Hokej

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

HOCKEY GAME

21.12.2014
78%
Hra - HOCKEY GAME
Video se načítá
Máte rádi hokej a hokejisty? Zahrajte si proti těm nejlepším hokejistům světa. Sestavte si vlastní hokejový tým a porazte všechny ostatní týmy.

Sports Heads Ice Hockey

19.6.2013
70%
Hra - Sports Heads Ice Hockey
Video se načítá
Pokud máte rádi sérii her Sport Heads tak se vám bude určitě líbit i tahle hokejová verze hry. Vyberte si postavičku, za kterou budete hrát a hurá na to. Princip hry je pořád stejný, nasázejte soupeřovi co nejvíce gólů do 2 minut. Počítač je opravdu velmi zákeřný, takže si dávejte pozor, aby vás…

Ice Hockey Challenge!Hra na skóreHra o medaile

3.7.2014
70%
Hra - Ice Hockey Challenge!
Video se načítá
Zahrajte si střelbu na hokejovou bránu! Máte jednu minutu a musíte se snažit nastřílet co nejvíce branek. Brankář je však velmi mrštný.

Ice Hockey 4

22.3.2012
69%
Hra - Ice Hockey 4
Video se načítá
Tato sportovní hra bude jistě bavit i holky, protože v ní jde správný odhad, načasování, přesnost a navíc má pěknou grafiku ;). Budete mít za úkol trefit se jako prvotřídní hokejista do soupeřovy brány. Nebude to ale vůbec snadný úkol, protože Vám v cestě bude stát nejen brankář, ale i obránci.

Ice hockey

20.1.2013
67%
Hra - Ice hockey
Video se načítá
Máte dobrou mušku a baví Vás hry na přesnost? Pak si jistě užijete tuto hru, i když Vás třeba zrovna hokej moc nebere. Vašim úkolem bude v samostatném nájezdu střelit gól do soupeřovy branky. Aby se Vám to podařilo, musíte si ale poradit s brankářem a navíc i s několika obránci. Zvládnete to?

Puppet Hockey

16.4.2016
65%
Hra - Puppet Hockey
Video se načítá
Zahrajte si netradiční hokej, ve kterém bude vaším úkolem porazit nepřítele a dát mu nejvíce gólů. Podaří se vám to?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.