Simpsonovi

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Simpsons Jigsaw

16.7.2014
89%
Hra - Simpsons Jigsaw
Video se načítá
Slož si pěkné puzzle s tématikou Simpsonových. Můžeš si vybrat jednu ze čtyř obtížností a postupně třeba složit všechny. Jak rychle to dokážeš?

Lisa Simpson Saw Game

29.8.2013
88%
Hra - Lisa Simpson Saw Game
Video se načítá
Zahraj si další hru ze série Saw Game. Tentokrát přišla smůla na Lisu Simpson, které zlý Pigsaw (znát ho můžeš z filmové série Saw) unesl celou rodinu a ona je chce zachránit. Připrav se na spoustu předmětů a možností, jak postoupit ve své misi dál.

Simpsonmaker

20.3.2012
85%
Hra - Simpsonmaker
Video se načítá
Fanoušky seriálu Simpsonovi jistě potěší tato hra, ve které si budete moci vytvořit vlastního "Simpsona". Změnit můžete vše od tvaru hlavy, až po pozadí na kterém bude postava stát. Výsledný obrázek si navíc můžete jednoduše vytisknout.

Simpsons maker

8.4.2012
85%
Hra - Simpsons maker
Video se načítá
Nejen pro všechny milovníky a milovnice Simpsonů je tady bezvadná hra, ve které si budete moct vytvořit úplně novou postavu tohoto seriálu. Začněte tvarem hlavy, očí, nosu a pokračujte přes vlasy a oblečení, až ke konečnému umístění postavy na pozadí.

Kick Ass Homer

4.1.2013
84%
Hra - Kick Ass Homer
Video se načítá
Je tady hlava rodiny Simpsonů, aby se svým povedeným synkem Bártem nechal co nejdál odpálit. Odhadněte ten správný okamžik k úderu, aby Homer doletěl opravdu co nejdál a v letu posbírat co nejvíc peněz, jídla a svého oblíbeného piva. Užitečná vylepšení si budete moct pořídit po každém kole, pokud…

Obleč Lisu Simpson

17.7.2012
79%
Hra - Obleč Lisu Simpson
Video se načítá
Jak by podle Vás měla chodit oblékaná Lisa Simpson? Myslíte že jí to teď sluší, nebo byste jí vybraly něco lepšího? V této super hře může. Dáte jí šaty, kalhoty nebo nějaký zajímavý komplet?
Hra - Bart Simpson Island Escape
Video se načítá
Máte rádi Simpsonovi? Ano? Tak tohle je hra přímo pro Vás. Tato povedená adventura Vás určitě pobaví. Bart Simpson letí se svojí rodinou z dovolené domů, do Springfieldu, jenomže Bart je takový uličník a vloupá se do nákladového prostoru, kde sebere padák a narazí na červené tlačítko nemačkat. Bart…

Simpson STAR WARS

12.5.2014
75%
Hra - Simpson STAR WARS
Video se načítá
Máte rádi oblíbenou rodinku Simpsonovi? Máte rádi Hvězdné války? Máme tu pro Vás ukázky od jednoho amerického autora, který si dal tu práci a stvořil něco opravdu zajímavého. Bohužel Simpson Star Wars není hra, jsou to jen ukázky z filmu, které stojí za to vidět. Ve třetím videu autor povídá, jak a…

Dress Up Your Lisa

11.4.2014
72%
Hra - Dress Up Your Lisa
Video se načítá
Ve hře Dress Up Your Lisa musíte připravit Lísu, kterou dobře znáte z televizního seriálu. Na výběr máte mnoho oblečení a kombinací. Můžete povolit uzdu fantazii a udělat Lisu nejkrásnější co Vás napadne.

The Simpsonmaker

29.1.2014
71%
Hra - The Simpsonmaker
Video se načítá
Máme tu pro vás hru, ve které budete moci tvořit postavy přímo ze seriálu Simpsonovi! Nebo si můžete vytvořit i libovolnou postavu.

Homer Simpson Saw Game

12.11.2014
71%
Hra - Homer Simpson Saw Game
Video se načítá
Docela dobrá logická adventura, jejímž hlavním hrdinou je Homer Simpson prověří Tvoje myšlení. Sbírej předměty, které najdeš a zkus je dále využít. První zkouškou bude dostat se z domu. Poté se odemkne řada jiných lokací a dobrodružství začíná.

Crazy Homer Simpson

2.6.2014
70%
Hra - Crazy Homer Simpson
Video se načítá
Podívejte se na Homerovi výlevy a ksichty, které vydává, když na něj kliknete.

Simpsons Puzzle

12.7.2014
70%
Hra - Simpsons Puzzle
Video se načítá
Ve hře Simpsons Puzzle musíte prokázat dobrý postřeh. Dokážete poskládat všechny úrovně puzzle? Zpočátku to bude jednoduché, ale ve vyšších obtížnostech se jistě zapotíte.

Springfield Snow FightHra na skóreHra o medaile

30.7.2014
70%
Hra - Springfield Snow Fight
Video se načítá
Zahrajte si skvělou koulovanou! Vaším úkolem bude trefit co nejvíce postaviček ze seriálu Simpsnovy. Dávejte si pozor na Nelsona, který po vás také hází. Další koule můžete získat, když trefíte sněhuláka Houmera.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.