Zombie

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Plants vs ZombiesNÁŠ TIP

22.8.2013
99%
Hra - Plants vs Zombies
Video se načítá
Kdo by neznal tuto skvělou pařbu, ve které bráníte svůj dům před nájezdy zombíků. K dispozici máte celou řadu rostlin, které plivou nebo vybuchují v blízkosti zombies. K nakupování rostlin budete potřebovat slunce, které padá z nebe a musíte jej chytat. Slunce vám dávají i slunečnice.

Batman Kill Zombie

25.9.2021
90%
Hra - Batman Kill Zombie
Pozabíjejte všechny zombie, kteří se vás snaží zničit. Na jejich zabití máte omezený počet nábojů. Dokážete zničit všechny zombie a s naším superhrdinou zachránit svět?

Bounzy 2Hra na skóreHra o medaile

30.11.2013
89%
Hra - Bounzy 2
Video se načítá
Zahrajte si tuto super hru, ve které budete mít za úkol vyčistit každý level od krve lačných zombie! Ze začátku vám to přijde jako sranda, ale později vás smích přejde. Je dobré využívat zdi, pomocí kterých se kulky odrážejí. Myslíte si, že dokážete vyčistit každý level?

Zombie Cats

3.2.2012
88%
Hra - Zombie Cats
Video se načítá
Pojďte si zahrát bezvadnou adventuru, ve které budete v roli pejska utíkat před zombií kočkami. Aby se Vám to podařilo, musíte najít vždy správnou cestu, nebo řešení problému. Toho docílíte tak, že budete klikat myší na různé věci. Ale pozor, budete si muset poradit dříve, než se k Vám kočky…

Zombie Minesweeper

4.3.2014
87%
Hra - Zombie Minesweeper
Video se načítá
Hledání min je zpět a tentokrát v novém 3D kabátě!! V této variantě hledání min budete muset pomoci holčičce dostat se přes minové pole v temném lese. Ovšem, nebude to vůbec jednoduché, protože Vás budou nahánět i nemrtvý z lesa! Pro jejich likvidaci můžete použít nalezenou brokovnici nebo musíte…

Plants Vs Zombies ChristmasNÁŠ TIP

30.12.2013
86%
Hra - Plants Vs Zombies Christmas
Video se načítá
Zahrajte si další skvělou pařbu Plants vs. Zombies, tentokrát ve vánočním hávu! Vaším úkolem je sestřelovat balónky, které se snášejí k zemi a nesou sebou vždy nebezpečné zombíky nebo nějaký bonus. Pokud zombíka nesestřelíte, doletí na zem, kde se zvedne a utíká k vám. V takovém případě je nejlepší…

Zombie Last Castle

13.12.2021
85%
Hra - Zombie Last Castle
Vynikající hra, ve které je vaším úkolem porazit všechny vlny nepřátel, které se na vás budou valit. Na pomoc si můžete vzít vašeho kamaráda nebo kamarádku.
Hra - Princess Cute zombies April Fun
Vynikající hra, ve které je vaším úkolem pomoci našim princeznám ve vytvoření povedeného zombie kostýmu, který naše princezny využijí při strašení svých přátel. Hru ovládáte myší.

Atom Heart

27.4.2012
85%
Hra - Atom Heart
Video se načítá
Atom Heart je závodní hra, ve které se na motorce vydáte na cestu plnou překážek. Kromě toho je však potřeba v jednotlivých levelech plnit i různé úkoly, abyste postoupili do dalšího kola. Takovým úkolem může být například zneškodnění bomb či zombie.

Zombie Little Mermaid

14.3.2015
84%
Hra - Zombie Little Mermaid
Video se načítá
Převlékněte Ariel za strašidelnou příšeru Zombie. K tomu vám pomohou různé dekorace a oblečení. Bude vypadat strašidelně?

I Saw Her Standing There

14.8.2013
84%
Hra - I Saw Her Standing There
Video se načítá
Mladý kluk se zamiloval do holky. To je normální. Ta holka je zombie. No... stane se. Jediný způsob, jak může jejich láska fungovat, je, že se mu jí podaří zavřít do klece. Zahrajte si tuhle skvělou plošinovku a dopřejte jejich lásce, aby dopadla dobře.

Zombie Payback 1

18.5.2014
85%
Hra - Zombie Payback 1
Video se načítá
Skvělá zombie hra, ve které s panáčkem budete muset pobít všechny zombíky, které po cestě potkáte. K dispozici budete mít pouze chladné zbraně, což znamená, že Vás bude doprovázet štít a meč. Za získané peníze a zkušenosti si pak můžete postavičku vylepšovat.

Zombie Alice Dress Up

8.2.2015
83%
Hra - Zombie Alice Dress Up
Video se načítá
Převlékněte Alice za Zombie příšeru! Bude i tak půvabná?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.