Herna

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Pursuit of hat

11.12.2014
85%
Hra - Pursuit of hat
Video se načítá
V této hře bude vaším úkolem dostat panáčka k jeho klobouku. Jenže někdy se bude zdát, že to nejde. Takže stačí když si odtrhnete končetiny a můžete pokračovat dále. Když zmáčknete šipku dolů, dostaneš je zase zpět. Zvládnete se dostat až do posledního levelu?

My Romantic Town

12.8.2011
84%
Hra - My Romantic Town
Video se načítá
My Romantic Town je velmi vydařená dekorační hra, ve které se můžete vytvořit vaše vlastní městečko. K dispozici máte vše potřebné, můžete stavět domy, silnice, přidávat auta, obyvatele a spoustu dalších věcí. Vyzkoušejte tuto hru a uvidíte, že vás bude bavit.

Plants Vs Bugs

23.11.2011
82%
Hra - Plants Vs Bugs
Video se načítá
Hra, ve které se budete starat o svoje malé políčko. Ze začátku máte k dispozici pouze semena paprik a rajčat, která se snažíte co nejrychleji vypěstovat a ochránit před škůdci. Za sklizenou zeleninu získáte body, které jsou potřeba k dokončení levelu.

The CountrySide

3.3.2012
72%
Hra - The CountrySide
Video se načítá
Postarejte se správně o zvířátka na farmě. Když včas splníte všechna jejich přání dostanete od nich mléko, vlnu, vejce,... a postoupíte do dalšího levelu, za dalším krásným zvířátkem. Pomáhat Vám bude jako na každé farmě věrný pes.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.