Barbie s koňmi

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Barbie And Horse Dress UpNÁŠ TIP

10.2.2014
94%
Hra - Barbie And Horse Dress Up
Video se načítá
Barbie se chce převést na svém krásném koni, avšak předtím potřebuje pomoci s make-upem, výběrem účesu, oblečení a krásných doplňků. Nakonec potřebuje upravit i její kůň, kterému můžete měnit srst, hřívu a vybrat mu krásně sedlo s doplňky.

Barbie's Country Horse

23.3.2014
86%
Hra - Barbie's Country Horse
Video se načítá
Barbie se rozhodla zajezdit si na svém koni, nicméně je tu problém. Její kůň je špinavý a potřebuje vyčistit a vykartáčovat srst. Aby byl ještě hezčí, můžete mu vybrat tvar hřívy a sedlo. Nakonec můžete obléci i Barbie, aby společně s koněm ladila.

Běh po poušti

25.7.2012
84%
Hra - Běh po poušti
Video se načítá
Tato závodní hra má velice zajímavý a poutavý příběh. Jako dívka na koni totiž musíte doběhnout přez překážky pouští ke svému příteli, který čeká polomrtvý žízní u auta a dovézt mu životodárnou vodu. Podaří se Vám to?

Barbie Goes Horse Riding

22.7.2013
79%
Hra - Barbie Goes Horse Riding
Video se načítá
Barbie Goes Horse Riding je oblékací hra, která vás zaujme hlavně v tom, že Barbie se chystá jezdit na koni. Ale jaké by to bylo ježdění bez správného účesu, oblečení a koně? Právě z těchto věcí si budete moci vybírat a připravit tak Barbie na její první jízdu.

Barbie and Pony Coloring

24.11.2013
78%
Hra - Barbie and Pony Coloring
Video se načítá
Příjemná omalovánka s Barbie a jejím koníkem. Na výběr máte mnoho barev a jejich odstínů. Vyhrajte si s barvičkami a vytvořte umělecké dílo!

Barbie's Winter Pony

9.2.2014
78%
Hra - Barbie's Winter Pony
Video se načítá
Postarejte se o koně, který patří Barbie. Nejdříve jej umyjete a vykartáčujete. Po úpravě mu můžete vybrat tvar a barvu hřívy. Nakonec obléknete i samotnou Barbie do zimního oblečení.

Barbie goes riding

18.11.2012
78%
Hra - Barbie goes riding
Video se načítá
Připravte krásnou panenku Barbie na projížďku na koni. Samozřejmě i při tomto super sportu jí to musí náležitě slušet. Vyberte proto ten nejlepší účes, helmu, jezdecké boty i kalhoty a některé z triček, sak a vestiček. Jak bude nakonec Barbie vedle svého koníka vypadat?
Hra - Baby Barbie Pets Beauty Pageant 2
Video se načítá
Pomozte malé Barbie v péči o její zvířátko. Můžete si vybrat jedno ze tří. Prvním krokem je zvířátko umýt, aby s Vámi mohlo jít domů. Pak už si s ním budete jenom hrát.

Vysněný kůň

18.7.2012
70%
Hra - Vysněný kůň
Video se načítá
Postarejte se o krásného koně v této graficky velice povedené hře. Nejdříve ho budete muset vyhřebelcovat a pak se můžete pustit do výběru sedla, uzdy i doplňků. Zkuste mu třeba zaplést ocas nebo dát do hřívy mašličku ;)

Princezná s koníkom

6.7.2012
61%
Hra - Princezná s koníkom
Video se načítá
Zvlášť pre tých najmenších milonvnice princezien a koní je tu naozaj pekná hra, v ktorej učešte, ústrojenstvom aj obujete slečnu tak, aby jej to čo najviac pristalo s jej roztomilým koníkom.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.