Justin Bieber

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Justin Bieber Date

15.9.2014
81%
Hra - Justin Bieber Date
Video se načítá
Chtěli byste mít rande se slavnou hvězdou Justinem Bierbrom? Tento sen se vám s hrou může splnit. Promluvte si s Justinem, pokud se mu budete líbit a budete správně odpovědět. Můžete se stát jeho přítelkyní, tak směle do toho.

Nakopni Justina Bobra!

3.1.2013
78%
Hra - Nakopni Justina Bobra!
Video se načítá
Užijte si fakt povedenou mírně brutální oddechovku, ve které budete nakopávat přímo z pódia sympatického bobra. Když vystihnete správný okamžik kdy bude síla největší a úhel komu nejpříhodnější, doletí opravdu daleko a Vy dostanete hodně bodů. Za ty si potom můžete pořídit nejrůznější vylepšení.…

Dating Justin Bieber

11.3.2016
72%
Hra - Dating Justin Bieber
Video se načítá
Myslíte si, že znáte Justina Biebera? Ověřte si to touto hrou a odpovídejte na všechny otázky. Během toho ho budete muset obléknout a připravit chutný dezert. Dá vám Justin šanci nebo ne?

Justin Bieber Fan Room

11.3.2016
71%
Hra - Justin Bieber Fan Room
Video se načítá
Vytvořte pro fanoušky Justina Biebera novou pokoj, který by se jí líbila. Vybrat můžete krásný nábytek a doplňky.
Hra - Justin Bieber tattoos makeover
Video se načítá
Kdo by neznal Justina Biebera, jednu z nejpopulárnějších současných celebrit. V této hře si ho budete moct podle své fantazie upravit. Změníte mu barvu očí, vlasy, dáte mu doplňky. A kdo bude chtít může Justina i trochu nalíčit ;)

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.