Spongebob

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…
Hra - Spongebob Squarepants Run 3D
Povedená skákačka, ve které musíte se Spongebobem utéci co nejdále před rozzuřenými domorodci, kteří se vás snaží chytnout a uvařit. Po cestě se vyhýbejte všem překážkám a dejte si pozor i na záludné skoky.

Spongebob patty dash

2.4.2012
85%
Hra - Spongebob patty dash
Video se načítá
Obslužte všechny kamarády seriálového hrdiny Spongeboba. Ti budou hladoví chodit do Vašeho bistra a vy je musíte rychle nakrmit hamburgery a hranolkami. Když budete rychlí a Vaše jídlo bude dobré, dostanete zaplaceno a postoupíte do dalšího levelu. V každém levelu pak budete mít více ingrediencí a…

SpongeBob burger

15.3.2012
81%
Hra - SpongeBob burger
Video se načítá
Seriálový hrdina SpongeBob musí poskládat dohromady hamburgery. Jenže jednotlivé části jsou v různých patrech hracího pole a pronásledují ho nebezpečné příšerky. Dokážete přežít a splnit se SpongeBobem úkol?

Spongebob Speedy Pants

4.1.2016
78%
Hra - Spongebob Speedy Pants
Video se načítá
Pomozte mořské houbě utéci před planktonem, který ho honí v obrovském robotovy. K dizpozici budete mít různé aktivní i pasivní bonusy. Musíte si neustále udržovat vysokou rychlost a snažit se vyhnout všem překážkám.

Dutchman's Dash

23.5.2014
78%
Hra - Dutchman's Dash
Video se načítá
Spongebobovi se ztratil jeho milovaný mazlíček Gary! Pomozte mu ho lokalizovat a zachránit! Budete muset zdolávat nástrahy tohoto světa, budete se také potýkat s nepřáteli, kteří vás jen tak nespustí.
Hra - SpongeBob Crazy Dress Up
Video se načítá
Vytvořte si SpongeBob půdě svých představ. Vybrat mu můžete mimiku obličeje, šaty a zajímavé doplňky.
Hra - SpongeBob podvodní restaurace
Video se načítá
Známý žlutý kluk, co vypadá jako houba a žije spokojeně pod vodní hladinou SpongeBob si otevřel restauraci. Pomozte mu obsloužit všechny jeho kamarády dřív, než jim dojde trpělivost a odejdou.

SpongeBob Saw Game

8.6.2013
76%
Hra - SpongeBob Saw Game
Video se načítá
Další povedená adventura SpongeBob v nesnázích. Jednoho rána se Spongebob probudí a jeho milovaný mazlíček Garry je náhle pryč. Z televize se objeví klaun, který je ze známého hororu SAW. Sdělí vám, že drží Garryho ve svém hradu, kde se pomalu potápí do rozžhaveného oleje. Podaří se vám Garryho…

Spongebob Dress Up

19.6.2014
76%
Hra - Spongebob Dress Up
Video se načítá
Upravte Spongeboba v této hře! Bude jenom na vás, jak ho upravíte. budete ho moct oblékat a kompletně předělat!

Sponge Bob Haircuts

4.11.2013
75%
Hra - Sponge Bob Haircuts
Video se načítá
Nejen dámy, ale i Sponge Bob se zajímá o svůj zevnějšek. Pomozte mu vytvořit nový a netradiční účes, který by nečekal. Ve hře mu budete vlasy mýt, žehlit, natáčet nebo i barvit. Už máte představu, jaký účes mu vyberete?

Spongebob Bubble Parkour

15.11.2014
75%
Hra - Spongebob Bubble Parkour
Video se načítá
Spongebob potřebuje Tvoji pomoc. Na mořském dně se objevilo mnoho bublinek, na kterých se chce povozit. Sám na ně však nedokáže vyskočit, takže potřebuje Tvoji pomoc. Jak daleko s ním doskáčeš?
Hra - Avalanche At Planktons Peak
Video se načítá
Spongebob se řítí ze svahu a snaží se najít své kamarády a zachránit je před padající lavinou. Dokážete prokličkovat hromadou překážek, užít si velké skoky a ještě zachránit kamarády?

Spongeboob Dutch Man

23.8.2015
74%
Hra - Spongeboob Dutch Man
Video se načítá
Zahrajte si skákačku se Spongebobem a jeho kamarádem. Cílem je překonat všechny nástrahy a pokusit se dostat až do cíle. Všechny nepřátele můžete zlikvidovat skočením na ně nebo je zkrátka přeskočte a jděte dál.
Hra - Spongebob Speed Car Racing 2
Video se načítá
Ve hře Spongebob Speed Car Racing 2 se opět potkáváme se Spongebobem, který je zase připraven na závodním okruhu. Musíme mu pomoci, aby splnil dvě podmínky pro postup do dalšího kola. Jde o počet přejetých hvězdic a také musíte dojet v časovém limitu, který je předem určen.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.