrývají. Kromě odvážných skoků, čeká na vás i nebezpečí v podobě hadů a rozzuřených goril, které by vás snadno připravili o život.
Hra - Summoner Saga Endless Chap 1
Video se načítá
Baví tě svět fantasy, kouzla nebo třeba zabíjení nestvůr? Zahraj si tohle skvělé RPG a vydej se na cestu vyvolávačů, kteří čistí svět od příšer. Jestliže umíš anglicky, určitě se ti zalíbí skvělý příběh i pošťuchování se hlavních postav mezi sebou. A pokud anglicky neumíš, můžeš si aspoň užít…
Hra - Summoner Saga Endless Chap 3
Video se načítá
Můžeš si zahrát již třetí díl ze série Summoner Saga Endless! Dialogy i souboje zůstávají při starém (a tedy dobrém). Nový je akorát způsob fungování štítů, takže než začneš hrát, vyzkoušej si tutorial. Příběh se odvíjí dále, tak si nenech ujít možnost sledování osudu hlavních hrdinů!

Adelanto Trilogy

15.1.2013
84%
Hra - Adelanto Trilogy
Video se načítá
Ponořte se do světa objevování nových zemí a civilizací. Jako zkušený mořeplavec budete objevovat nové země a civilizace, se kterými navážete komunikaci a naučíte se jejich kultuře. Ve hře můžete navíc budovat i vlastní vesnice.

Red Girl in the Woods

29.4.2015
83%
Hra - Red Girl in the Woods
Video se načítá
Vydejte se s červenovlasou dívkou na dobrodružnou cestu skrz levely plné rozličných nástrah a překážek. Abyste je všechny dokázali zdolat, musíte vhodně přesouvat dřevěné krabice, a hledat cestu, která vás dovede až do cíle. Mějte se na pozoru před různými nepřáteli.
Hra - Summoner Saga Endless Chap 2
Video se načítá
Pokračování série Summoner Saga Endless nezklamalo, všechny dobré prvky jsou zachovány. Nových je několik přátel, nepřátel, schopností a příšer, proti kterým bojuješ. S angličtinou si hru užiješ lépe, ale dá se zvládnout i bez ní. Když ti něco dlouho nepůjde, zkus se poradit se slovníkem, nejspíš ti…
Hra - Summoner Saga Endless Chap 4
Video se načítá
Čtvrtý a prozatím bohužel poslední díl série Summoner Saga Endless je tady. Herní principy jsou stejné, jako si je pamatuješ z prvních tří dílů. Celá hra ale působí monumentálněji a ty si můžeš užít sílu zkušených hrdinů.

Qubed: New Adventures

7.2.2015
80%
Hra - Qubed: New Adventures
Video se načítá
V této logické skákačce budete mít za úkol dostat hlavní postavičku ve tvaru kostky do cíle. Aby se vám to podařilo, musíte zdolat mnohé překážky a nástrahy. Pomáhat vám přitom bude schopnost kostky rozdělit se na dvě menší. Pokuste se po cestě vysbírat všechny hvězdičky.

The Broadenlands

5.4.2015
80%
Hra - The Broadenlands
Video se načítá
Vydejte se s hlavním hrdinou v této dobrodružné hře do říše snů. Během vaší cesty budete procházet různé světy, kde budete potkávat různé zvířata a bytosti. Pomozte jim a postupte tak do dalšího světa, kde na vás čekají nové výzvy.

Indiana Jones

6.4.2012
80%
Hra - Indiana Jones
Video se načítá
V této hře se spolu s Indiana Jonesem vydáte na honbu za ztraceným pokladem. Vaším úkolem bude překonat sérii levelů, které jsou plné zákeřných překážek a nečekaných nástrah. Podaří se vám splnit váš úkol a dostat se až do cíle?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.