Srandovní

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Rocket Toilet

14.12.2014
95%
Hra - Rocket Toilet
Video se načítá
Vystřelte se na záchodové míse co nejdále! Čím dále doletíte, tím více peněz dostanete. Navíc sbírejte při letu i různé bonusy. Za peníze pak můžete nakupovat mnohá vylepšení.

Trollface Quest

14.9.2015
92%
Hra - Trollface Quest
Video se načítá
Zažijte zábavu s netradiční adventuru, ve které musíte své logické myšlení odložit stranou. Myslíte si, že překonáte miny hry, které jsou pro vás přichystány?

Pucca Funny Love

27.5.2012
92%
Hra - Pucca Funny Love
Video se načítá
Pucca Funny Love není hra v pravém slova smyslu, ale o to je zábavnější. Kolika způsoby myslíte, že jde políbit stydlivého kluka? Roztomilá panenka v této hře Vám to ukáže a vždy když kliknete na diváka v hledišti, tak jiným, zajímavým způsobem.

Douchebag's chick

4.7.2013
91%
Hra - Douchebag's chick
Video se načítá
V této hře hrajete za ošklivou ženu, která potřebuje práci, aby měla peníze na to se udělat krásnější. Napřed jí přes internet najděte práci, abyste mohli vydělávat peníze. Potom můžete chodit nakupovat oblečení, boty a doplňky. Můžete chodit i do salónu krásy, kde vám můžou udělat naprosto vše od…

Krize v metru

3.4.2012
90%
Hra - Krize v metru
Video se načítá
V této super adventuře se ocitnete jako nebohá dívka v přecpaném metru. Cestovat musíte ještě daleko, ale jak se všech hlučných, smradlavých a děsivých spolucestujících zbavit? Dokážete přijít na to, co na každé platí, aby ještě rád vystoupil?

Trouble In Hair Saloon

23.7.2013
87%
Hra - Trouble In Hair Saloon
Video se načítá
Máte rádi Mistra Beana? Ano? Tak to se opravdu nasmějete. V této hře pan Bean pracuje v holičství, jenže jeho nadřízený mu nedovolí nic jiného než uklízet a to se mu nelíbí, takže se pěkně pomstíte. Jakmile holič začne dělat něco jiného než stříhání, tak se pusťte do díla. Dávejte si pozor, protože…

Cheese Barn

17.9.2013
87%
Hra - Cheese Barn
Video se načítá
V této super logické hře budete hrát za myš, která hledá sýr. Odebírejte nebo přehazujte předměty tak, aby myška měla volnou cestu až k sýru. Pozor na klece, nádoby s vínem (rozbíjí se) a kanystr s benzínem (vybuchuje). Čeká vás spousta levelů zábavy.

Trollface Quest 2

18.11.2015
87%
Hra - Trollface Quest 2
Video se načítá
Vymaňte se od logického myšlení a pusťte se do netradiční hry, která má za úkoly vás zabavit. Podaří se vám hru dohrát do konce?

I love My Computer

18.6.2013
87%
Hra - I love My Computer
Video se načítá
Tak u této hry se určitě zasmějete! Určitě to každý z vás zná, když se vám sekne počítač nebo dělá to, co nechcete. Tak tento pán má nervy úplně na krajíčku. Co ho takhle rozmlátit na 8 způsobů? Doporučujeme vyčkat co nejdéle a pak začněte hledat, je to opravdu sranda. Tak neváhejte a vyzkoušejte.

Bear Grills

12.9.2013
86%
Hra - Bear Grills
Video se načítá
Bear Grills je super postřehovka, ve které budete hrát za medvěda na kolečkových bruslích, kterého budete odpalovat z nataženého lana. Odrážejte se od můstků, sbírejte jídlo, po kterém potom prdí (fart) a vynese ho do nebes. Za utržené peníze potom můžete koupit raketu, která ho vynese do vzduchu,…

Trollface Quest 4

26.1.2016
85%
Hra - Trollface Quest 4
Video se načítá
Ve čtvrté části se zúčastníte zimní olympiády, která může mít velký spád. Klikejte na předměty a spusťte nečekanou reakci, která vás posune dál. Podaří se vám hru dohrát?

Gold Fish

11.4.2012
85%
Hra - Gold Fish
Video se načítá
Ubraňte všechny své zlaté rybky před nenechavou rukou, která Vám je chce usmažit. Zabránit ruce ve vyndání rybičky z akvária nemůžete. Musíte proto rybičky co nejdříve sundat z pánve a vrátit je do akvária. Hra se postupně zrychluje. Kolik rybiček dokážete zachránit?

Mutační komora

30.12.2012
85%
Hra - Mutační komora
Video se načítá
Profesor ze super seriálu Futurama vymyslel další zajímavý stroj. Tentokrát je to mutační komora ve které může podle libosti namíchat těla, hlavy a oči svých přátel. Zkuste si to taky a vytvořte i ty nejneuvěřitelnější kombinace ;)
Hra - Catscratch This Means War
Video se načítá
Neschopni žít v míru, Gordon, Bilk a Waffle si vyhlásili navzájem válku, která se odehrává v domě, ve kterém žijí. Tato hra je velmi podobná Worms Armageddon, takže jestli jste jí někdy hráli, tak určitě nebudete mít problém s touto hrou. Stačí jen vybrat zbraně a správně je použít, máte na to 30…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.