Herna

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Pursuit of hat

11.12.2014
85%
Hra - Pursuit of hat
Video se načítá
V této hře bude vaším úkolem dostat panáčka k jeho klobouku. Jenže někdy se bude zdát, že to nejde. Takže stačí když si odtrhnete končetiny a můžete pokračovat dále. Když zmáčknete šipku dolů, dostaneš je zase zpět. Zvládnete se dostat až do posledního levelu?

My Romantic Town

12.8.2011
84%
Hra - My Romantic Town
Video se načítá
My Romantic Town je velmi vydařená dekorační hra, ve které se můžete vytvořit vaše vlastní městečko. K dispozici máte vše potřebné, můžete stavět domy, silnice, přidávat auta, obyvatele a spoustu dalších věcí. Vyzkoušejte tuto hru a uvidíte, že vás bude bavit.

Plants Vs Bugs

23.11.2011
82%
Hra - Plants Vs Bugs
Video se načítá
Hra, ve které se budete starat o svoje malé políčko. Ze začátku máte k dispozici pouze semena paprik a rajčat, která se snažíte co nejrychleji vypěstovat a ochránit před škůdci. Za sklizenou zeleninu získáte body, které jsou potřeba k dokončení levelu.

The CountrySide

3.3.2012
72%
Hra - The CountrySide
Video se načítá
Postarejte se správně o zvířátka na farmě. Když včas splníte všechna jejich přání dostanete od nich mléko, vlnu, vejce,... a postoupíte do dalšího levelu, za dalším krásným zvířátkem. Pomáhat Vám bude jako na každé farmě věrný pes.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.