Soliter

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…
Hra - Mr Beast Solitaire Adventures
Zábavná karetní soliter hra s kartami na motiv slavného kresleného mr. Beana.

Fairway Solitaire

6.3.2012
85%
Hra - Fairway Solitaire
Video se načítá
Zahrajte si skvělé karty typu solitaire, ve kterých budete mít za úkol skládat na sebe karty vždy o jedno vyšší nebo nižší hodnoty (na dámu jen krále nebo kluka) a zbavit se tak co nejvíce karet. U hry určitě potěší její krásná grafika a zasazení do golfového prostředí.

Crazy Quilt Solitaire

5.10.2014
81%
Hra - Crazy Quilt Solitaire
Video se načítá
Zkuste si, jaký máte postřeh, tato hra ho zaručeně prověří. Vaším úkolem bude skládat karty nejen vzestupně, ale i sestupně, navíc bude také záležet na barvě. Když nebudete mít žádnou možnost tak můžete karty z levé strany umísťovat do balíčku v pravém horním rohu. Zvládnete jí dohrát celou?
Hra - Crystal Klondike Solitaire
Video se načítá
Máte rádi solitaire? Ano? Tak tu máme něco, co vás potěší! Solitaire na skóre! Otestujte si svůj postřeh a rychlost. Zbavte se všech karet v poli, že je skládáte sestupně nebo vzestupně, ale pozor, karty nemohou být ve stejné barvě! Máte na výběr více obtížností. Máte na to být TOP?

Coffee Break Solitaire

16.8.2013
80%
Hra - Coffee Break Solitaire
Video se načítá
Skvělá hra na odreagování! Vaším úkolem bude skládat karty na spodní hromádku, podle toho jak jdou po sobě v hodnotách. To znamená, že když budete mít v dolním balíčku kartu s hodnotou 4, můžete na ní dát pouze kartu s hodnotou 5 nebo 3.
Hra - Pyramid Solitaire Mummy's Curse
Video se načítá
Pro ty z vás co mají rádi karetní hry tak si jistě užijete i tuto. Cílem je tvořit kombinace 2 karet, které vám dají výsledné číslo 13. Eso je za 1 bod, kluk za 11, královna za 12 a král je za 13 a můžete ho rovnou odstranit. Myslíte, že zvládnete všechny odstranit?

Monster High Solitaire

8.8.2012
79%
Hra - Monster High Solitaire
Video se načítá
Tato karetní hra solitaire není jako každá jiná. Skládáte na sebe karty postupně od krále po eso a potom do "domečku" od esa nahoru, ale teď Vás budou navíc provázet hrdinové seriálu Monster High i super hudba ;)
Hra - Galactic Odyssey Solitaire
Video se načítá
Zahrajte si tento zábavný solitaire, u kterého se i zapotíte! Cílem je skládat karty na spodní balíček, který když vyplýtváte tak musíte začít znovu. Stačí je skládat sestupně nebo vzestupně, hlavní je se zbavit všech karet v poli a nevyplýtvat balíček, který je dole. Zvládnete vyřešit každý level v…

Waikiki Solitaire

21.9.2014
78%
Hra - Waikiki Solitaire
Video se načítá
Zahrajte si další solitaire, tentokrát na trochu jiný způsob. Cílem je spojovat karty stejných hodnot do dvojic, dokud se nezbavíte všech karet v poli. Myslíte si, že to zvládnete?

Snow White Solitaire

8.5.2012
78%
Hra - Snow White Solitaire
Video se načítá
V této karetní hře na principu klasického solitairu Vás jistě nadchne, že je inspirovaná pohádkou o Sněhurce. Jak budete postupně odstraňovat karty, bude se odkrývat krásný obrázek z této pohádky. Karet se zbavíte tak, že postupně kliknete na karty o jedno vyšší nebo nižší hodnoty.

Rainforest Solitaire

15.6.2014
77%
Hra - Rainforest Solitaire
Video se načítá
Zahrajte si tento netradiční solitaire, ve kterém budete skládat karty vzestupně i sestupně na spodní otočenou kartu. Nezáleží na tom jaká barva, stačí, aby pouze seděla čísla. Když vám dojde žolík tak na něj můžete umístit kteroukoli kartu. Podaří se vám vyřešit všechny levely?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.