Krátké

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Happy Valentine

16.8.2013
85%
Hra - Happy Valentine
Video se načítá
Baví vás móda a oblečení? Tak v tom případě byste si měli zahrát hru Happy Valentine, kde je vaším úkolem nalíčit a obléci modelku tak, aby na své valentinky rande vypadala, co nejlépe. Vyzkoušej si to i ty a vytvoř novou kombinaci.

Create a Handbag

9.8.2013
85%
Hra - Create a Handbag
Video se načítá
Kabelka je dámský doplněk, který prostě nemůže žádné ženě chybět. Ale, co byste řekli na to, kdybyste si ji mohli navrhnout sami? Ve hře Create a Handbag je možné vytvořit si moderní, ale i drahou kabelku. Tak směle do toho.

Singer On The Stage

14.8.2013
85%
Hra - Singer On The Stage
Video se načítá
Singer on the Stage je dívčí hra, při které se určitě pobavíte. Vaším prvořadým úkolem je obléci zpěvačku do krásných šatů, vybrat ji doplňky a samozřejmě účes. Zajímavostí této hry je, že jednotlivé barvy šatů a vlasů můžete měnit.

Party Girl

17.8.2013
85%
Hra - Party Girl
Video se načítá
Party Girl je dívčí hra, při které se nudit rozhodně nebudete. Oblečte i vy modelku do pěkných šatů a udělejte z ní hvězdu párty.

Cupid Forever

30.5.2011
83%
Hra - Cupid Forever
Video se načítá
Namíchejte správný nápoj lásky a najděte všechny způsoby, jak zasáhnout pár všemi druhy lásky. K dispozici máte několik ingrediencí, důležité je ovšem jejich pořadí. Variant, které můžete nakombinovat je opravdu plno, podaří se vám odhalit všechny možnosti?

Barbie Flight Attendant

11.8.2013
79%
Hra - Barbie Flight Attendant
Video se načítá
Práce letušky je velmi zajímavá, ale i důležitá. Při této práci je velmi důležitý příjemný vzhled, který byste měli vyplnit právě vy. Barbie je v této hře letuškou a neví si vybrat správné šaty na její první let. Pomozte jí a připravte ji do práce.

Barbie Princess Dress Up

12.8.2013
79%
Hra - Barbie Princess Dress Up
Video se načítá
Barbie je opět tady a potřebuje vaši pomoci s oblékáním. Čeká ji její milovaný a ona chce vypadat, co nejlépe. Pomoz Barbie a vychystej ji na schůzku.

Mole Hammers

22.9.2013
79%
Hra - Mole Hammers
Video se načítá
Máme tu pro vás postřehovku, ve které budete kladivem mlátit krtky (mají hnědou barvu). Dávejte pozor, abyste netrefili růžového králíčka, jinak přijdete o body. Tato hra se dá hrát i ve dvou, takže neváhejte a vyzvěte kamaráda na souboj!

Sweet Nurse Dress Up

2.10.2013
78%
Hra - Sweet Nurse Dress Up
Video se načítá
Oblečte tuto krásnou a mladou sestřičku! Budete mít na výběr z několika topů a spodků nebo i celých šatiček. Samozřejmostí jsou i nějaké doplňky, které jí budou zaručeně slušet.

Robot Mom

12.5.2014
76%
Hra - Robot Mom
Video se načítá
V této adventuře budete mít za úkol pomoci malému robotu dostat se na zem a najít tam jeho matku. Hra má krátký děj, ve kterém však budete muset plnit mnoho logických úkolů.

Clockwork Cat

15.9.2013
76%
Hra - Clockwork Cat
Video se načítá
Zahrajte si skvělou, ale velmi krátkou hru. Má pouze jeden level, ale zajisté vás na pár minut zabaví. Vaším úkolem bude přejít celou úroveň s kočičkou, která může přetáčet hodiny. Na jednotlivé přechody máte pouze 10 vteřin.

Cool Summer Nails

10.8.2013
75%
Hra - Cool Summer Nails
Video se načítá
Lakování je někdy docela otrava, ale s hrou Cool Summer Nails se určitě pobavíte. Vaším úkolem je nalakovat nehty, aby vypadaly, co nejlépe. Vybírat můžete z klasických, ale i složitějších laků. Vyzkoušet můžete, dokonce i umělé nehty, které jsou vám k dispozici také.
Hra - Princess Jasmine Dress Up
Video se načítá
Pomozte krásné, mladé princezně Jasmíně s výběrem oblečení a šperků. Budete mít na výběr z mnoha krásných oblečků v různých barvách. Vyberte jí potom střevíčky a samozřejmě nějaké ty šperky a potom se můžete už jenom kochat její krásou.

Rock Of Ages

30.9.2013
74%
Hra - Rock Of Ages
Video se načítá
V této hudební hře si vytvoříte postavu, kterou pojmenujete a pak už sledujete jeho život. Již od malička se učí hrát na kytaru a je v tom opravdu dobrý. Vaším úkolem bude vybírat hudební styly, které uznáte za vhodné do té doby, dokud se z nich nestanou metalový nebo rockový bozi.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.