Pacman

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Pac - Xon

18.5.2013
84%
Hra - Pac - Xon
Video se načítá
Pacman je tady! Hrajte e pacmana a budujte zdi tak, aby vaši nepřátelé měli co nejméně místa kolem sebe. Musíte si dát pozor, aby se do vaší zdi, kterou zrovna budujete, protože o život. Užijte si senza hru od které se jen tak neodlepíte.

Ms. PacmanHra na skóreHra o medaile

9.7.2013
80%
Hra - Ms. Pacman
Video se načítá
Ms pacman je super stará hra, na kterou mnozí z vás rádi vzpomínají. Vaším úkolem bude vysbírat všechny malé tečky a vyhnout se všem příšerkám. Sníst je můžete jen tehdy, když sníte velkou blikající tečku tak je zpomalíte na omezenou dobu a můžete je požírat za extra body navíc. Za každých 10 000…

Classic Pacman

17.9.2013
80%
Hra - Classic Pacman
Video se načítá
Hra Pacman je sice stará, ale právě o to lepší. Zahraj si tuhle klasiku a se žlutým Pacmanem se vydej jíst kuličky a utíkat duchům v zapeklitém bludišti. Aby ses dostala do dalšího kola, musíš sníst úplně všechny. Kolik se ti povede získat bodů?

Pac Xon Deluxe

15.2.2014
78%
Hra - Pac Xon Deluxe
Video se načítá
Zahrajte si zajímavou adaptaci hry Pac-man. V této verzi máte za úkol zabírat jednotlivé části hrací plochy. Zabrat můžete jak jeden bod, tak i půl hrací plochy najednou. Stačí vždy spojit pevné body a prostor mezi nimi se zaplní. Ovšem, pokud v tomto prostoru není žádný duch ani podobný objekt.…

Orange Collecting

21.7.2014
73%
Hra - Orange Collecting
Video se načítá
Vyhnout se všem monstrům a také posbírat všechny pomeranče. Takový je Váš úkol, který musíte splnit ve hře Orange Collecting. Když sníte jahodu, na chvíli monstra uvězníte v kleci.

Pacman

19.12.2014
73%
Hra - Pacman
Video se načítá
Není nad starou klasiku, ve které budete požírat tečky a snažit se utéci před duchy, kteří vás honí. V každém kole můžete najít ovoce, za které dostanete body. Sbírejte i blikající tečky, díky kterým budete požírat duchy vy.

Square Man

7.12.2013
71%
Hra - Square Man
Video se načítá
Postřeh je hlavním předpokladem k úspěchu ve hře Square Man. Musíte se pohybovat v bludišti, kde sbíráte kuličky. Samozřejmě jsou zde i nepřátelé, kteří se Vás snaží chytit. Pokud se jim to podaří, udělají z Vás ducha. Abyste opět mohli začít sbírat kuličky, musíte nejprve najít srdíčko.

Crazy Digger 2

13.2.2014
71%
Hra - Crazy Digger 2
Video se načítá
Na první pohled vypadá hra Crazy Digger 2 jednoduše. V pokročilých kolech však musíte předvádět dobrý postřeh, myšlení a také taktiku. Cílem je sníst všechny krystaly na herní mapě. Padající předměty zabijí monstra, ale také Vás.

Baby PacmanHra na skóreHra o medaile

7.10.2014
70%
Hra - Baby Pacman
Video se načítá
V této hře bude sbírat žluté body a snažit se uniknout požírajícím nepřátelům. Pokud seberete blikající bod, budete rychlejší a budete moci sbírat nepřátelské postavičky

Pacman Platform 2

4.4.2016
63%
Hra - Pacman Platform 2
Video se načítá
Pomozte v této hře světoznámému Pacman, aby překonal všechny své nepřátele a zároveň posbíral mnoho mincí. Dokážete s ním projít všechny úrovně?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.