Selena Gomez

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…
Hra - Barbie Ultimate Spa Selena Gomez
Video se načítá
Slavná dětská hvězda Selena Gomez si jednou za čas potřebuje odpočinout a zrelaxovat proto se rozhodla jít do lázní, kde potřebuje udělat masáž zad, rukou, nohou a nakonec jí můžete vybrat nové oblečení.
Hra - Selena Gomez Cool Makeover
Video se načítá
Selena Gomez je známá dětská herečka nejen ze seriálů, ale i z filmů. Proto není divu, že musí neustále vypadat dobře. Tentokrát budeš ty, její stylistkou při výběru make-upu, účesu a oblečení.
Hra - Selena Gomez Cool Hairstyle
Video se načítá
Selena Gomez potřebuje změnu v účesu. Pomůžeš jí vytvořit nový účes, se kterým by mohla vystoupit na veřejnosti? Ve hře její vlasy můžeš šamponovat, mýt, barvit, natáčet nebo různé dekorovat. Jak bude vypadat tvá Selena Gomez?

Selena Gomez Beauty Salon

15.10.2013
82%
Hra - Selena Gomez Beauty Salon
Video se načítá
Selena Gomez je výborná zpěvačka, ale i herečka, která se proslavila v mnoha směrech. Proto není divu, že neustále musí měnit vizáž. Vymysli i ty Selene nový look, který by se ti na ní líbil. Ve hře jí budeš dělat kosmetiku, vybírat účes, šaty a doplňky.
Hra - Selena Gomez True Make Up
Video se načítá
Selena je skoro připravená na párty, musíte ji však pomoci s malováním. K dispozici budete mít různé druhy a barvy účesů, rtěnek, očních čoček nebo stínů.
Hra - Selena Gomez mezi dvěma kluky
Video se načítá
Je tady super hra se Selenou Gomez. Tentokrát ji nebudete oblékat ani česat, ale v hlavní roli bude líbání a její dva kluci. V první části musíte pomoci Danielu Samonasovi, aby ji políbil ve spánku, v další části pojede autem s Nickem Jonasem a nesmí se vybourat. Nakonec se octne mezi oběma klukama…

Selena Gomez Make Up

5.7.2011
70%
Hra - Selena Gomez Make Up
Video se načítá
Patříš mezi fanynky Seleny Gomez? Tato celebrita vypadá vždy úžasně. Ty ji v této onlinovce můžeš změnit vzhled podle své fantazie. Ať už ji upravíš účes nebo změníš make-up a oční stíny, určitě bude krásná. Výběr je opravdu velký, takže záleží jen na tvojí fantazii.

Selena Make-up

15.8.2011
69%
Hra - Selena Make-up
Video se načítá
Další makeupová hra s celebritou Selenou Gomez. Tentokrát můžeš změnit Seleně vzhled jako pravá vizážistka. Udělej ji hezký účes, nanes make-up a oční stíny, vyber rtěnku vhodné barvy a spoustu dalšího. Aby toho nebylo málo, můžeš ji dokonce změnit i barvu očí.

Selena Gomez Makeover

9.9.2012
65%
Hra - Selena Gomez Makeover
Video se načítá
Změňte podle svého vkusu a představivosti Selenu Gomez. Můžete jí vybrat některý z účesů, použít nejrůznější barvy rtěnek, očních stínů, make-upu nebo řasenek. Všechno je jen na Vás.

Selena Gomez Teenstar

15.8.2011
64%
Hra - Selena Gomez Teenstar
Video se načítá
Další povedená oblékací hra, ve které je vaší modelkou Selena Gomez. Vybírat pro ni můžete množství šatů, triček, botů a samozřejmě plno doplňků, díky kterým je Selena tak krásná.

Selena Gomez Fashion

15.8.2011
63%
Hra - Selena Gomez Fashion
Video se načítá
Selena Gomez se dostala na módní přehlídku a tvým úkolem ji obléct tak, aby jí to co nejvíc slušelo. Vyber jí šaty nebo tričko a kalhoty, podle toho, co ji víc sluší. V této oblíkačce máš opravdu plno možností, dokonce ji můžeš změnit i účes.

Selena Gomez oblíkačka

15.8.2011
61%
Hra - Selena Gomez oblíkačka
Video se načítá
Selena vyráží na výlet do Itálie a potřebuje poradit s tím, co si vzít na sebe. Ty ji s výběrem vzhledu můžeš vybrat. Navrhni ji, jaké si má vzít oblečení a které doplňky jí budou nejvíc slušet. Můžeš se inspirovat některými předešlými návrhy.

Selena`s Date Rush

22.8.2014
60%
Hra - Selena`s Date Rush
Video se načítá
Selena se musí přichystat, ale Justin je netrpělivý a proto jí neustále klepe na dveře. Vaším úkolem je, abyste Selene udělali celkový makeover.

New Look Selena Gomez

15.8.2011
59%
Hra - New Look Selena Gomez
Video se načítá
V této hře můžete oblíbené celebritě Seleně Gomez kompletně změnit visáž. Představovali jste si, jak by mohla s jiným účesem? Změňte ho a sami uvidíte. Upravovat můžete také oční stíny, make-up, rtěnku a spoustu dalších věcí.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.