Soliter

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)
Hra - Mr Beast Solitaire Adventures
Zábavná karetní soliter hra s kartami na motiv slavného kresleného mr. Beana.

Fairway Solitaire

6.3.2012
85%
Hra - Fairway Solitaire
Video se načítá
Zahrajte si skvělé karty typu solitaire, ve kterých budete mít za úkol skládat na sebe karty vždy o jedno vyšší nebo nižší hodnoty (na dámu jen krále nebo kluka) a zbavit se tak co nejvíce karet. U hry určitě potěší její krásná grafika a zasazení do golfového prostředí.

Crazy Quilt Solitaire

5.10.2014
81%
Hra - Crazy Quilt Solitaire
Video se načítá
Zkuste si, jaký máte postřeh, tato hra ho zaručeně prověří. Vaším úkolem bude skládat karty nejen vzestupně, ale i sestupně, navíc bude také záležet na barvě. Když nebudete mít žádnou možnost tak můžete karty z levé strany umísťovat do balíčku v pravém horním rohu. Zvládnete jí dohrát celou?
Hra - Crystal Klondike Solitaire
Video se načítá
Máte rádi solitaire? Ano? Tak tu máme něco, co vás potěší! Solitaire na skóre! Otestujte si svůj postřeh a rychlost. Zbavte se všech karet v poli, že je skládáte sestupně nebo vzestupně, ale pozor, karty nemohou být ve stejné barvě! Máte na výběr více obtížností. Máte na to být TOP?

Coffee Break Solitaire

16.8.2013
80%
Hra - Coffee Break Solitaire
Video se načítá
Skvělá hra na odreagování! Vaším úkolem bude skládat karty na spodní hromádku, podle toho jak jdou po sobě v hodnotách. To znamená, že když budete mít v dolním balíčku kartu s hodnotou 4, můžete na ní dát pouze kartu s hodnotou 5 nebo 3.
Hra - Pyramid Solitaire Mummy's Curse
Video se načítá
Pro ty z vás co mají rádi karetní hry tak si jistě užijete i tuto. Cílem je tvořit kombinace 2 karet, které vám dají výsledné číslo 13. Eso je za 1 bod, kluk za 11, královna za 12 a král je za 13 a můžete ho rovnou odstranit. Myslíte, že zvládnete všechny odstranit?

Monster High Solitaire

8.8.2012
79%
Hra - Monster High Solitaire
Video se načítá
Tato karetní hra solitaire není jako každá jiná. Skládáte na sebe karty postupně od krále po eso a potom do "domečku" od esa nahoru, ale teď Vás budou navíc provázet hrdinové seriálu Monster High i super hudba ;)
Hra - Galactic Odyssey Solitaire
Video se načítá
Zahrajte si tento zábavný solitaire, u kterého se i zapotíte! Cílem je skládat karty na spodní balíček, který když vyplýtváte tak musíte začít znovu. Stačí je skládat sestupně nebo vzestupně, hlavní je se zbavit všech karet v poli a nevyplýtvat balíček, který je dole. Zvládnete vyřešit každý level v…

Waikiki Solitaire

21.9.2014
78%
Hra - Waikiki Solitaire
Video se načítá
Zahrajte si další solitaire, tentokrát na trochu jiný způsob. Cílem je spojovat karty stejných hodnot do dvojic, dokud se nezbavíte všech karet v poli. Myslíte si, že to zvládnete?

Snow White Solitaire

8.5.2012
78%
Hra - Snow White Solitaire
Video se načítá
V této karetní hře na principu klasického solitairu Vás jistě nadchne, že je inspirovaná pohádkou o Sněhurce. Jak budete postupně odstraňovat karty, bude se odkrývat krásný obrázek z této pohádky. Karet se zbavíte tak, že postupně kliknete na karty o jedno vyšší nebo nižší hodnoty.
Hra - Golf Solitaire First Love
Video se načítá
Zahrajte si bezvadnou karetní hru, ve které bude Vašim úkolem skládat na sebe karty vždy o jedno vyšší nebo nižší hodnoty. Všem slečnám se určitě bude líbit moc pěkné pozadí se zamilovaným párem.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.