Mickey mouse

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)
Hra - Disney Halloween Jigsaw Puzzle
Užijte si nedělní chvíle pohody a klidu u logické hříčky skládání puzzle obrázků. Vyberte si jeden z mnoha obrázků se slavnými Disney postavičkami, vyberte počet dílků a vzhůru do nedělní zábavy.

Disney Restaurant

18.3.2012
89%
Hra - Disney Restaurant
Video se načítá
Skvělá obsluhovací hra, ve které budou hlavními aktéry postavy z Disney pohádek a filmů. Obsluhovat hosty bude Mickey mouse, Goofy a ostatní z jejich party. Návštěvníci pak jsou nejrůznější postavy jako medvídek Pú, Mauglí a mnoho dalších. Stihnete je obsloužit a udržet restauraci v chodu?

Bubble Shooter Rainbow

27.5.2021
87%
Hra - Bubble Shooter Rainbow
V této hře bude vaším úkolem získat všechny barevné kuličky, které jsou potřeba k rozbití a splnění dané úrovně. Hraním odemykáte další hrdiny, kteří s sebou přinášejí i speciální schopnosti.

Minnie Cooking Party

9.6.2012
87%
Hra - Minnie Cooking Party
Video se načítá
Tato hra ověří Vaše kuchařské dovednosti v několika minihrách, které bude hodnotit Minnie a její kamarádi. Vyzkoušíte si svou paměť při aranžování jídla na talíř, odhad při opékání masa i postřeh při míchání barevných polévek. Kolik bodů za své výkony dostanete?
Hra - Boutique Character Color Plate
Video se načítá
Vymalujte si postavičky z různých animovaných filmů. Mezi nimi jsou například Tom a Jerry, Hello Kitty, Dora a jiní.

Christmas Day Mickeys

8.1.2014
71%
Hra - Christmas Day Mickeys
Video se načítá
Hledání zákusků je hlavní náplní ve hře Christmas Day Mickeys. Hlavními motivy jsou však Mickey Mouse se svými kamarády. Jakmile najdete všechny zákusky, můžete postoupit do dalšího kola.

Mickey Run 2

2.7.2015
71%
Hra - Mickey Run 2
Video se načítá
Jak daleko doběhnete s Mickeyem? Musíte se vyhnout všem mezerám v zemi a také nasbírat co největší množství klíčů, které jsou všude kolem.
Hra - Mickey Bubble Adventure 2
Video se načítá
Cílem hry je pomoci Mickeymu se sbíráním obrázků jeho přátel. Budete muset přeskákat mnoho pastí a překážek. Další komplikací se mohou stát nepřátelům, kterým se můžete vyhnout nebo je sestřelit.

Mickey Mouse Jigsaw Game

9.10.2013
70%
Hra - Mickey Mouse Jigsaw Game
Video se načítá
Jestli dokážete skládat puzzle, pak je hra Mickey Mouse Jigsaw Game jako stvořená pro Vás. Je nutné si pouze vybrat obtížnost a můžete začít skládat. Každé z obtížností má také časový limit, takže jste pod tlakem, zda-li to stihnete poskládat.

Mickey mouse omalovánka

15.3.2012
69%
Hra - Mickey mouse omalovánka
Video se načítá
Vymalujte si myšáka Mickeyho a jeho věrného kamaráda kačera Donalda podle svých představ. V této hře s dokonalou grafikou k tomu budete mít k dispozici opravdu hodně nejrůznějších barviček a když se Vám obrázek povede budete si ho moct vytisknout :)

Shoot & Score

2.7.2015
62%
Hra - Shoot & Score
Video se načítá
Vyberte si jednoho hráče z Walt Disney a zahrajte si proti svému protivníkovi stolní hokej. Podaří se vám vybrat?
Hra - Puzzle mania Mickey Mouse
Video se načítá
Je tady moc pěkná skládačka s Mickey Mousem a jeho věrnými kamarády. Hra není na čas a navíc celou dobu uvidíte předlohu, takže ji zvládnou i ti nejmenší :)

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.