Barbie s koňmi

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Barbie And Horse Dress UpNÁŠ TIP

10.2.2014
94%
Hra - Barbie And Horse Dress Up
Video se načítá
Barbie se chce převést na svém krásném koni, avšak předtím potřebuje pomoci s make-upem, výběrem účesu, oblečení a krásných doplňků. Nakonec potřebuje upravit i její kůň, kterému můžete měnit srst, hřívu a vybrat mu krásně sedlo s doplňky.

Barbie's Country Horse

23.3.2014
86%
Hra - Barbie's Country Horse
Video se načítá
Barbie se rozhodla zajezdit si na svém koni, nicméně je tu problém. Její kůň je špinavý a potřebuje vyčistit a vykartáčovat srst. Aby byl ještě hezčí, můžete mu vybrat tvar hřívy a sedlo. Nakonec můžete obléci i Barbie, aby společně s koněm ladila.

Běh po poušti

25.7.2012
84%
Hra - Běh po poušti
Video se načítá
Tato závodní hra má velice zajímavý a poutavý příběh. Jako dívka na koni totiž musíte doběhnout přez překážky pouští ke svému příteli, který čeká polomrtvý žízní u auta a dovézt mu životodárnou vodu. Podaří se Vám to?

Barbie Goes Horse Riding

22.7.2013
79%
Hra - Barbie Goes Horse Riding
Video se načítá
Barbie Goes Horse Riding je oblékací hra, která vás zaujme hlavně v tom, že Barbie se chystá jezdit na koni. Ale jaké by to bylo ježdění bez správného účesu, oblečení a koně? Právě z těchto věcí si budete moci vybírat a připravit tak Barbie na její první jízdu.

Barbie and Pony Coloring

24.11.2013
78%
Hra - Barbie and Pony Coloring
Video se načítá
Příjemná omalovánka s Barbie a jejím koníkem. Na výběr máte mnoho barev a jejich odstínů. Vyhrajte si s barvičkami a vytvořte umělecké dílo!

Barbie's Winter Pony

9.2.2014
78%
Hra - Barbie's Winter Pony
Video se načítá
Postarejte se o koně, který patří Barbie. Nejdříve jej umyjete a vykartáčujete. Po úpravě mu můžete vybrat tvar a barvu hřívy. Nakonec obléknete i samotnou Barbie do zimního oblečení.

Barbie goes riding

18.11.2012
78%
Hra - Barbie goes riding
Video se načítá
Připravte krásnou panenku Barbie na projížďku na koni. Samozřejmě i při tomto super sportu jí to musí náležitě slušet. Vyberte proto ten nejlepší účes, helmu, jezdecké boty i kalhoty a některé z triček, sak a vestiček. Jak bude nakonec Barbie vedle svého koníka vypadat?
Hra - Baby Barbie Pets Beauty Pageant 2
Video se načítá
Pomozte malé Barbie v péči o její zvířátko. Můžete si vybrat jedno ze tří. Prvním krokem je zvířátko umýt, aby s Vámi mohlo jít domů. Pak už si s ním budete jenom hrát.

Vysněný kůň

18.7.2012
70%
Hra - Vysněný kůň
Video se načítá
Postarejte se o krásného koně v této graficky velice povedené hře. Nejdříve ho budete muset vyhřebelcovat a pak se můžete pustit do výběru sedla, uzdy i doplňků. Zkuste mu třeba zaplést ocas nebo dát do hřívy mašličku ;)

Princezná s koníkom

6.7.2012
61%
Hra - Princezná s koníkom
Video se načítá
Zvlášť pre tých najmenších milonvnice princezien a koní je tu naozaj pekná hra, v ktorej učešte, ústrojenstvom aj obujete slečnu tak, aby jej to čo najviac pristalo s jej roztomilým koníkom.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.