Hokej

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

HOCKEY GAME

21.12.2014
78%
Hra - HOCKEY GAME
Video se načítá
Máte rádi hokej a hokejisty? Zahrajte si proti těm nejlepším hokejistům světa. Sestavte si vlastní hokejový tým a porazte všechny ostatní týmy.

Sports Heads Ice Hockey

19.6.2013
70%
Hra - Sports Heads Ice Hockey
Video se načítá
Pokud máte rádi sérii her Sport Heads tak se vám bude určitě líbit i tahle hokejová verze hry. Vyberte si postavičku, za kterou budete hrát a hurá na to. Princip hry je pořád stejný, nasázejte soupeřovi co nejvíce gólů do 2 minut. Počítač je opravdu velmi zákeřný, takže si dávejte pozor, aby vás…

Ice Hockey Challenge!Hra na skóreHra o medaile

3.7.2014
70%
Hra - Ice Hockey Challenge!
Video se načítá
Zahrajte si střelbu na hokejovou bránu! Máte jednu minutu a musíte se snažit nastřílet co nejvíce branek. Brankář je však velmi mrštný.

Ice Hockey 4

22.3.2012
69%
Hra - Ice Hockey 4
Video se načítá
Tato sportovní hra bude jistě bavit i holky, protože v ní jde správný odhad, načasování, přesnost a navíc má pěknou grafiku ;). Budete mít za úkol trefit se jako prvotřídní hokejista do soupeřovy brány. Nebude to ale vůbec snadný úkol, protože Vám v cestě bude stát nejen brankář, ale i obránci.

Ice hockey

20.1.2013
67%
Hra - Ice hockey
Video se načítá
Máte dobrou mušku a baví Vás hry na přesnost? Pak si jistě užijete tuto hru, i když Vás třeba zrovna hokej moc nebere. Vašim úkolem bude v samostatném nájezdu střelit gól do soupeřovy branky. Aby se Vám to podařilo, musíte si ale poradit s brankářem a navíc i s několika obránci. Zvládnete to?

Puppet Hockey

16.4.2016
65%
Hra - Puppet Hockey
Video se načítá
Zahrajte si netradiční hokej, ve kterém bude vaším úkolem porazit nepřítele a dát mu nejvíce gólů. Podaří se vám to?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.